Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

mnie dziś nie bedzie :(

to wiadomość z domku Dżeka:

czesc. Odwiedzilam domek.
Bardzo sympatyczna rodzina... skromna, mieli sunie, ukochana sunie, po przejsciach sunie... sunia zeszla prawdopodobnie na zawal, ale to co przeszla zanim trafila do nich usprawiedliwia jej serce, ze nie wytrzymalo. Ta rodzina niesamowicie mocno przezyla smierc tej suni, niemal wszyscy sie tam poplakalismy... bardzo duzo w nich empatii, milosci, ciepla... ja o duzo nie musialam pytac, zeby wiedziec, ze w nich naprawde jest milosc i nie ma przekretow. nie chca go ani do kryc zadnych ani nic, chca go do kochania... maja swiadomsoc, ze ebdzie inny z charakteru niz ich sunia, ale chca zeby chociaz z wygladu im ja przypominal... ciezko im sie zyje bez niej i to widac... mnie tez rozkmieczyli mowie... mysle, ze smialo mozna myslec o nich jako wlascicielach... tym bardziej, ze pani sama powiedziala, ze bedziemy w kontakcie jak juz psiak by sie pojawil i ze jakis spacer czy cos na pewno by wchodzil w rachube

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
mam miejsce w DT dla pieska , musi to być mały piesek poniewaz mieszkanie znajduje się w bloku , w domu jest 7 letni chłopiec więc dobrze by było gdyby psinka tolerowała dzieci.DT był by u mojej siostry nie posiada ona zadnych zwierząt więcej wiec piesio mógłby odstresować się po traumatycznych przejściach.Sama mam pieska shih tzu więc w wolnych chwilach kiedy bede siostrę odwiedzać miał by się piesio z kim bawić :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia300']Witam :)
mam miejsce w DT dla pieska , musi to być mały piesek poniewaz mieszkanie znajduje się w bloku , w domu jest 7 letni chłopiec więc dobrze by było gdyby psinka tolerowała dzieci.DT był by u mojej siostry nie posiada ona zadnych zwierząt więcej wiec piesio mógłby odstresować się po traumatycznych przejściach.Sama mam pieska shih tzu więc w wolnych chwilach kiedy bede siostrę odwiedzać miał by się piesio z kim bawić :) :)[/QUOTE]
wspaniale ze masz Dt dla pieska ,ale nie zapomnij podpisac umowy i uzgodnic kto bedzie oplacal np za leczenie ,za drobne zabiegi czy za karme ,kto bedzie regulowal wydatki zwiazane z psem,kto bedzie osoba kontaktowa i odpowiedzialna za adopcje.Kontrola DT jest rowniecz konieczna
To wszystko musi byc zawarte w umowie z DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia300']Witam :)
mam miejsce w DT dla pieska , musi to być mały piesek poniewaz mieszkanie znajduje się w bloku , w domu jest 7 letni chłopiec więc dobrze by było gdyby psinka tolerowała dzieci.DT był by u mojej siostry nie posiada ona zadnych zwierząt więcej wiec piesio mógłby odstresować się po traumatycznych przejściach.Sama mam pieska shih tzu więc w wolnych chwilach kiedy bede siostrę odwiedzać miał by się piesio z kim bawić :) :)[/QUOTE]

To ja proponuję Gzyla :) . Mały , przytulaśny , łagodny do dzieci , na Dniach Obornik, gdzie nasze pieski dzielnie promowały adopcje pozwalał się głaskać i przytulać wszystkim dzieciom . Proszę na pw o telefon , zadzwonię , żebysmy mogły dokładnie porozmawiać . A w jakiej miejscowości piesek by mieszkał ?

Link to comment
Share on other sites

Tami wróciła do schronu :-(
Wala i Tia dziś mi o tym powiedziały.
Kurcze nie pamietam dokładnie czemu.. chyba piszczała i szarpała się na smyczy? dziewczyny wiedzą dokładniej.
CIeszyłam się że ma dom a tu lipa
No to jest chyba normalne że początkowo pies piszczy itd, na spacerach ciagne bo to aktywna sunia no ale bez przesady żeby ją oddawać od razu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia300']Witam :)
mam miejsce w DT dla pieska , musi to być mały piesek poniewaz mieszkanie znajduje się w bloku , w domu jest 7 letni chłopiec więc dobrze by było gdyby psinka tolerowała dzieci.DT był by u mojej siostry nie posiada ona zadnych zwierząt więcej wiec piesio mógłby odstresować się po traumatycznych przejściach.Sama mam pieska shih tzu więc w wolnych chwilach kiedy bede siostrę odwiedzać miał by się piesio z kim bawić :) :)[/QUOTE]

ja proponuje Here :D wspaniała do dzieci!

