Jump to content
Dogomania

Agility w Łodzi


iwa

Recommended Posts

  • Replies 991
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=641059"][B][QUOTE]
[/URL][URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=641059"][B]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=641059[/B][/URL][URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=641059"] moze chce ktos cos od tego allegrowicza :-D Bo ja robię zakupy i wyjdzie taniej :-D
albo jak nikt mnie nie przylicytuje to dosc duzy koziołek ? NIe sprawdziłam wymiarów, a ten bedzie zaduzy dla Fani
[/QUOTE][/B][/URL]

Szkoda, ze nie maja legowisk czy innych szmerow bajerow, bo ja jestem w pilnej potrzebie. Jakby ktos sie natknal gdzies w lodzkim sklepie na jakies ogrooomne psie poslania < najchetnie glebokie i w korzystnej cenie > to dajcie znac. :-) Tylko rozmiar, jak dla doga niemieckiego. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie odpuszczam. Jeszcze zdrowie u mnie szwankuje. Poza tym w sobotę wyłapaliśmy u Ungi cieczkę. Więc to też musimy brać pod uwagę, żeby psów niedrażnić.
Marta zgaduj sie z Simbik. Moglibyście się ewentualnie jakoś dogadać co do trasy.

Michał

Link to comment
Share on other sites

Chyba w Łodzi jest istna epidemia :shake: .
W takim razie mam propozycje żeby poczekać do wekendu, bo ja bym nie chciała żeby moje znów coś podłapały (niedługo wyjazd na Litwę), a i specjalnie dużo chętnych na dziś nie widzę. W sobotę mogę kogoś zgarnąć rano - jadę z Retkini oczywiście w kierunku Strykowskiej przez Centrum miasta.
Telefon kontaktowy do mnie : 0696453187

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Chyba w Łodzi jest istna epidemia :shake: .
W takim razie mam propozycje żeby poczekać do wekendu, bo ja bym nie chciała żeby moje znów coś podłapały (niedługo wyjazd na Litwę), a i specjalnie dużo chętnych na dziś nie widzę. W sobotę mogę kogoś zgarnąć rano - jadę z Retkini oczywiście w kierunku Strykowskiej przez Centrum miasta.
Telefon kontaktowy do mnie : 0696453187[/quote]

Ja się oszczędzam właśnie zewzględu na wyjazd na Litwę. Gdyby nie ten wyjazd to byłbym chętny na dziś.
Właśnie uzgodniłem z Martą / ' filonek_bezogonek', że raczej sobie dziś odpuszczamy.
Trzeba wyeliminować, a przynajmniej ograniczyć do minimum tą epidemię wśród psów i ich właścicieli.
Michał

Link to comment
Share on other sites

My chyba nawet w weekend sie nie pojawimy... dopiero zaczynamy a juz nas nie będzi....:-( "Epidemia" dopadła też Amiga ...w sumie to jeszcze nie wiadomo co mu jest ale cierpi dzisiaj trzecia w tym tygodniu wizyta u weta...:/ zobaczymy co dzisiaj wyjdzie na badaniach....trzymajcie kciuki ...

Link to comment
Share on other sites

Czyli większość naszych psiaków jest chora lub tuż po chorobie:-( Mika naszczęście już w porządku,ale teraz przyszła kolej na naszą psią siąsiadke bokserke Sabe. Zastanawiam się czy w ten weekend zabierać ją na trening,żeby czegoś znowu nie podłapała:-( Mój wet powiedział też,żebyśmy z psami które są dopiero co po treningu nie wychodzili od razu na dwór tylko dali im odpocząć z 10 minut w hali.Chodzi o to,żeby takie rozgrzane dopiero co po beganiu nie wychodziły na zimny dwór,gdzie wieje,pada jest błoto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Czyli większość naszych psiaków jest chora lub tuż po chorobie:-( Mika naszczęście już w porządku,ale teraz przyszła kolej na naszą psią siąsiadke bokserke Sabe. Zastanawiam się czy w ten weekend zabierać ją na trening,żeby czegoś znowu nie podłapała:-( Mój wet powiedział też,żebyśmy z psami które są dopiero co po treningu nie wychodzili od razu na dwór tylko dali im odpocząć z 10 minut w hali.Chodzi o to,żeby takie rozgrzane dopiero co po beganiu nie wychodziły na zimny dwór,gdzie wieje,pada jest błoto.[/QUOTE]

Można też im założyć ubranko :lol: , koniom po treningu gdy wychodzą z hali na zewnątrz zakłada się po to derkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...