Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tobciu']Sara vel Puma ogłaszana będzie na zachodnio-pomorskie i Wielkopolskę.
Właśnie wysłałam informacje do AgnieszkaO.
Jakieś nowe zdjęcia Sarze by się przydały. ;)[/QUOTE]

Zajrzyj na jej watek,tam można jeszcze jakieś ciekawe znaleźć ;) Dziękuję za ogłoszenia w imieniu TTB i Saruni :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu 28.05 przelewałam 200zł z bazarku ogłoszeniowego tego:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226280-ZAKO%C5%83CZONY!!!-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-kundelki-do-15-05/page12[/url]

post 288,dnia 28.05,nie ma wpisane w rozliczeniu,że pieniążki doszły :(

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś ze Szczecina,Polic lub okolic miał na zbyciu klatki po zwierzakach wszelkiego rodzaju-po króliku,szynszylu,psiaku czy kociaku(zależy nam na dużych klatkach) to z chęcią Toz Police przyjmie,lub kupi za niewielką cenę.Ale żeby odbiór był osobisty,bo przesyłka zbyt kosztowna by była.Mamy aktualnie na stanie cztery kotki z kociakami,musimy je rozdzielać,a pomieszczenie tylko jedno i żeby pomóc tym zwierzakom potrzebujemy klatek.Propozycje proszę kierować do mnie:Ada: 502-350-461 lub na pw

coś w tym stylu:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1464/d0430fe8692ab994med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, potrzebuję pomocy w szczecinie. trzeba pomóc właścicielce w kąpaniu leczniczym psa. chodzi o naszą azę-astkę z obory, może ją pamiętacie?
jest was tu kilka ze szczecina, może udało by się to zorganizować by któraś/któreś z was pomogły? bardzo proszę...
nie wiem jak się osiedle nazywa, ale w każdym razie pani mieszka blisko tu_ania_tu

Link to comment
Share on other sites

Tu_ania_tu mieszka na Prawobrzeżu, a my wszystkie jesteśmy z lewej strony ;(
Daj znać czy ta kobietka jest osobą pracującą- ja w wakacje mam luźne środy (szkoły są pozamykane), więc mogłabym pomóc, ale tylko do południa (aby rozliczyć kilometry w aucie służbowym;))
no i muszę dokładnie wiedzieć na czym te kąpiele mają polegać?

No i z przyjemnością poznam Azę- jej historia bardzo mnie wzruszyła...;-/

Link to comment
Share on other sites

[B]tatankas[/B] ja mam taką dużą króliczą klatkę (100x55cm),leży w sumie w szafie,bo moja adoptowana króliczka już za TM :( a jakoś tak wyszło,że kolejnego kicaja nie braliśmy. Będę musiała ją jedynie wyszorować i mogę oddać na ważniejsze cele niż leżenie odłogiem w szafie ;-)

EDIT: właśnie doczytałam,że pisać na PW lub tel...o ja zakręcona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666'][B]tatankas[/B] ja mam taką dużą króliczą klatkę (100x55cm),leży w sumie w szafie,bo moja adoptowana króliczka już za TM :( a jakoś tak wyszło,że kolejnego kicaja nie braliśmy. Będę musiała ją jedynie wyszorować i mogę oddać na ważniejsze cele niż leżenie odłogiem w szafie ;-)[/QUOTE]

Martusiu....a nie myślałaś czasem o adopcji tchórzofretek...wykastrowane, wysterylizowane, nauczone kuwetowania...???
Tobie oddałabym bez wahania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666'][B]tatankas[/B] ja mam taką dużą króliczą klatkę (100x55cm),leży w sumie w szafie,bo moja adoptowana króliczka już za TM :( a jakoś tak wyszło,że kolejnego kicaja nie braliśmy. Będę musiała ją jedynie wyszorować i mogę oddać na ważniejsze cele niż leżenie odłogiem w szafie ;-)

EDIT: właśnie doczytałam,że pisać na PW lub tel...o ja zakręcona ;)[/QUOTE]

Dzięki Marta666,bardzo się przyda,szczególnie że doszły przed chwilą kolejne maluchy znalezione,czy ci ludzie hurtowo kociaki teraz wyrzucają,czy co,ja nie mogę tego pojąć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Dzięki Marta666,bardzo się przyda,szczególnie że doszły przed chwilą kolejne maluchy znalezione,czy ci ludzie hurtowo kociaki teraz wyrzucają,czy co,ja nie mogę tego pojąć :([/QUOTE]

