Jump to content
Dogomania

Coś dobrego i skutecznego dla Hawańczyka ;]


Monia85

Recommended Posts

Chciałabym się doradzić znawców w sprawie wyboru kosmetyków do pielęgnacji włosa u tej rasy. Za tydzień pojawi się u mnie szczeniak,ale już teraz chciałabym być przygotowana (przynajmniej teoretycznie :p) co z kosmetyków będzie mi potrzebne. Włos jest długi i jedwabisty, dobrze jak lekko falujący (taki przynajmniej jest według wzorca) i o taki chciałabym zadbać. Dodam, że ze swoją sunią zamierzam wybrać się na wystawę już pod koniec maja (chcemy się obie nauczyć tego i przy okazji ładnie prezentować:razz:).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Monia85']Chciałabym się doradzić znawców w sprawie wyboru kosmetyków do pielęgnacji włosa u tej rasy. Za tydzień pojawi się u mnie szczeniak,ale już teraz chciałabym być przygotowana (przynajmniej teoretycznie :p) co z kosmetyków będzie mi potrzebne. Włos jest długi i jedwabisty, dobrze jak lekko falujący (taki przynajmniej jest według wzorca) i o taki chciałabym zadbać. Dodam, że ze swoją sunią zamierzam wybrać się na wystawę już pod koniec maja (chcemy się obie nauczyć tego i przy okazji ładnie prezentować:razz:).[/QUOTE]
Jeżeli chodzi o pielegnacje szampon odżywka to jest to sprawa indywidualna .Dla jednego hawańczyka jedno bedzie dobre ale dla drugiego nie wiec trzeba pokambinować.Ja kąpie swojego hawańczyka w pure paws a odżywka to zazwyczaj z vulpiesa kokos lub lisa ale zamierza wypróbować jeszcze odżywki z oster , laser lites i All systems .Ja też miałam problem i do tej pory mam jeszcze nie znalazłam dobrej odżywki a tutaj mój temat ---> [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144198-Jaki-kosmetyk-dla-psa-DA-ugowA-osego-Bardzo-prosze-o-porade[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...