Jump to content
Dogomania

Lolek - łagodny psiak prosi o dom


Romka

Recommended Posts

Do hoteliku do Ewy,zawiozłyśmy też innego naszego psiaka ślepaczka Rafika,który jest w domu tymczasowym u p.Zofii.Pani Zofia musiała przeprowadzić badania szpitalne.Ewa zgodziła się zaopiekować Rafikiem przez ten czas.DZIĘKUJĘ!:lol:

To jest Rafik:

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/762a58f6bc2f809a7259506b4b1572d3,10,19,0.jpg[/IMG]

a to jego wątek;
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207005-RAFIK-malutki-niewidomy-psiaczek-JU%C5%BB-w-DT-poszukuje-domu-na-zawsze!/page14[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zima idzie i nie ma na to rady... Eh... najgorsza pora roku według mnie... Bo malamuty myślą zupełnie co innego ;)

W każdym bądź razie Lolek dziś jakoś szczególnie zajął się upiększaniem swojej budy. Jest teraz dizajnersko wygryziona :D

P.S.
Wpłynęła wpłata od Psacofajnyjest w wysokości 200 zł. Dziękujemy i pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']sluchajcie.....gdyby z jakis przyczyn sie opoznila wplata z mojej strony-to prosze o wiadomosc na pw!! jestem na podtrzymaniu ciazy i czasem sie zle czuje....moge zapomniec!!!
sciskam naszego architekta:)[/QUOTE]

Olgo,wszystkiego dobrego,uważaj na siebie.:lol: Dziękuję za wpłatę listopadową i pamięć o naszym Lolku.:lol:
Wpłaciła też Romka,50zł za grudzień/13
Zaraz uzupełniam post rozliczeniowy.Finanse Lolusia wygladają następująco:

[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 30.10/13 wynosi 481,39zł[/COLOR][/B]:loveu:
[B]25.11 piescofajnyjest 200zł za listopad[COLOR=#daa520](na konto UMilki)[/COLOR]
25.11 Romka 50zł za grudzień/13
[COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 25.11 wynosi 731,39zł[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]:loveu:
[/COLOR]

Za chwilę będę płacić za hotelik,za grudzień.:lol:

Edited by Romka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Muszę zrobić Lolusiowi profilaktyczne badanie kału. To będzie kosztować ok. 20 zł - 25 zł.
Zakładam, że wyniki będą ok, ale sprawdzić trzeba raz na jakiś czas.

Pozdrawiamy[/QUOTE]

Ja też się zgadzam,Loluś będzie przebadany:lol:

A stan konta Lolusia ,po zapłaceniu hoteliku,wygląda teraz tak:

[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 30.10/13 wynosi 481,39zł[/COLOR][/B]:loveu:
[B]25.11 piescofajnyjest 200zł za listopad[COLOR=#daa520](na konto UMilki)[/COLOR]
25.11 Romka 50zł za grudzień/13
[COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 25.11 wynosi 731,39zł[/COLOR][/B]:loveu:
[B]28.11 p.Jan.S-K z W-wy 30zł za pażdzie[/B][B]rnik/13
[COLOR=#ff0000]Stan konta na dzien 28.11wynosi 7[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]61,39zł[/COLOR][/B]:loveu:[B]
-350zł za hotelik grudzień/13 w dn.29.11/13
[COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 29.11 wynosi 411,39zł[/COLOR][/B] :loveu:

Wszystkim darczyńcom dziękujemy bardzo:lol:

Post rozliczeniowy zaktualizowany:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Bardzo dziękuję!Jest oczywiście.Doba na za mało godzin.Zaraz uzupełnię post rozliczeniowy.:lol:[/QUOTE]

Tak wygląda teraz stan konta Lolusia:

[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 29.11 wynosi 411,39zł[/COLOR][/B] :loveu:
[B]9.12 Oska1983 30zł za 12/13 i 1,2/14
[COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 9.12 wynosi 441,39zł[/COLOR][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']i jak tam badania Loleslawa?[/QUOTE]

Badanie nie wypadło pomyślnie. W kale są robale, których zwykłym odrobaczeniem typu Pratel nie da się pogonić. Konieczne było zastosowanie kuracji (przez trzy dni tablety, siedem dni przerwy i znów trzy dni tablety). Jesteśmy już po drugiej dawce leków, czekamy kilka dni i konieczne jest ponowne badanie kału. Koszty całego leczenia poznam z końcem leczenia. Mam nadzieję, że na tym się skończy.

