Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igorowi dałam taki:
Igor jest naprawdę piękny, widać jednak, że nie był dobrze karmiony - sierść matowa, brzydka, pazurki przekrwione...
Igor to psiak niezwykle energiczny, znający podstawowe komendy i szybko łapiący kontakt z człowiekiem. Niestety, jak każdy pit bull - niezwykle silny. No i nie lubi koteczków.
Dla osoby która poświęci mu dużo czasu, osoby energicznej. Może zamieszkać w mieszkaniu (nie musi mieć ogrodu), byle by miał zapewnione odpowiednie spacery. Raczej powinien być psim jedynakiem.

A dla Malwinki coś zaraz wymyśle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Igorowi dałam taki:
Igor jest naprawdę piękny, widać jednak, że nie był dobrze karmiony - sierść matowa, brzydka, pazurki przekrwione...
Igor to psiak niezwykle energiczny, znający podstawowe komendy i szybko łapiący kontakt z człowiekiem. Niestety, jak każdy pit bull - niezwykle silny. No i nie lubi koteczków.
Dla osoby która poświęci mu dużo czasu, osoby energicznej. Może zamieszkać w mieszkaniu (nie musi mieć ogrodu), byle by miał zapewnione odpowiednie spacery. Raczej powinien być psim jedynakiem.

A dla Malwinki coś zaraz wymyśle :)[/QUOTE]
Mysle, ze tekst na ta chwile moze byc, musimy go szybko pokazac swiatu, bo idzie zima :( Wrzucilam go juz na stronke.

PS juz bylo pierwsze wejscie na strone z cafeanimal ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak mi ten nasz Igorem na serduchu leży :(
Chciałam pomolestować w jego mariamc, ale ostatnio przybyły jej 4 nowe asty z interwencji, znalezione, przywiązane do ogrodzenia, czy porzucone, które śpią w kojcach w budach, bo nie ma miejsca w boksach wewnętrznych, że nie ma żadnych szans ...

Te red nosy... mogłabym się za nie pokroić... i jeszcze ta sunia w Policach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Mysle, ze tekst na ta chwile moze byc, musimy go szybko pokazac swiatu, bo idzie zima :( Wrzucilam go juz na stronke.

PS juz bylo pierwsze wejscie na strone z cafeanimal ;)[/QUOTE]

Malwince dałam taki :
Malwinka wychowała się z kotem i żyli ze sobą bardzo zgodnie. Sunia zaczęła chorować na przednie łapki, a właścicieli nie było stać na leczenie, więc przywiązali ją do płotu i zostawili na pastwę losu. Malwinka jest bardzo spokojna, słodką, wdzięczną, wykończoną dziewczynka. Leciutka jak piórko, macha ogonkiem na widok każdej istoty. Sunia ma katar, jest okrutnie osłabiona, tym bardziej trudno jest uwierzyć jak jest radosna i ze nie straciła wiary w ludzi... Suczka ma problemy z poruszaniem się. Ma jakby miękkie nadgarstki. Problemy Malwinki mogą wynikać ze złego odżywiania, na co może wskazywać jej bardzo drobna budowa ciała i poważne wychudzenie. Może to być również kłopot ze ścięgnami, bądź porażenie nerwów promieniowych. Dla osoby cierpliwej z wielkim sercem, która poświęci czas na zbadanie i rehabilitacje Malwinki (w miarę możliwości będziemy wspierać przyszłego właściciela swoim czasem, doświadczeniem i finansami).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Wplynely wszystkie pieniazki z bazarku Freya73 w wysokosci 277zl oraz 25zl od Enigma79 za maske od Freya73 :multi: Stan konta na dzien dzisiejszy to -175zl. Dziekujemy pieknie :loveu:

[B]agnieszko32[/B] kiedy kolejna oplata hoteliku Buby? Dostalas juz fakturke?[/QUOTE]

