Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

Witajcie,

byłam dziś na wizycie u Antka...cały czas o nim myślę...ma dobrze w nowym domku, jest wesołym, ale grzecznym psiakiem. Trochę z niego niejadek, więc zawiozłam jego ulubiony serek Mozzarella, w schronisku wolał ten serek niż paróweczkę:-) Antek żyje w zgodzie z dwoma kociakami i nie boi się już jeździć autobusem MPK. Niestety nie miałam ze sobą aparatu, ale niebawem będą jego nowe zdjęcia w nowym domku....
Tęsknię za Antkiem okrutnie, ale raduje się serce me widząc go w swojej nowej rodzinie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222']rzeczywiscie Astra p tej kąpieli zupełnie inna sierść dostała :)
Znalazłam kilka osób które mogłyby wyprowadzać Duśkę, tylko trzeba by było do nich zadzwonić czy na pewno nadal aktualne, i omówić szczegóły.
[B]Piesiu[/B] mogłabyś zadzwonić jak znajdziesz czas? Ja już ostatnio nabiłam za duży rachunek na telefon....:mad::shake:
Podaje numery telefonów: (w ogłoszeniu napisały że mogą pomóc na terenie całego Poznania)
511722102- Irmina
503868582- Marcin
607762598- Karol[/QUOTE]

Szyna , dzięki za wyszukanie numerów :) , ale przepraszam , już nie dzwoniłam , bo zgłosiły się trzy dziewczyny na dogo z chęcią pomocy i jakoś mamy tak ustawione , że Dusia- Tusia ma spacerki :) . Dziewczyny , które z nią wychodzą są naprawdę kochane . Numery od Ciebie zapiszę na wszelki wypadek :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']A oto Borysek - proszę jak dokazuje na DT u Kasimagi

[IMG]http://i43.tinypic.com/9uq34l.jpg[/IMG][/QUOTE]

Borysek jest fajny a Kasimaga ma dar do wyszukiwania cudownych domków ( nie to co ja ;) - jedynym cudownym domkiem jaki jestem w stanie znaleźć dla moich tymczasów to mój własny ;) . Taka karma , że moja tymczasy do mnie wracają :) ) , więc miejmy nadzieję , że Borysek szybko pójdzie do cudownego DS i zwolni miejsce u Kasimagi dla kolejnej sieroty .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , czy któraś z Was , która zajmowała się Lenką jest w stanie pomóc mi ją w sobotę wyciągnąć z wybiegu ? Lenką trzeba się porządnie zająć , bo już zaczyna robić kółka :( . Poza tym na tym wybiegu jest jeszcze kilka strachulców pochowanych w budach . Chcemy je z Madzik i Cicią powyciągać i porobić im zdjecia . Będziecie w sobotę , żeby nam pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na dzisiaj nie dałam rady wydrukować ogłoszeń, ale na przyszły tydzień to na 100% przywiozę, żeby porozwieszać w swojej okolicy.
Dzisiaj do domku poszedł Sajan i Wedel (tego drugiego w naszym schronisku znaleźli jego właściciele...:-))

Niestety w tym tygodniu wróci Asko, ponieważ przeskakuje płot i ucieka - a jego właściciele mieszkają blisko szybkiej trasy samochodowej i boją się, że mu się coś złego przydarzy, ale na pewno wezmą inne go psiaka - który nie będzie bez ich pozwolenia opuszczał domu.

Link to comment
Share on other sites

Rudzia miała szczęście - choć i tak za długo na to czekała!!!:-(
Ale mamy nową suczkę - bardzo do Rudzi podobną - na razie jest dużo chudsza i nie przystosowana do życia w schronisku - dlatego pilna jest adopcja
Zuśka - oto zdjęcie:
[IMG]http://i39.tinypic.com/2j2uu1d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

przeprazam że teraz ciągle mnie nie ma ale w soboty mam szkołe ( matma ) akurat na 10:00 :( więc za tydzień mnie nie będzie ale jak bym mogła jakoś pomóc to dajcie znać. Za 2 tyg będę. Bazarek z torbami zrobię w czwartek bo na piątek nie mam nic do szkoły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']przeprazam że teraz ciągle mnie nie ma ale w soboty mam szkołe ( matma ) akurat na 10:00 :( więc za tydzień mnie nie będzie ale jak bym mogła jakoś pomóc to dajcie znać. Za 2 tyg będę. Bazarek z torbami zrobię w czwartek bo na piątek nie mam nic do szkoły :)[/QUOTE]
Angel , jak byś miała czas porozsyłać wątek staruszka Dero to byłoby fajnie . On potrzebuje pilnie pomocy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']przeprazam że teraz ciągle mnie nie ma ale w soboty mam szkołe ( matma ) akurat na 10:00 :( więc za tydzień mnie nie będzie ale jak bym mogła jakoś pomóc to dajcie znać. Za 2 tyg będę. Bazarek z torbami zrobię w czwartek bo na piątek nie mam nic do szkoły :)[/QUOTE]

Angel, jak byś miała ochotę to w niedzielę od 10 do 12 też jesteśmy w schronisku, wtedy jest nawet w miarę spokój i często ludzie przyjeżdżają w sprawie adopcji - dobrze, jak zawsze któraś z wolontariuszek jest na miejscu, bo wtedy raczej z pustymi rękami do domu nie wrócą:-)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mamy jeszcze jedną maludę - Funię - Kasimaga ma ją na DT - ZABRAŁA JĄ Z AZORKA, JAK BYŁY ZIMNE NOCE, jest naprawdę malutka, ok. 1 roku, wesoła, buziaki rozdaje jak Żabcia, dla dzieci idealna, oto jedna z fotek, reszta na stronie Azorka: [url]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/adopcje[/url]

[IMG]http://i44.tinypic.com/11r93k1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...