Najważniejsze, że Lolkowi humor dopisuje, a tabletki wcina jak super grzeczny chłopak.

Link to comment
Share on other sites

A stan konta Lolusia wygląda tak;

[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 9.12 wynosi 441,39zł[/COLOR][/B]:loveu:
[B]27.12 piescofajnyjest 200zł za 12/13[COLOR=#ff8c00](na konto UMilki)[/COLOR]
27.12 Romka 50zł za 1/14[/B]
[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 27.12 wynosi 691,39zł[/COLOR][/B]:loveu:
[B]-350zł za hotelik styczeń/14 w dniu 30.12/13[/B]
[B]30.12 p.Jan S-K z Warszawy za 11/13[/B]
[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 30.12/13 wynosi 371,39zł

[/COLOR][COLOR=#800080]DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ,KTÓRZY PAMIĘTAJĄ O LOLUSIU[/COLOR][/B]:lol:

Ja zapłaciłam już za hotelik za styczeń/14
Odnawiam na bieżąco ogłoszenia Lolusiowi,nikt nie dzwoni...
Ma też 20kg karmy dla Lolka,które mam nadzieję niedługo przywieżć Lolusiowi do hoteliku
:lol:[COLOR=#000000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Badanie nie wypadło pomyślnie. W kale są robale, których zwykłym odrobaczeniem typu Pratel nie da się pogonić. Konieczne było zastosowanie kuracji (przez trzy dni tablety, siedem dni przerwy i znów trzy dni tablety). Jesteśmy już po drugiej dawce leków, czekamy kilka dni i konieczne jest ponowne badanie kału. Koszty całego leczenia poznam z końcem leczenia. Mam nadzieję, że na tym się skończy.

Najważniejsze, że Lolkowi humor dopisuje, a tabletki wcina jak super grzeczny chłopak.[/QUOTE]

Ewa,nic nie mówisz o finansach w tej kwestii...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Romka']Ewa,nic nie mówisz o finansach w tej kwestii...[/QUOTE]

Bo w lecznicy ludzie tacy kochani, że o kasę się nie upominają. Oczywiście poniekąd to żart. W końcu zakończyliśmy kurację. Drugie badanie kału nie wykazało robali, więc uznajemy Lolka za wyleczonego. Teraz czekamy na podliczenie, a że szefowa ma kilka dni wolnego, to i ceny nie znam. Jak tylko coś będę wiedzieć to z pewnością dam znać.

Na dziś potwierdzam wpłatę Romki oraz to, że wpłynęła wpłata Psacofajnyjest w wysokości 200 zł. Za wszystko dziękujemy.

W tym miesiącu dojdzie szczepienie przeciwko wściekliźnie. Zakładam, że w przyszłym tygodniu uda się wetowi do nas dojechać. Negocjuję cenę. Ale nie powinno być więcej niż 25 zł z dojazdem.

Jest mega ślisko, tak ślisko, że psy co chwilę zaliczają wywrotkę, więc ograniczamy się do bardzo krótkich wyjść, bo boję się o nogi psów ale i o swoje. U nas łąki i las wyglądają jak wielka lodowa tafla.

Pozdrawiamy ciepło.

Link to comment
Share on other sites

My też pozdrawiamy :lol: i oczywiście wybieramy się do Was jak tylko przestanie być tak ślisko.Mam karmę...

A tak przedstawiają się finanse Lolusia;
[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 30.12/13 wynosi 371,39zł
[/COLOR][COLOR=#000000]23.01 piescofajnyjest 200zł za 1/14[/COLOR][COLOR=#daa520](na konto UMilki)[/COLOR][COLOR=#000000]
23.01 Romka 50zł za 2/14
[/COLOR][COLOR=#ff0000]Stan konta na dzień 23.01 wynosi 621,39zł:loveu:

[/COLOR][COLOR=#000000]Wszystkim,którzy pamiętają o Lolusiu,BARDZO DZIĘKUJEMY!!![/COLOR][/B][COLOR=#000000]:lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...