Jump to content
Dogomania

Szanta - 2-letnia niewidoma szkotka szuka domu .Ma dom...


farmerka63

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marto - mam rodziców w Szczecinie, więc powiązałabym przyjemne z pożytecznym. Mają mały ogrodzony ogródek, więc psa można by na chwilę puścić luzem - żeby odetchnął przed podróżą powrotną. Problemem jest koszt wizyty - 110 zł . Ale [B]NAJBARDZIEJ[/B] martwi mnie, co z Szantą już [B]PO[/B] wizycie . Czy mam ją odwieźć z powrotem do schronu ???? Kolejne pytanie - powinnam ja wyciągnąć z Jędrzejewa choć na kilka dni przed podróżą do Szczecina - wykąpać, troszkę do nas przyzwyczaić no i sprawdzić, jak znosi podróż samochodem. Bo to prawie 3 godziny - mój osobisty kierowca ( i małż) nie jest rajdowcem ( i dobrze), poza tym droga dość kręta no i ponad 150 km do pokonania.

Kolejna kwestia - ja nie mogę dać Szancie domu stałego . Problematyczny będzie również tymczasowy - mam już 3 psy( w tym 2 suczki) i 5 kotów . Na podwórku panuje u nas ruch . Teren wokół budynków jest obszerny , ogrodzenie nieszczelne a brama często gościnnie otwarta. No i absorbująca praca, która wyklucza troskliwe zajęcie się Szantą. Nie chciałabym jej narażać na niebezpieczeństwo :(

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu Szanta została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. W przyszłym ma sterylizację ( jeszcze nie wiem dokładnie którego dnia). 10 dni po zabiegu - zdjęcie szwów i pannica gotowa do wypisu ;D
Szkotomaniacy z forum collie deklarują wsparcie finansowe , również fundacja Dr Lucy ze Śremu - w kwestii wycieczki do okulisty.

Co jednak dalej z Szantą - nadal nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Sterylizacja Szanty dzisiaj lub najpóźniej jutro ! To wiadomość z ostatniej chwili! Dzwoniłam właśnie do schroniska - jeśli z raną pooperacyjną będzie wszystko OK, to nawet w tym tygodniu nasz piękna może maszerować z właściwym sobie wdziękiem do nowego domu :)

Co prawda zdjęcie szwów po 10-ciu dniach, ale to akurat może zrobić każdy wet - niekoniecznie schroniskowy :)


W środę najprawdopodobniej jedziemy z Martą do Jędrzejewa. Może sunia już będzie z powrotem ?

Link to comment
Share on other sites

Sylwio - po pierwszej lekturze Twojego listu domek wydaje się IDEALNY... Po drugiej zresztą też - bo aż nie wierzyłam oczom :D Mam teraz bardzo pilną pracę ( nie do przesunięcia w czasie), ale około południa powinnam już być wolna - skontaktuję się z Panią Kasią i będziemy dalej działać !

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już do córki Państwa, którzy są zainteresowani adopcją Szanty - bo na razie mamy tylko kontakt mailowy właśnie z córką . Ale podałam swoje telefony i mam nadzieję na bezpośrednia rozmowę :)

Seteromaniacy w takich sytuacjach mówią : "SUPŁAMY OGONKI" ... na szczęście :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...