Jump to content
Dogomania

Beagle pobudka!


talut

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas się baardzo dużo pozmieniało w bardzo krótkim czasie.
Najważniejsza sprawa to oczywiście zaginięcie Stigulki. Nie było jej tydzień, miała szczęście w nieszczęściu... złapała się we wnyki w lesie. Na szczęście (?) kłusownik sprawdzał swoje "łupy" i usłyszał jak mała się wydziera... telefon do taty i Stiga w domu :) Uff... Jest po sterylce (zaginęła z końcówką cieczki) i ma się dobrze.

A Nelka? Dalej gruba parówa. :/ Czekamy aż Stiga będzie mogła biegać, bo sama to ani rusz.

Link to comment
Share on other sites

Tak chodzi, chodzi ... beagle Amigo ze swoją Pańcią czyli ze mną....

Pierwszy raz wogóle pisze w tym temacie więc się przedstwimy troszkę:cool1:...
Mam osimiomięsięcznego beagla tricolora z rodowodu Alex Gwiazda Manhatanu....po domowemu Amigo;) .
Mam pytanko do wszystkich ....czy ktoś by mógł mi pomóc wystawić mojego psiurka na wystawie w Łodzi w maju??

A wogóle to ktoś organizuje w Łodzi beaglowe spacerki?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

ok....juz trzeba światu oznajmiać :cool3:....ja tez mogę u siebie na osiedlu porozwieszać plakaty ...(niby u mnie na ulicy mieszka sobie suczka beagle może przyjdzie .....choć nie sądze:shake:)....
myślę żę jak przyjdzie 12 osób +psy (marzenie...:lol:) to nie będzie aż tak źle jak na pierwszy raz...:razz: zobaczymy jak to wszystko wyjdzie ...

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie początki są zawsze trudne .LUDZI TRZEBA ROZRUSZAć.:lol:
Po dwu trzech spotkaniach w mniejszym gronie jeden drugiemu powie o po miesięcu stopniowo zacznie ilość rosnąć .Przecież na naszych spotkaniach też od początku nie bylo 15 bigielków./standart to 8-10 szt/Musicie zalozyć na początek 4-5 szt
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

witajcie kochani beaglomaniacy :loveu:

widze, ze szykuje sie spotkanko w Łodzi, no niestety dla nas troche za daleko..;)

iloscia beaglakow sie wcale nie przejmujcie, w Rzeszowie wcale nie jest lepiej...niby klapouchych przewija sie na ulicy multum, ale jak przyjdzie do spotkania to sie nie zjawiaja :diabloti::p...

w Łodzi czasami bywam, a moi rodzice nawet czesto..takze moze kiedys uda nam sie spotkac na jakims beaglowym spacerku...
nie wiem czy na feriach bedzie okazja :roll:..ale na wakacjach napewno ;)

pozdrawiam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie martwcie się że na pierwsze spotkania przyjdzie 2-4 biglusie ale póżniej fekfencja napewno będzie wieksza i myśle że po pewnym czasie dojdziecie do 10 biglusi.U nas w Poznaniu nad Rusałkę przychodzi ok. 15-18 szt .czasami spacer i zabawy,gonitwy są trudne do opanowania ale świetnie się przy tym bawimy czego i Wam życzę
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

też mam beagle i mam go krótko i jestem pewien że jest rodowodowy bo ma własny herb a pozaty moze mi ktoś powie czy tak wygląda rodowud : ma pieczątke zwiąsku kynologicznego , ma naklejke , i pisze że metryke wydano-----,pieczątka na tym skarbnika oddziału itd. powie mi ktoś czy tak wyglada rodowud a jak tak nie wygląda to powie mi ktos gdzie mam go odebrać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...