nieeee, moherowe berety twierdzą, że sterylizacja jest wbrew naturze i nie chcą pozwalać na sterylizowanie wolnożyjących kotów ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama blanki']Tu_ania_tu mieszka na Prawobrzeżu, a my wszystkie jesteśmy z lewej strony ;(
Daj znać czy ta kobietka jest osobą pracującą- ja w wakacje mam luźne środy (szkoły są pozamykane), więc mogłabym pomóc, ale tylko do południa (aby rozliczyć kilometry w aucie służbowym;))
no i muszę dokładnie wiedzieć na czym te kąpiele mają polegać?
[/QUOTE]ta pani nie pracuje, to starsza kobieta, jest cały czas z azunią w domu. chodziłoby o pomoc z wniesieniem psa do wanny, przytrzymaniem, wyjęciem-zwykła kąpiel szamponem od weta. problem w tym, że pani miał pomagać jej syn ale spadł z drabiny i się poobijał(chyba nawet trochę połamał). spróbuję się jeszcze do ani dodzwonić, może też da radę pomóc jakoś i jeszcze dopytam panią jak często trzeba azunię kąpać. dziękuję za odzew :) rozumiem, że od wakacji, czyli od przyszłego tygodnia będziesz "wolna"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama blanki']Martusiu....a nie myślałaś czasem o adopcji tchórzofretek...wykastrowane, wysterylizowane, nauczone kuwetowania...???
Tobie oddałabym bez wahania...[/QUOTE]
A potem mój Adrian oddałby mnie razem z tym majdanem również bez wahania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama blanki']nieeee, moherowe berety twierdzą, że sterylizacja jest wbrew naturze i nie chcą pozwalać na sterylizowanie wolnożyjących kotów ;([/QUOTE]

A u nas żadna kotka nie wychodzi niewysterylizowana,domowa czy wolnożyjąca ;)

[quote name='gagatekk']gr... że nie mówiłaś wcześniej a ja swoją mega oddałam jakiemuś głupolowi[/QUOTE]

ach,że ja ci muszę wszystko mówić,u nas wszystkiego brak,klatka na teraz aktualnie potrzebna,ale jakby ktoś miał koce,pościele,ręczniki,cokolwiek,czym można wyłożyć klatkę chorego zwierzaka,a później wyrzucić to też przyjmujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']
ach,że ja ci muszę wszystko mówić,u nas wszystkiego brak,klatka na teraz aktualnie potrzebna,ale jakby ktoś miał koce,pościele,ręczniki,cokolwiek,czym można wyłożyć klatkę chorego zwierzaka,a później wyrzucić to też przyjmujemy ;)[/QUOTE]

z pościeli coś znajdę. To podrzucę do Polic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ta pani nie pracuje, to starsza kobieta, jest cały czas z azunią w domu. chodziłoby o pomoc z wniesieniem psa do wanny, przytrzymaniem, wyjęciem-zwykła kąpiel szamponem od weta. problem w tym, że pani miał pomagać jej syn ale spadł z drabiny i się poobijał(chyba nawet trochę połamał). spróbuję się jeszcze do ani dodzwonić, może też da radę pomóc jakoś i jeszcze dopytam panią jak często trzeba azunię kąpać. dziękuję za odzew :) rozumiem, że od wakacji, czyli od przyszłego tygodnia będziesz "wolna"?[/QUOTE]rozmawiałam z panię. mówi że daje rade, ma brodzik a nie wanne i pomału przyzwyczaja aze do kąpieli, tylko nie chce na siłe by jej nie wystraszyć, także na razie odwołuję moją prośbę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']

ach,że ja ci muszę wszystko mówić,u nas wszystkiego brak,klatka na teraz aktualnie potrzebna,ale jakby ktoś miał koce,pościele,ręczniki,cokolwiek,czym można wyłożyć klatkę chorego zwierzaka,a później wyrzucić to też przyjmujemy ;)[/QUOTE]

widzisz... nie pomyślałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']z pościeli coś znajdę. To podrzucę do Polic.[/QUOTE]

To zapraszamy,możesz dzwonić w razie co do mnie,o każdej porze dnia i nocy :cool3: to cię oprowadzę po naszych tozowych włościach ;)

[quote name='gagatekk']widzisz... nie pomyślałam...[/QUOTE]

Kolejna wpadka i :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']rozmawiałam z panię. mówi że daje rade, ma brodzik a nie wanne i pomału przyzwyczaja aze do kąpieli, tylko nie chce na siłe by jej nie wystraszyć, także na razie odwołuję moją prośbę :)[/QUOTE]

OK- jakby co, to w środy i czwartki będę "luźniejsza"- więc śmiało możesz do mnie pisać ;)
pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']rozmawiałam z panię. mówi że daje rade, ma brodzik a nie wanne i pomału przyzwyczaja aze do kąpieli, tylko nie chce na siłe by jej nie wystraszyć, także na razie odwołuję moją prośbę :)[/QUOTE]


Ja mieszkam na prawobrzeżu, jak będzie potrzeba, chętnie służę pomocą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mama blanki']OK- jakby co, to w środy i czwartki będę "luźniejsza"- więc śmiało możesz do mnie pisać ;)
pzdr[/QUOTE]

[quote name='BajUla']Ja mieszkam na prawobrzeżu, jak będzie potrzeba, chętnie służę pomocą:lol:[/QUOTE]dziękuję dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32'][URL]http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/613570.xhtml[/URL]

Przypomina mi jakąś sukę, ale nie mogę sobie skojarzyć... Jest wysterylizowana.[/QUOTE]

Oswiece Cie... Po raz ktory szuka domu? :angryy:
[URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja9401_dafne-sliczna-suczka-mieszaniec-amstaffa-i-boksera.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...