Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='piesia']Dropsik jest cudowny . Może porobiłybyśmy w tę sobotę zdjęcia psiakom i wstawiły tu na wątek ? ja nie mam aparatu , więc któraś z was jak by miała to fajnie jak by przyniosła :):):)[/QUOTE]

Ja mam aparat ale baterie mi się popsuły :(
A zdjęcia nowe trzeba porobić bo takie zamieszanie było tu więc za dużo psiaków nie bylo wklejanych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222']Ja moge wziąść aparat jutro piesia[/QUOTE]
To super . To przyjadę po was ( Ciebie i Twój aparat ) ;) tak jak zawsze , czyli 9.30 ;) i mam nadzieje że tym razem to będzie 9.30 a nie 9.30 i 15 minut spóźnienia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Ja mam aparat ale baterie mi się popsuły :(
A zdjęcia nowe trzeba porobić bo takie zamieszanie było tu więc za dużo psiaków nie bylo wklejanych :)[/QUOTE]

[COLOR=navy]A może dobrym wyjściem jest wystąpienie do moda ,by wyodrębnić z tego wątku posty dotyczące spraw organizacyjnych schronu w Obornikach Wlkp. i wszelkich uwag oraz informacji w tej sprawie i przenieść na osobny wątek poświęcony walce o poprawę losu i warunkow psów w schronisku w Obornikach Wlkp.? A ten wątek niech pozostanie wątkiem adopcyjnym psow obornickich -zgodnie z celem jego powstania/utworzenia przez Tolę ? O to chyba musi wystąpić zalożycielka wątku-Tola ?
Bo inaczej sprawy adopcji psów obornickich giną trochę w natloku spraw bytowych i organizacyjnych wszystkich psów z tego schronu .[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7'][COLOR=navy]A może dobrym wyjściem jest wystąpienie do moda ,by wyodrębnić z tego wątku posty dotyczące spraw organizacyjnych schronu w Obornikach Wlkp. i wszelkich uwag oraz informacji w tej sprawie i przenieść na osobny wątek poświęcony walce o poprawę losu i warunkow psów w schronisku w Obornikach Wlkp.? A ten wątek niech pozostanie wątkiem adopcyjnym psow obornickich -zgodnie z celem jego powstania/utworzenia przez Tolę ? O to chyba musi wystąpić zalożycielka wątku-Tola ?
Bo inaczej sprawy adopcji psów obornickich giną trochę w natloku spraw bytowych i organizacyjnych wszystkich psów z tego schronu .[/COLOR][/QUOTE]
Jestem jak najbardziej ZA :):):)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Te dwie ważne bardzo sprawy trzeba rozdzielić -a zyska na tym jedna i druga sprawa .[/COLOR][COLOR=navy] Temat sprawy warunków w schronie i losu psów obornickich przenieść na osobny wątek /wyodrębnić/ a sprawa adopcji -zostanie na swoim wątku i będzie bardziej czytelna.
Inaczej sprawy adopcyjne giną w natłoku pw w tym drugim temacie :walki o lepszy schron i los psów.[/COLOR][B][COLOR=navy]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim :)
[IMG]http://i1209.photobucket.com/albums/cc382/wildwolfhowling/DSC01125_resize.jpg?t=1299275640[/IMG]
Dostałam tą fotke od koleżanki i chciałam się Was wypytać o tego stojącego psiaka :) Jak się ta psinka nazywa, czy to pies czy suczka? Ile ma latek i od jak dawna biedaczek siedzi w schronie (jeśli nadal siedzi). Jaki ma chrakrterek? :D i czy ma robione jakieś ogłoszonka w necie, bo jakby co to ja zawsze bardzo chetnie =]
Soki za taka ilość pytań :P

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosimy o informację o tym - moim zdaniem sznaucerku, ale w tym wzgledzie nie jestem specjalistą. Tu już Malawaszka musiałaby sie wypowiedzieć. Ruszył mocno moje serduch, bo mi mojego Czarusia przypomina z pychola. Wygląda na spokojnego i bardzo proludzkiego psiaka....A może macie inne fotki tego psiaka, lub dało by się zrobić inne. Czy jest jeszcze w schronie?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pojechały do nowego domku : Żorka :) , Dropsik :) i Krecik przy którym nie postawię uśmiechu , bo mi się dziewczyny , które po niego przyjechały nie spodobały . Nie wzbudziły mojego zaufania . Powiedziały że biorą Krecika jako prezent dla 20 - letniego brata , bo on bardzo chciał mieć jamnikowatego pieska . Zabijcie mnie jeżeli Krecik jest jamnikowaty . Co będzie jak się bratu " jamnikowaty " prezent nie spodoba ? Poza tym zapytałam czy brat ma już jakiegoś psiaka . Dziewczyny odpowiedziały ,że tak , po czym ja zapytałam czy ma psa czy suczkę , bo Krecik może zaczepiać inne psy , na co dziewczyny nie potrafiły odpowiedzieć ! Brat podobno mieszka W BUKU . Dane dziewczyn mamy , poproszę je grzecznie o adres brata w celu wizyty poadopcyjnej , stąd MOJA GORĄCA PROSBA : JEŚLI CZYTA TO KTOŚ Z BUKU I MOŻE NAM POMÓC W TAKIEJ WIZYCIE PROSIMY O INFO .
A przy Żorce i Dropsiku poryczałam się ze wzruszenia . Dropsik był dzisiaj u weterynarza , bo kulał . Okazało się że ma coś z pazurkiem i że ma krzywicę . Pani , która brała Dropsika powiedziała , że ma znajomego wet i z nim do niego pójdzie na leczenie . Wszystkiego najlepszego naszym maleństwom , żeby miały kochaniutkie cieplutkie domki :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Czoko , jak pisała Tia , razem z innym psiaczkiem , którego niestety nie znam , pojechały z p. Olą Mokrzycką do DT , a potem jadą do Niemiec jak się nie mylę .[/QUOTE]

z Timonem tez takim włochatym psiakiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...