Link to comment
Share on other sites

piesia właśnie wczoraj pisałam w sprawie Gzyla dostałam nr tel do kontaktowania sie z panią która sie opiekuje pieskiem dzisiaj bede dzwonić :) piesio był by w poznaniu wiec stosunkowo niedaleko od obornik :)
uaktualnie jestem właśnie po rozmowie z opiekunką Gzyla , jutro piesio przyjeżdża do nas:multi:jak już bedzie wstawie fotki z DT :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:multi:Nareszcie Gzyluś jest z nami:multi: jak wszedł do domu obwąchal najpierw wszystko po czym bezceremonialnie wszedł do kuchni (jak by od zawsze tu był) i dał znać najpiekniej jak potrafiła ze chcial by coś "na ząbek " dostał jedzonko miska w 3 sekundy pusta i prosił o jeszcze mrucząc i robiac piękne oczka do mojej siostry :evil_lol: jak już sie najadł normalnie na legalu podszedł obok swojego legowiska i je zaznaczył :evil_lol: mina mojej siostry bezcenna :shiny: i jak tu takiego nie pokochać :loveu:
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1215.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

asia300 nie zdziwiłaś się trochę że dotarł do Ciebie "West":-). Na dni Obornik pani fryzjerka obcięła kilka naszych psiakóe ale największą metamorfozę przeszedł właśnie Gzyl.
Wieczorkiem wkleję kilka zdjęć z naszej akcji i więcej opiszę co sie działo - a działo sie oj działo...

Link to comment
Share on other sites

cicia nie nie zdziwiłam sie bo zostałam uprzedzona że Gzyluś przeszedł metamorfoze :) wyglada super :) narazie chodzi i zaznacza teren wiec reczniki jednorazowe poszły w ruch:evil_lol: Gzyl : ta ściana jest moja i ta też oooo i taaa i tej tez suchej nie zostawie... 8-):sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia300']:evil_lol:przyznam sie bez bicia że po cichu licze na to ze moja siostra zakocha sie po uszy w Gzylu i domek z DT stanie sie domkiem DS :diabloti:[/QUOTE]

tak bywa częstko :loveu:

a wiec życze by tak bylo ;p

Link to comment
Share on other sites

Asia , trochę mi wstyd za mojego Gzylusia :oops: . Mam nadzieję , że to stresik i mu minie . Mój Bronuś tymczasowicz też tak na początku robił ( no może nie aż tak ) , ale teraz już jest grzeczny .
Nie wiem czy mi się uda odwiedzić go jutro , ale w najbliższym czasie na pewno wpadnę na kawkę ;) .
Mam nadzieję , że Gzyluś będzie grzeczny :) .

Angel , Dżekiego i Grafa będziemy prawdopodobnie wiozły z Agą w niedzielę :) . Mam nadzieję , że się uda zawieźć chłopaków razem .W sobotę będziemy robiły w schronie test czy dadzą radę w jednym samochodzie i nie będą miały ochoty się zjeść ;) .

Cicia , czekamy na śliczne foty :):):).

Link to comment
Share on other sites

witam :) jesteśmy po zakupach tabletka na odrobaczenie podana , frontlajnem zakroplony (okazało się że ma współtowarzyszy ) , nowa smycz dłuższa bo tą co miał była dla Gzyla chyba za krótka :) jeszcze kupie szelki bo niestety nie moge patrzeć jak obroza mu się wcina w szyje ale to moje widzimisię ;))no i oczywiście duża micha na jedzonko ;) dzisiaj jade go jeszcze raz wykąpać i wyczesać pozostałości po współtowarzyszach.Słuchajcie nie wiem dlatego zapytam czy to normalne że psy schroniskowe są takie spokojnie ? Gzyl sam sobie wybrał miejsce w którym lubi drzemac
jest to narożnik kuchenny , wskakuje robi kółeczko i się kładzie :) za siostrą chodzi krok w krok nie odstępuję jej na krok :) no i trzeba przyznać dopisuje mu apetyt to chyba najważniejsze bo ma troche do przybrania ;) w sobote zabieram mojego psa w odwiedziny do Gzyla.Gzyl pewnie się ucieszy bo on kocha psy okazuje to na spacerach jak widzi psa to traci głowe :) Martwi mnie jeszcze jedno mianowicie oczko Gzyla , cioteczki może wiecie co mu się w to oczko stało , czy może przemywać mu je czymś ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']dziewczyny co u Bianeczki ? Łucja nadal tam zamknięta ?
Mam nadzieje że w sobote będę mogła przyjść :)

Ponawiam pytanie czy ktoś opiekuje się to sunia jamnikowatą TOLĄ ? :)[/QUOTE]

Bianeczka jest i Łucja również tam gdzie była.
Z tego co wiem chyba sie nikt nią nie opiekuje, bo ona nawet na smyczy nie umie chodzić...

Link to comment
Share on other sites

ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA NESKA- SUPER KOBIECE KSIĄŻKI, DZIECIĘCE GADŻETY, MŁODZIEŻOWA BIŻUTERIA!! Zbieramy na kundelka żeby znów zaczął machać ogonkiem :-D oto link:
[U][URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=9808079[/URL]
[/U]Gorąco zachęcam do odwiedzenia i udzielania małej ale jakże cennej pomocy Nesowi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...