Fakturki jeszcze nie dostałam, ale Buba pojechała 14 - go i tak trzeba zapłacić (czyli już ;). Faktura pewnie niedługo przyjdzie, jutro zadzwonię do mariamc.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny a jak tak trochę z innej beczki. czytałyscie sobotni Glos Szczecinski? byl artykul o potraconym psie, ktory niestety zdechl poniewaz nikt nie mogl dodzwonic sie do schroniska pod CALODOBY TELEFON INTERWENCYJNY ok godz. 8 rano (trwało to ok 1 h). schronisko tlumaczylo to tym, ze osoba obslugujaca telefon opiekuje sie takze psami i jezdzi na interwncje.... no to pan badz pani redaktor zapytala: a schronisko nie posiada telefonu komorkowego? schron: no tak, posiadamy.. zaraz umiescimy nr na stronie internetowej. jakos dalej go nie widze, tylko stacjonarny. kpina..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']dziewczyny a jak tak trochę z innej beczki. czytałyscie sobotni Glos Szczecinski? byl artykul o potraconym psie, ktory niestety zdechl poniewaz nikt nie mogl dodzwonic sie do schroniska pod CALODOBY TELEFON INTERWENCYJNY ok godz. 8 rano (trwało to ok 1 h). schronisko tlumaczylo to tym, ze osoba obslugujaca telefon opiekuje sie takze psami i jezdzi na interwncje.... no to pan badz pani redaktor zapytala: a schronisko nie posiada telefonu komorkowego? schron: no tak, posiadamy.. zaraz umiescimy nr na stronie internetowej. jakos dalej go nie widze, tylko stacjonarny. kpina..[/QUOTE]
Ja czasem mam ochote wrzucic im tam mala bombke do biura...

Link to comment
Share on other sites

Mam dwie myśle że dobre wiadomosci :
Malwinka w Metro :D
[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3071/malwinka.jpg[/IMG]

a 2 to na stronie CafeAnimal.pl informacja o Mikołajkowej paczce w toz ze sz-n NA 1 STRONIE :D
[URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL]

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3483/tozl.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Marta, HALO wrócił z adopcji ? Weszłam na stronę ttb, tam kliknęłam na "schronisko w Szczecinku" , później na "psy do adopcji" i jako pierwszego zobaczyłam ofertę Halo. To pewnie brak aktualizacji albo strona przekierunowuje na starą wersję, nie wiem, jak to opisać. U Halo wszystko ok ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Marta, HALO wrócił z adopcji ? Weszłam na stronę ttb, tam kliknęłam na "schronisko w Szczecinku" , później na "psy do adopcji" i jako pierwszego zobaczyłam ofertę Halo. To pewnie brak aktualizacji albo strona przekierunowuje na starą wersję, nie wiem, jak to opisać. U Halo wszystko ok ?[/QUOTE]
Tak, u Halo wszystko ok. Strona schroniska w Szczecinku przechodzi drobna modernizacje, wiec niektore psy sa nieaktualne :)
Mialam wczoraj telefon w sprawie Malwinki. Kobieta z Lodzi. @ minuty rozmawialysly o suni, a kolejne 28 nawijala mi o swoim psie, rodzinie, sasiadach, przyjaciolkach, wakacjach za czasow mlodzienczych, ludziach, ktorzy zmieniaja wiare dla kasy i jeszcze o czyms ale po 10 minutach przestalam sluchac jej mnologu, wiec nie mam pojecia co mowila ;)

A wieczorem dostalam smsa "Ja chce tego psa i w jakiej cenie on jest"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Marta, HALO wrócił z adopcji ? Weszłam na stronę ttb, tam kliknęłam na "schronisko w Szczecinku" , później na "psy do adopcji" i jako pierwszego zobaczyłam ofertę Halo. To pewnie brak aktualizacji albo strona przekierunowuje na starą wersję, nie wiem, jak to opisać. U Halo wszystko ok ?[/QUOTE]

Strona schroniska w Szczecinku w ogóle nie jest aktualizowana, bo schronisko nie ma do niej dostępu.
Szczecinek będzie miał nową stronę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Marta, HALO wrócił z adopcji ? Weszłam na stronę ttb, tam kliknęłam na "schronisko w Szczecinku" , później na "psy do adopcji" i jako pierwszego zobaczyłam ofertę Halo. To pewnie brak aktualizacji albo strona przekierunowuje na starą wersję, nie wiem, jak to opisać. U Halo wszystko ok ?[/QUOTE]
wystraszyłam się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Wow - imponujący ten telefon z Łodzi.... szkoda ale może jeszcze i do Malwinki zadzwoni TA osoba.

P.S. Marta, współczuję :) na drugi raz "ukróć" babę (bo mężczyźni chyba tacy gadatliwi nie są ;) )[/QUOTE]

Taaak, nie są..... :roll: jak do mnie dzwonił facet (który w ostateczności adoptował Fuksa), to prawie godzinę nawijał, opowiadając jak to po lesie biegała ich poprzednia sunia, jak ładnie spała, jadła... itd :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...