Jump to content
Dogomania

Tychy - okolice, weterynarze których polecacie i ceny usług


Evelynkaa

Recommended Posts

Nie umiem znaleźć jakiegoś opisu wetów w Tychach, dlatego zakładam nowy temat, mam nadzieję że nie dubluję żadnego tematu.
Chodzi mi o informację które lecznice w Tychach polecacie, i jakie konkretnie ceny dany weterynarz na dzień dzisiejszy proponuje.
[B]Przychodnia Panaceum w Tychach[/B], dwóch młodych lekarzy, bardzo mili, wyposażenie gabinetu w znieczulenie wziewne, hotel, szpital.
szczepienie szeniaka I - 50zł
szczepienie szczeniaka II - 55 zł
szczepienie szczeniaka III - 60 zł
wścieklizna - 20zł
wizyta - 35 zł + ewentualne leki
hospitalizacja jedna doba + kroplówki 130 zł
chip - 60 zł
paszport - 51 zł

W miarę możliwości będę aktualizować tą przychodnię ale chętnie poznam opinie też innych gabinetów, nawet z Mikołowa..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Świetna przychodnia! Świetni specjaliści bardzo oddani temu co robią, podchodzący z miłością do zwierząt. Wizyty są umawiane co oszczędza zwierzakom stresu związanego z przebywaniem w poczekalni w obcym miejscu.
Potrafią w taki sposób objaśnić badania i wyniki że nie pozostają żadne wątpliwości i CO NAJWAŻNIEJSZE zwierzaki szybko dochodzą do siebie.
Dużo bym mogła pisać. Po przychodniach wet chodzę od ponad 12 lat, i w końcu spotkałam się z ludźmi podchodzącymi do pacjenta i właściciela jak do istoty a nie do sejfu z kasą ;)

Na prawdę polecam! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A ja polecam tego pana doktora - Andrzej Alweil. Konkretny, kompetentny, z dużym doświadczeniem. Potrafi "niezgodzić" się z właścicielem, co uważam jest czasem wielką zaletą. Wet ma postawić diagnozę i pomóc zwierzakowi a nie robić to co sobie akurat zyczy właściciel zwierzaka. Opiekował się wiele lat moją suczką. Parę miesięcy temu zaprowadziłam do niego mojego nowego psiaka i mimo ze w Bytomiu doktor już nie praktykuje to wiem, że w poważniejszych sprawach zawsze mogę sie do niego zgłosić

[url]http://aalweilwet.strona.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to tak,
szwy wewnątrz skórne, cięcie tak naprawdę miało ledwo 1,5 cm. Suńka jw 4,5 kg. na zabieg zaprowadziłam ją o 8.00 tam ją zbadano, przygotowano do zabiegu, koło godziny 16 po 2 godzinnej obserwacji i kompletnym wybudzeniu mogłam ją odebrać.
Oczywiście o 8.00 zostawiamy psiaka już pod opieką weterynarza i możemy wracać do domu i czekać na telefon :)
Zapłaciłam za wszystko 250 zł, jestem bardzo zadowolona, suńka na następny dzień już o niczym nie pamiętała :) Chciała dokazywać ale 10 dni psiak musi być prowadzany na smyczu na mało wysilające spacerki no i zakaz skakania i chodzenia po schodach przynajmniej przez 7 dni.
Nie wiem jak to będzie wyglądało przy usuwaniu przepukliny, ale polecam umówić się na wizytę przed sterylką i wszystko uzgodnić. Tam wszystko wyjaśnią :)

No i warto dodać ze wszystko obyło się bez kubraczków i kloszy na głowie po zabiegu, tylko w wyjątkowych na prawdę przypadkach kiedy psiaka mocno swędzoliło. Przy mojej panikarze obyło się bez, a podejrzewam że trudno o większą marudę niż moja ;P
Po zabiegu były podanie środki przeciw bólowe i przeciwzapalne, i do domu dostałyśmy takie leki na 3 dni :) wszystko to w cenie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...