Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[quote name='ageralion']Mialam wczoraj telefon w sprawie Malwinki. Kobieta z Lodzi. @ minuty rozmawialysly o suni, a kolejne 28 nawijala mi o swoim psie, rodzinie, sasiadach, przyjaciolkach, wakacjach za czasow mlodzienczych, ludziach, ktorzy zmieniaja wiare dla kasy i jeszcze o czyms ale po 10 minutach przestalam sluchac jej mnologu, wiec nie mam pojecia co mowila ;)
A wieczorem dostalam smsa "Ja chce tego psa i w jakiej cenie on jest"...[/QUOTE]
Kurcze to z jednej strony super :) A TO JAKAŚ STARSZA PANI BO JAK TAK TO CHYBA NORMALNE ALE MÓJ DZIADEK TO JEST MISTRZU W SPRAWACH NUDZENIA BEZ SENSU:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote][B]Zaginą pies:Suka mieszaniec amstaffa z bokserem[/B] Data: [B]17.11.2010[/B]
ID: [B]385565 [/B]
Doszło do tego przy Placu Kościuszki ma na sobie kolczatkę bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś ją widział ma na imię Dafi jest łagodna bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu suni.tel.793 284 399

Telefon: [B]530178679[/B] [/quote]

Dafne znowu zaginęła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szczecinianka']Dzwoniła Pani w sprawie Paco. Powiedziałam o Igorze, który jest w schronie. Aga, Pani dzwoniła?[/QUOTE]

Tak, Pani dzwoniła i już jesteśmy umówione na sobotę na spacerek z Igorkiem.
Przed chwilą przesłałam Pani ankietę do wypełnienia oraz link do wątku Igorka - dziękuję, Monika :)

[quote name='szczecinianka']Dafne znowu zaginęła[/QUOTE]

To są chyba jakieś jaja!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Juz niebawem kosmetyki Rochas czesc II na TTB Szczecin, serdecznie zapraszam.

Marta, banner TTB Sz-n nie dziala. Nie mam dlatego sygnatury.[/QUOTE]

Ten powinien działać ;)

[URL="http://www.dogomania.182926"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4521/ttbszczecin.jpg[/IMG][/URL]

Nie mogę się doczekać bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Taaak, nie są..... :roll: jak do mnie dzwonił facet (który w ostateczności adoptował Fuksa), to prawie godzinę nawijał, opowiadając jak to po lesie biegała ich poprzednia sunia, jak ładnie spała, jadła... itd :evil_lol:[/QUOTE]
Hehehe oni faktycznie sporo mowia ale i sporo pomagaja. Rozklejaja nasze plakaty po miescie i okolicach Szczecina :) No i Fuksik ma sie u nich baaaardzo dobrze :)

[quote name='szczecinianka']Dafne znowu zaginęła[/QUOTE]
No to extra :angryy: Zaraz wrzuce ja na strone... oby sie znalazla :( Ciekawe kiedy znow bedzie trzeba posprzatac po Greven, bo cos czyje ze Dafi niedlugo moze byc znow bezdomna :angryy:

[quote name='szczecinianka']Dzwoniła Pani w sprawie Paco. Powiedziałam o Igorze, który jest w schronie. Aga, Pani dzwoniła?[/QUOTE]
[quote name='agnieszka32']Tak, Pani dzwoniła i już jesteśmy umówione na sobotę na spacerek z Igorkiem.
Przed chwilą przesłałam Pani ankietę do wypełnienia oraz link do wątku Igorka - dziękuję, Monika :)[/QUOTE]
Super wiesci, mam nadzieje ze to bedzie TEN domek :cool3: Ja nie moge chodzic, noga juz zupelnie odmowila posluszenstwa :( Zaczelam zabiegi, wiec niedlugo mam nadzieje znow zaczne brykac jak mloda sarenka ;)

Do mnie tez dzwonil chlopak zainteresowany Rojberkiem i Igorem, tylko ze chyba jest bardzo mlody i z Drawska Pomorskiego... jakos mam mieszane uczucia co do niego...

[quote name='Freya73']Juz niebawem kosmetyki Rochas czesc II na TTB Szczecin, serdecznie zapraszam.

Marta, banner TTB Sz-n nie dziala. Nie mam dlatego sygnatury.[/QUOTE]

[quote name='agnieszka32']Ten powinien działać ;)

[URL="http://www.dogomania.182926"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4521/ttbszczecin.jpg[/IMG][/URL]

Nie mogę się doczekać bazarku :)[/QUOTE]

Bazarek, bazarek :multi: Freya73 Ty juz chyba masz grupe wiernych fanow w dziale bazarki :loveu:

A banery co jakis czas mi znikaja i nie mam pojecia dlaczego :( Moze imageshack czysci co jakis czas obrazki? Nie rozumiem :( Mi na zmiane znika baner TTB i Azany :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Myślicie, że pies jest bullowaty?
Zdjęcie jak zwykle - rewelacyjne :shake::angryy:

[IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/61115.jpg[/IMG]

[QUOTE] [B]1559/10[/B]

[B]płeć:[/B] pies
[B]wiek:[/B] 3 lata
[B]rasa:[/B] mieszaniec


[B]boks:[/B] K-26
[B]numer:[/B] 1559/10
[B]miasto:[/B] Szczecin

[B]sterylizacja:[/B] nie
[B]szczepienia:[/B] nie
[B]odrobaczenie:[/B] nie

[B]charakter i opis: [/B]
Pies trafił do nazego 18.11.2010, został znaleziony przy ul.Niemcewicza i do nas doprowadzony.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie rozmawialam z p. Agnieszka, wlascicielka Soni/Nory. Wczoraj miala sterylke i co sie okazalo aborcyjna. To co wzielysmy za pierwsze objawy cieczki, bylo ciaza. Jednak jakis pies ja dopadl, jak biegala po Skolwinie :( Na szczescie udal sie zabieg ale sunia bardzo cierpi. Nie chce jesc ani pic, ale dopajaja ja i karmia lyzeczka, chociaz odwraca glowe. Sika normalnie i byla kupa. Jutro pojada do weta w TOZie, po jakies srodki przeciwbolowe i na ogledziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Martwie sie o sunie, bo po sterylce aborcyjnej moze sie duzo gorzej czuc i miec powilania wieksze niz po normalnej. Pewni etez stracila duzo krwi... jutro bede wiedziala czy sunia jedzie do TOZu czy na Parkowa...[/QUOTE]

Jeśli na Parkową, to niech koniecznie powoła się na mnie, z imienia i nazwiska ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...