Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszka32']Dziewczyny, jesteście wspaniałe!
Gdybym miała takie wsparcie i pomoc, gdy zaginęły moje psy, to kto wie? Może ta moja osobista tragedia skończyłaby się inaczej? (ja i mąż szukaliśmy ich sami, dzień i noc, bez wytchnienia, bez pomocy...)[/QUOTE]

Tragedia w tragedii - poszukiwanie psa bez posiłków.
Oby nigdy nie były potrzebne, ale oby były gdy jednak będą niezbędne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']Tragedia w tragedii - poszukiwanie psa bez posiłków.
Oby nigdy nie były potrzebne, ale oby były gdy jednak będą niezbędne[/QUOTE]

Wtedy jeszcze się z dziewczynami nie znałyśmy, ageralion została świeżo upieczoną mamą i tak naprawdę, na początku nie było nikogo z dogo, kto mógłby nam pomóc :(. Amiśka była raz z nami i wiem, że LAZY sama od siebie jeździła i szukała naszych psiaków. Potem dołączyły Marta666, fergilka i inne kochane dziewczyny - od razu było lepiej :) - pomagały nam szukać w miejscach wskazanych przez wróżkę, plakatowały Szczecin. No i później to już całe dogo prawie dołączyło się, powiadamiając różne schroniska, sprawdzając przytuliska, przeglądając ogłoszenia, dając informację na różne fora - to było wspaniałe!
Ale sam początek, gdy najważniejszy jest, przypadł akurat na święta Bożego Narodzenia. Myślałam, że rodzina pomoże, ale stało się inaczej ... :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety schronisko poinformowalo wlascicieli, ze nie bylo dzisiaj takiego psa i maja przyksc jutro. Animal Control tez nie mialo interwencji w sprawie amstaffki :( Jutro ok 9 wszystko sie wyjasni i bedziemy ruszac dalej z poszukiwaniami.

Co mi nie daje spokoju, zgloszenia jakie mam z okolic Basenu Gorniczego wyraznie mowia, ze psiak tam widziany cytuje "miał jakby sznur przywiązany jakby się zerwał skądś.". Buba ma/miala(?) na sobie tylko niebieskie szelki...

Link to comment
Share on other sites

Marta w CityTaxi juz wiedza chyba wszyscy sasaid jedzie na nocke wiec jak bylm przed domem to informowal wsztkich na radiu... mowil ze bedzie sie jeszcze kontaktowal z innymi znajomymi co na trasach... a teraz i ja jade pozycze od kolejnego kolegi cb i bede trajkotac jak nakrecona o suni moze to faktycznie cos pomoze ale przejade sie na basen i na zdroje i spowrotem na centrum i na pomorzany i na cmentarz ehh oby to cos dalo ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola_Hexa']Marta w CityTaxi juz wiedza chyba wszyscy sasaid jedzie na nocke wiec jak bylm przed domem to informowal wsztkich na radiu... mowil ze bedzie sie jeszcze kontaktowal z innymi znajomymi co na trasach... a teraz i ja jade pozycze od kolejnego kolegi cb i bede trajkotac jak nakrecona o suni moze to faktycznie cos pomoze ale przejade sie na basen i na zdroje i spowrotem na centrum i na pomorzany i na cmentarz ehh oby to cos dalo ...[/QUOTE]
Olu jestescie niesamowici! Jutro musze sobie w koncu przypomniec, kto mi wspominal o znajomej w Strazy Miejskiej, kochajace zwierzaki. Musimy zdobyc jak najwiecej oczu do szukania.

Link to comment
Share on other sites

Co do strazy miejskiej to maja to w d... Mój mlody wczoraj podbiegł do jednego z patroli i powiedział ,że jeżeli zobaczą psiaka prosi o kontakt... usłyszał w odpowiedzi " a co psa sie nie umie pilnować? to może mandacik nauczy starych żeby psa z dzieciakiem nie puszczali" podeszłam i im troche nawtykałam i o mały włos nie dostałam mandatu za obrazę .. Chamy niedorobione... Ale za to policja jako tako podeszła do tego.. młody podchodził do radiowozów i prosił o pomoc i bez problemu powiedzieli jak zobaczą to będą łapać.. w razie "w" maja mój adres bo sobie zapisywali to może mi domu sunię podwiozą jak już znajdą... Jadę dzisiaj w trasę więc będę się rozglądać do okoła głowy!!!! Ja Wam mówię Ona do Szczecinka wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Schronisko dopiero sie otworzylo, zanim ogarna psy z nocy, chwila minie. Maklerzy nieruchomosci postawieni na nogi, beda sie rozgladac. Plakat Buby znalazl sie az pod Gryfinem. Ktokolwiek dotarl az tak daleko, ogromnie dziekuje!!

Dzisiaj postaram sie wydrukowac w pracy kolejna partie plakatow. Ile, nie wiem bo to sluzbowa drukarka i nie chce przeginac :-( Moze ktos jeszcze moze pomoc w dodrukowaniu kilku sztuk? Chlopaki od Rudejmani beda dzisiaj ponownie latac i szukac, moze pomoga w rozwieszaniu plakatow.

Link to comment
Share on other sites

Zaplacilam wlasnie za hoeliki Kenzo i Fussa. Dzieki Wam udalo sie zebrac pieniazki na ich hotelowanie! Dziekuje baaaaardzo mocno! :calus: Z aktualnych bazarkow, zbieramy wiec na hoteliki w przyszlym miesiacu :) A i kastracja Majora sie szykuje, ale nie znam jeszcze ceny... wiecej niz 150zl, nie powinysmy zaplacic :)

Link to comment
Share on other sites

plakaty Bubci powiesiłam dzisiaj na kaliny na przystanku 75, a także na placu kościuszki, mam nadzieję, że nikt ich nie pozrywa jak będę wracała do domu, jeszcze gdzieś zarzucę. mogę druknąć w pracy plakaty , jak ktoś potrzebuje to zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...