Jump to content
Dogomania

szukam czegos takiego na wystawy:)


aneta...i..bouvier

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='askaa']AiMiN ale ten parasolo - namiot jest super, trzeba będzie o czymś takim pomyśleć, ja do tej pory latem wtykałam parasol w klatkę metalową i był cień i dla psów i troszkę dla nas[/quote]

Tutaj jest większy namiot: [URL="http://www.e-pet.pl/images/towary/1882_l.jpg"]http://www.e-pet.pl/images/towary/1882_l.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam w sprawie opasek na numerki startowe. Jest producent w PL, który podjął by się nam wyprodukować takie cacka. Co Wy na to? Tylko potrzebny jest dokładniejszy opis produktu, lepsze zdjęcia i wymiary. A może ktoś mógłby wypożyczyć na wzór?
Proszę Was bardzo o wsparcie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wytrzymała - to zabrzmiało jakbyś tam tygrysa chciała trzymać ;)
Wg mnie jest bardzo solidnie zrobiona. Ja jestem bardzo zadowolona.
Wyroby tej firmy polecali mi pierwotnie Finowie.
Nie wiem jakiego masz pieska, ale jeśli tego beagielka z avatarku, to w zupełności mniejsza Ci wystarczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']Wytrzymała - to zabrzmiało jakbyś tam tygrysa chciała trzymać ;)
Wg mnie jest bardzo solidnie zrobiona. Ja jestem bardzo zadowolona.
Wyroby tej firmy polecali mi pierwotnie Finowie.
Nie wiem jakiego masz pieska, ale jeśli tego beagielka z avatarku, to w zupełności mniejsza Ci wystarczy :)[/QUOTE]
ona ma w niej spac przez 6 dni hehe ;)
to taką jak Ty masz czy mniejsza wystarczy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']ja na razie licytuje [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=101120978"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=101120978[/URL]
ale w tej chwili to nawet 300zł nie mam heh...
AiMiN ta "klatka" jest wytrzymała ?[/quote]

Kochani,
Ja sprzedaje te klatki - tą na Allegro też. Sprzedaję je za cenę jakiej w Polsce jeszcze nie spotkałem.
Nie chodzi o to abym się reklamował, tylko jak macie jakieś pytanie co do wytrzymałości, wymiarów itp. to chętnie Wam pomogę...:cool1:
Ja osobiście trzymam w takiej klateczce goldena i foksa na wystawach i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze jest przewiewna, co jest dla mnie ważne szczególnie jak się wystawia w lato. Po drugie jest wygodna, bo wrzucam ją sobie do bagażnika, po trzecie łatwo się do niej dostać z dowolnej strony...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Kochani,
Ja sprzedaje te klatki - tą na Allegro też. Sprzedaję je za cenę jakiej w Polsce jeszcze nie spotkałem.
Nie chodzi o to abym się reklamował, tylko jak macie jakieś pytanie co do wytrzymałości, wymiarów itp. to chętnie Wam pomogę...:cool1:
Ja osobiście trzymam w takiej klateczce goldena i foksa na wystawach i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze jest przewiewna, co jest dla mnie ważne szczególnie jak się wystawia w lato. Po drugie jest wygodna, bo wrzucam ją sobie do bagażnika, po trzecie łatwo się do niej dostać z dowolnej strony...[/QUOTE]
ja niestety więcej jak 300zł nie mam na tę chwile, takze kupie mniejszą zagranicą bo na jednego beagle'a raczej jest zaduza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamel']A czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o klatkach metalowych ocynkowanych? czy ktoś ma? i czy faktycznie szybko rdzewieją?[/quote]

No ja mam taką od 2 lat i ma się całkiem nieźle. Latem jest super, bo można w nią włożyć parasol i jest od razu osłona przed słoneczkiem :p
Jedyny mankament tych klatek to cięzar :lol: bo ja mam bez kółek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']ja niestety więcej jak 300zł nie mam na tę chwile, takze kupie mniejszą zagranicą bo na jednego beagle'a raczej jest zaduza ;)[/quote]

Zgadza się, na Beagla jest za duża - ja w mojej trzymam dwa goldeny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='askaa']No ja mam taką od 2 lat i ma się całkiem nieźle. Latem jest super, bo można w nią włożyć parasol i jest od razu osłona przed słoneczkiem :p
Jedyny mankament tych klatek to cięzar :lol: bo ja mam bez kółek[/quote]

Ja chyba jednak zdecyduje sie na własnie taką, mimo ciężaru, bo ta z materiału wydaje mi się zbyt mało solidna jak na mojego huskiego :-), i cena mnie przekonuje za metalową 230(najwiekszą) a te z materiału chyba ok 300?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...