Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko uzgodnione, część karmy z Auchan przyjedzie do Polic w piątek. Bedzie rozpakowane w siedzibie TOZ Police - częśc karmy (tej psiej oczywiście) jest przeznaczona do TTB - więcej informacji oraz podział -tatankas

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie pytanko czy jest ktos ze starogardu szczecinskiego kto moglby podjechac zrobic zdjecia do pseudohodowli?
Sprawa jest pilna, szukamy pomocy! Dziewczyna ktora sie ta sprawa zainteresowala poinformowala fundacje Nadzieja Amstaffa i kilka innych osob ale bez zdjec nie da rady nic zrobic, a ona mieszka w Debnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_w']Wszystko uzgodnione, część karmy z Auchan przyjedzie do Polic w piątek. Bedzie rozpakowane w siedzibie TOZ Police - częśc karmy (tej psiej oczywiście) jest przeznaczona do TTB - więcej informacji oraz podział -tatankas[/QUOTE]

Martuś będziemy w kontakcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Ja mam takie pytanko czy jest ktos ze starogardu szczecinskiego kto moglby podjechac zrobic zdjecia do pseudohodowli?
Sprawa jest pilna, szukamy pomocy! Dziewczyna ktora sie ta sprawa zainteresowala poinformowala fundacje Nadzieja Amstaffa i kilka innych osob ale bez zdjec nie da rady nic zrobic, a ona mieszka w Debnie![/QUOTE]

Stargardu? No ja jestem. Proszę o PW :)

Co do transportu to po podliczeniu nam by wyszło nawet ok. 200 zł. więcej, niż temu drugiemu transportowi. Samochód też pali tylko 7l, ale ze Stargardu i do Stargardu to trochę km jest, niestety.

Jednak w razie jakiejkolwiek potrzeby proszę o nas pamiętać i pisać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Ja mam takie pytanko czy jest ktos ze starogardu szczecinskiego kto moglby podjechac zrobic zdjecia do pseudohodowli?
Sprawa jest pilna, szukamy pomocy! Dziewczyna ktora sie ta sprawa zainteresowala poinformowala fundacje Nadzieja Amstaffa i kilka innych osob ale bez zdjec nie da rady nic zrobic, a ona mieszka w Debnie![/QUOTE]
To ja rozmawialam wczoraj z Dorota :) Mialam pisac do Omry ale sama sie widze zglosila :)

[quote name='aga_w']Wszystko uzgodnione, część karmy z Auchan przyjedzie do Polic w piątek. Bedzie rozpakowane w siedzibie TOZ Police - częśc karmy (tej psiej oczywiście) jest przeznaczona do TTB - więcej informacji oraz podział -tatankas[/QUOTE]

[quote name='tatankas']Martuś będziemy w kontakcie ;)[/QUOTE]
Dziewczyny dziekuje piekne :)

[quote name='omry']Stargardu? No ja jestem. Proszę o PW :)

Co do transportu to po podliczeniu nam by wyszło nawet ok. 200 zł. więcej, niż temu drugiemu transportowi. Samochód też pali tylko 7l, ale ze Stargardu i do Stargardu to trochę km jest, niestety.

Jednak w razie jakiejkolwiek potrzeby proszę o nas pamiętać i pisać :)[/QUOTE]
Dziekuje za pamiec, a teraz lece i pisze PW w sprawie pseudo...

[quote name='Kajusza']Tosca, ageralion - mam do was prośbę - czy któraś z was mogłaby wziąć od Asi Miszteli moją torebkę i przekazać ją tu_ania_tu ... Ania będzie w pt w Gorzowie to by ja wzięła .... jeżeli nie to spoko, odbiorę innym razem :-)[/QUOTE]
Gdybym doczytala wczoraj, to torebka byla by juz u Ani, ale niestety nie doczytalam i teraz wszystkow rekach toski

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy ten bazar byl rozliczony? [url]http://www.dogomania.pl/threads/221658-Tylko-dla-cierpliwych.-Dla-Nadzieja-Amstaffa-TTB-Szczecin-do-27-01[/url].

Nie widze wpisu w glownym rozliczeniu, ani nawet mojego wlasnego rozliczenia na samym bazarku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Dziewczyny, czy ten bazar byl rozliczony? [url]http://www.dogomania.pl/threads/221658-Tylko-dla-cierpliwych.-Dla-Nadzieja-Amstaffa-TTB-Szczecin-do-27-01[/url].

Nie widze wpisu w glownym rozliczeniu, ani nawet mojego wlasnego rozliczenia na samym bazarku?[/QUOTE]
Nie, mysle ze nie zostal rozliczony...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Dymer']ZAPRASZAM NA ELEGANCKI BAZAREK DLA RAMZESA


[url]http://www.dogomania.pl/threads/223975-dla-Ramzesa-bardzo-ELEGANCKI-bazarek-do-11.03.?p=18751137#post18751137[/url][/QUOTE]
Agatko dziekuje!!!!! Brakuje mi do oplaty hotelu az 140zl :( Zagladajcie prosze, to sa naprawde eleganckie ciuszki, nowe, zostaly mojej mamie po likwidacji sklepu. Ja w takiej klasyce szlam na mature, wciaz zakladam na swieta i wyjscia z klasa :)
[quote name='Freya73']Ageralion, potwierdzisz kwote za przesylki pls?[/QUOTE]
Z tego co mi Ania mowila, wysylki wyszly 69zl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...