Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzę na wątku Farta że Marta się udzielała ;-)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Fart-3-%C5%82apek-jedzie-do-dt-do-Furciaczek.-Potrzebne-wsparcie-finansowe./page23[/url]

Czy ktoś zechciałby mi towarzyszyć w weekend w wizycie przedadopcyjnej w Szczecinie (okolice Bandurskiego zdaje się)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']widzę na wątku Farta że Marta się udzielała ;-)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Fart-3-%C5%82apek-jedzie-do-dt-do-Furciaczek.-Potrzebne-wsparcie-finansowe./page23[/url]

Czy ktoś zechciałby mi towarzyszyć w weekend w wizycie przedadopcyjnej w Szczecinie (okolice Bandurskiego zdaje się)[/QUOTE]

Aniu, ja sie chetnie z Toba wybiore, tylko daj znac, kiedy konkretnie by to mialo byc :) Przy okazji sie rozliczymy z bazaru, nie zdazylam Ci odpisac na pw :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']tu_ania_tu, ja jeszcze zalegam 30zl za bazarek, bylyscie juz na tej wizycie, czy moge gdzies podskoczyc do Was i sie rozliczyc?

jeszcze jedno, czy ktos moglby mi dac jakies namiary na psie przedszkole?:)[/QUOTE]
o cholera ;-) zapomniałam
kaja zadzwonię jutro, koło 14 mogłabym ci podrzucić piżamkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']tu_ania_tu, ja jeszcze zalegam 30zl za bazarek, bylyscie juz na tej wizycie, czy moge gdzies podskoczyc do Was i sie rozliczyc?

jeszcze jedno, czy ktos moglby mi dac jakies namiary na psie przedszkole?:)[/QUOTE]

Nasza Asia prowadzi psie przedszkole we wtorki i czwartki o 19 na wybiegu na Osowie. Czyzbys sie wzbogacila w jakiegos nowego szczyla? :razz:

Link to comment
Share on other sites

juz wszystko wiem, jestem umowiona:)
no mam taka troche dziwna sytuacje w domu.. Nie chce o tym myslec, bo nie bede mogla spac, ale napisze w skrocie: Sasza ugryzla Karola (mojego starszego syna) w policzek. W zwiazku z tym cala rodzina postawila przedemna ultimatum- oddam ja..albo strzykawka.. Ma wspanialy domek, bez dzieci, a ja sie czuje jakby to wszystko byla moja cholerna wina.. (jak ktos cos z tego zrozumial to gratuluje)

Dostalam szczeniaka na pocieszenie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Dziewczny, dzisiaj w Polsacie o 20h moje dziecko startuje z kolegami w eliminacjach, jako Bruk Braders.

Trzymać kciuki!

Choleraa, kto to jest Sasza?[/QUOTE]

Sasza to suczka cholery,kilkuletnia buldożka francuska adoptowana.

Niestety cholerko wiem,że pewnie ci bardzo ciężko było podjąć taką decyzję,ale i tak czasami się losy układają :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']juz wszystko wiem, jestem umowiona:)
no mam taka troche dziwna sytuacje w domu.. Nie chce o tym myslec, bo nie bede mogla spac, ale napisze w skrocie: Sasza ugryzla Karola (mojego starszego syna) w policzek. W zwiazku z tym cala rodzina postawila przedemna ultimatum- oddam ja..albo strzykawka.. Ma wspanialy domek, bez dzieci, a ja sie czuje jakby to wszystko byla moja cholerna wina.. (jak ktos cos z tego zrozumial to gratuluje)

Dostalam szczeniaka na pocieszenie..[/QUOTE]

Kochana zrobiłaś dla Saszy wszystko... wiesz co pomyśl że nie będziesz musiała się bać o dzieci
a Dolar jest piękny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Dziewczny, dzisiaj w Polsacie o 20h moje dziecko startuje z kolegami w eliminacjach, jako Bruk Braders.

Trzymać kciuki!

Choleraa, kto to jest Sasza?[/QUOTE]

Juz wiem, ze przeszli dalej, gratulacje! :)

[quote name='kora78']sluchajcie, wioze psa od siebie, z walbrzycha- niedaleko Bogatyni, do Szczecina do ds. moze wieziecie na hotel do Bogatyni jakiegos asta akurat? to bysmy sie polaczyli.[/QUOTE]

Niestety, w tej chwili nie szykuje nam sie zaden transport do Bogatyni :(

[quote name='choleraa']juz wszystko wiem, jestem umowiona:)
no mam taka troche dziwna sytuacje w domu.. Nie chce o tym myslec, bo nie bede mogla spac, ale napisze w skrocie: Sasza ugryzla Karola (mojego starszego syna) w policzek. W zwiazku z tym cala rodzina postawila przedemna ultimatum- oddam ja..albo strzykawka.. Ma wspanialy domek, bez dzieci, a ja sie czuje jakby to wszystko byla moja cholerna wina.. (jak ktos cos z tego zrozumial to gratuluje)

Dostalam szczeniaka na pocieszenie..[/QUOTE]

Wspolczuje wyborow Kaju :( a powiedz, bedziesz chodzila we wtorki i czwartki? Bo ja wtedy bywam ze swoim szczylem, wiec moze sie spotkamy? :) A Dolar ma slodkie pycho:loveu:

Link to comment
Share on other sites

w ten wtorek bedziemy i zostaniemy zaklasyfikowani: przedszkole czy kurs.

