Jump to content
Dogomania

2,5 letni w typie Westa,Siemianowice Slaskie-potrzebny szkoleniowiec lub/i DS!


Kamila

Recommended Posts

Dalam Oli - wlascicielce psa linka do tego watku i zobaczymy.Nie wiem czy cos napisze ale napewno poczyta.
Ja mysle ze pies jest jak najbardziej do odkrecenia tylko trzeba by z nim popracowac,jednak na poczatek chyba przydala by sie jakas fachowa pomoc.Gdzie mozna by ich skierowac?Kogo polecic?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kamila']Wyglada na to ze wlascicielka psa po przeczytaniu watku nie chce juz zadnej pomocy odemnie ani nikogo z dogo :angryy:[/QUOTE]

No ja się nie dziwię, jak przeczytała na wątku jakim to jest beznadziejnym właścicielem, którym trzeba by skórę "złoić" i np:
[QUOTE]Ch...a mnie bierze jak czytam o "właścicielach" z bożej łaski.
Ciekawe, czy dziecka też się pozbędą jak będzie wrzeszczeć, szarpać za włosy i gryźć?

No cóż - grunt to odpowiedzialność, a piesek pewnie kupiony za 500 zł bez papierów... bo taki śliczny biały.[/QUOTE]no to nie chce już stąd żadnej pomocy. Ktoś kogo się atakuje też zaczyna się bronić, a już na pewno nie ze skruchą przyjmuje obelgi. Możemy tu sobie różne rzeczy pisać i myśleć, ale proszę nie dawajcie ludziom linków do wątków na których się takie rzeczy wypisuje, nic dobrego z tego nie wyniknie. Potrzeba trochę więcej dyplomacji w kontaktach z właścicielami psów.

Link to comment
Share on other sites

zapka to niestety brutalna prawda. Ludzie obwianiaja psa, chcą go wyrzucić, oddać, nie chcą mieć go w domu, mają pretensje do psa i do wszystkich a tak naprawdę sami nie potrafili się nim odpowiednio zająć i go wychować, a teraz nawet nie umieją przyjac pomocy i zasłużonej krytyki.

Link to comment
Share on other sites

Ja uwazam, ze nie sa to problemy, dla ktorych pieska trzeba oddac... Sama mam psa, a nawet 2 (jeden z nich to Westik) i biorac je mialam swiadomosc tego, ze psy trzeba wychowac, ze szczekaja itp. Tutaj ewidentnie własciciele za mało przylozyli sie do wychowania Westika. Takie problemy, które byly wyzej opisane miał moj Westie- szczekanie na obcych, rzucanie sie do innych psow, szczekanie w domu, wycie, bronienie miski, niesłuchanie sie na spacerze, warczenie przy czesaniu itp... Przy zaangazowaniu wlasciciela i domownikow takie zachowania sa do eliminacji! Wystarczy kupic ksiazke o Westikach- aby wiedziec cokolwiek o charakterze tych psiakow, poszukac w necie jak szkolic psa-a takich stron sa miliony, ja osobiscie kupilam ksiazke o szkoleniu psa i moj Westie jest juz calkiem innym psiakiem! Dodam, ze przygarnelam go ze schroniska jako dorosłego psa, a wiadomo ze dorosłego psa trudniej wyszkolic. JEDNAK JAK SIE CHCE TO SIE WYSZKOLI!!! Ja rozumiem, ze sa psy z problemami naprawde powaznymi, agresywne calkowicie, bojace sie czlowieka, uciekajace itp- i wtedy potrzebny jest prawdziwy szkoleniowiec, ale przy problemach opisanych wyzej wlasciciel moglby sobie poradzic...gdyby tylko chciał poswiecic czas swojemu psu! I nie ma co sie obrazac WŁASCICIELU, ze ludzie krytykuja... Tu sa osoby, ktore znaja sie na psach, na wychowaniu... Pies to nie zabawka, trzeba go wychowac i szkolic... i przede wszystkim NAGRADZAC pieska. W razie pytan prosze pisac postaram sie odpowiedziec jako, ze udalo mi sie "ułozyc" mojego Westika, ktory teraz jest PRZEKOCHANYM PSEM!!! Pozdrawiam wszystkich Westikowych wielbicieli ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...