Jump to content
Dogomania

Fundacja Boksery w Potrzebie - zbiorczy wątek


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

[FONT=Arial]Niedawno robiłam wizytę przedadopcyjną dla DONki z pseudo pod Toruniem w dzielnicy Rybnika - Kłokocin.

[B] Tym tropem dotarła dziś do mnie osoba sąsiadująca z właścicielami owej suni z prośbą o pomoc dla 2 boksiów , suczki i psa ,3 i 4 lata . [/B]
Sytuacja jest tam w tej chwili tragiczna , aczkolwiek psy ma na utrzymaniu matka z 4 dzieci a jej mąż( są w trakcie rozwodu ) nie daje na utrzymanie domu , wyprowadził się , tak więc bieda aż piszczy , nie ma co włożyć do garnka ...a psy dostają namoczony suchy chleb :(
Dziś osoba prosząca mnie o pomoc ma podjechać do mnie po karmę ... kupiłam mojemu ostatnio 14 kg więc trochę mogę odsypać ,mam jeszcze kości schaby i łapki kurze , prosiłam by ugotowała to z warzywami i makaronem .
Ale to pomoc na chwile. Kobieta dzwoniła do schroniska , psów jej nie przyjmą za darmo .To jest wieś ,myślenie wiejskie , suka miała w zeszłym roku młode , nie jest wysterylizowana , pies nie jest wykastrowany ...mieszkają w kojcu ...

Mam mieć dziś fotę chociaż z telefonu . Po świętach postaram się tam podjechać sama zrobić zdjęcia , ale co dalej ...nie mam jak pomóc .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Próbowałam dodać dane znalezionego bokserka na stronie BwP, ale przy rejestracji nie zauważyłam, że w tym kodzie wielkość liter miała znaczenie i mi się zablokowało i teraz każą mi czekać :( No w każdym razie, czy jeżeli wkleiłabym tutaj dane i zdjęcie boksia, to mógłby ktoś wkleić je na stronkę BwP? Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Przed chwilą dostałam maila:
[B][COLOR=red]Witam. Od jakiegos czasu błąka sie na mojej ulicy pies bokser. Jest zadbany ma slad od obrozy na szyji. jest bardzo przyjazny mocno zbudowany. Albo ktos go wyrzucil albo sie zgubil. Moze zna Pani kogos kto chcialby takiego? [/COLOR][/B]

[COLOR=black]Pies jest w Złotowie- woj wielkopolskie. Sądzę,że został wyrzucony a się nie zgubił. Złotów to małe miasto i wiadomo by było, gdyby się zgubił. Macie pomysł co zrobić.???
Nie moge przyjąć psiaka bo jestem zapsiona i zakocona
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie ogłoszenie może ktoś będzie mógł pomóc.Ja już mam psa,po za tym dzieci...psiak jest ogłaszany już dość długi okres czasu...
[URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przepiekny-bokser-szuka-nowego-domu-PILNE-W0QQAdIdZ305603606[/URL]

[SIZE=5][COLOR=lime] TEMAT ZAMKNIĘTY[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=lime]Zapraszam do nowego tematu Fundacji Boksery w Potrzebie tutaj: [/COLOR][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213025-Fundacja-Boksery-w-Potrzebie-nowy-zbiorczy-wątek[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...