Co do Saszy.. nie wiem jak to opisac, jest mi strasznie przykro. Wyobrazcie sobie:"zamieniasz" swojego psa na jakiegos zupelnie obcego.. Dolar jest swietny, uwielbiam go, ale bylby jeszcze lepszy, gdyby na tym wielkim poslaniu lezal razem z Saszą..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']dla Tatankas w pełnej krasie;)
[IMG]http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/307537_204436112954044_100001629712363_573213_564557_s.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jak będę fanty wiozła do ciebie,to musisz go zabrać ze sobą,albo nie przyjeżdżam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']w ten wtorek bedziemy i zostaniemy zaklasyfikowani: przedszkole czy kurs.

Co do Saszy.. nie wiem jak to opisac, jest mi strasznie przykro. Wyobrazcie sobie:"zamieniasz" swojego psa na jakiegos zupelnie obcego.. Dolar jest swietny, uwielbiam go, ale bylby jeszcze lepszy, gdyby na tym wielkim poslaniu lezal razem z Saszą..[/QUOTE]
a nie dało się nad nią popracować? mój morris rok temu też ugryzł mojego synka...

Link to comment
Share on other sites

skopiuje z jej wątku:
Karol rzucał jej zabawke, ona przynosila. bardzo lubi ta zabawe i czesto sie tak bawimy. Podobno nagle jej sie cos nie spodobalo i rzucila sie w strone jego twarzy. Juz po ugryzieniu Piotrusia okolo pol roku temu, ledwo udalo mi sie wytlumaczyc Kamykowi to co mi pisalyscie: ze to byl odruch obronny, ze patrzyl jej w oczy i poczula sie zagrozona. Obiecalam, ze bede jej pilnowac i daje slowo, ze tak bylo. Nie zostawala sama z dziecmi, moje ucho bylo wyczulone na kazde warkniecie, staralam sie, zeby wsystko bylo ok. Niestety, gdy ugryzla Karola mnie nie bylo..
Ona nie tylko tak do dzieci sie zachowywala: chciala ugryzc moja mame w stope, bo stanela na jej kocyku, rozdarla koledze nogawke, bo wszedl do domu i zaraz sie cofnal, bo czegos zapomnial z samochodu. ale stwierdzilam, ze poczula zagrozenie jak ktos sie miotal w drzwiach wejsciowych. Tak bardzo chialam, zeby bylo dobrze. Nie wiem co mam napisac, jestem zla na siebie, ze jej nie zabralam wtedy ze soba, na nia, ze w takiej glupiej sytuacji ugryzla dziecko i musi znowu zaczynac od nowa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choleraa']skopiuje z jej wątku:
Karol rzucał jej zabawke, ona przynosila. bardzo lubi ta zabawe i czesto sie tak bawimy. Podobno nagle jej sie cos nie spodobalo i rzucila sie w strone jego twarzy. Juz po ugryzieniu Piotrusia okolo pol roku temu, ledwo udalo mi sie wytlumaczyc Kamykowi to co mi pisalyscie: ze to byl odruch obronny, ze patrzyl jej w oczy i poczula sie zagrozona. Obiecalam, ze bede jej pilnowac i daje slowo, ze tak bylo. Nie zostawala sama z dziecmi, moje ucho bylo wyczulone na kazde warkniecie, staralam sie, zeby wsystko bylo ok. Niestety, gdy ugryzla Karola mnie nie bylo..
Ona nie tylko tak do dzieci sie zachowywala: chciala ugryzc moja mame w stope, bo stanela na jej kocyku, rozdarla koledze nogawke, bo wszedl do domu i zaraz sie cofnal, bo czegos zapomnial z samochodu. ale stwierdzilam, ze poczula zagrozenie jak ktos sie miotal w drzwiach wejsciowych. Tak bardzo chialam, zeby bylo dobrze. Nie wiem co mam napisac, jestem zla na siebie, ze jej nie zabralam wtedy ze soba, na nia, ze w takiej glupiej sytuacji ugryzla dziecko i musi znowu zaczynac od nowa..[/QUOTE]rozumiem....myślałam, że to był jednorazowy "wyskok". pies z takimi problemami nie powinien mieszkać z dziećmi. dobrze, że znalazłaś jej odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...