Jump to content
Dogomania

Kamyczek już szczęśliwy w nowym domku! :)


siekowa

Recommended Posts

[COLOR=#800080]KAMIEŃ [/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=#000000]Spokojny, opanowany pies o dużych, pięknych oczach. Zawsze jak się koło niego przechodzi pragnie, aby chociaż przez chwilę go pogłaskać. Ładnie chodzi na smyczy, ale chętnie wybrałby się na przechadzkę z ukochanym, jedynym właścicielem, którego ciągle nie widać... "jest tylko zimny łańcuch"...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#000000]W azylu od marca 2005r. Znaleziony w Falenicy. Leżał wycieńczony za przystankiem autobusowym.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#000000][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2451/0006151px2.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE]
inne psy [URL]http://azyl-pod-psim-aniolem.blog.onet.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

O matko! To kamyk wciąż siedzi w azylu?!? W zeszłym roku rozwieszałam o nim plakaty, które dostałam od XWegiX.. Myślałam (naiwnie :shake: ), że psina kogos znalazła w końcu... Pocieszające jest tylko to, że nie stracił jeszcze radości w oczach.. Śliczny psiak, a nikt go nie chce???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][SIZE=5]Jeżeli szukasz łagodnego psa z którym pragniesz wychować swoje dzieci nie znajdziesz nikogo lepszego na to miejsce niż ja. Nazywam się [U]Kamień[/U]. Zostałem znaleziony za przystankiem autobusowym na pętli w Falenicy. Chudziutki i wycieńczony, stałem jedną łapą nad psim grobem. Mimo to nadal kocham ludzi i jestem do nich przyjaźnie nastawiony. Najgorsze mam już za sobą. Nadal jednak szukam kogoś kto mnie pokocha i pozwoli mi stać się członkiem jego rodziny. Jestem miłym psiakiem, brak we mnie agresji. Doskonale dogaduję się z ludźmi, niezależnie od ich wieku [/SIZE][FONT=Wingdings][SIZE=5]J[/SIZE][/FONT][SIZE=5]. Mimo, iż donośnie zwracam na siebie uwagę, azylowi goście zdają się mnie nie zauważać. A gdyby tylko choć jeden z nich przysiadł obok mnie wiedziałby jak bardzo potrafię być oddany...
[/SIZE][U][SIZE=4]Moje zalety : [/U]Jestem towarzyski i łagodny, toleruję dzieci i nie ma we mnie agresji. Niewiele mi trzeba do szczęścia, a co za tym idzie nie sprawiam kłopotów. Na spacerach jestem zrównoważony.
[U]Moje wady : [/U]Czasem jeszcze zbyt mocno zabiegam o miłość...
Jeżeli uznasz, że będę godnym towarzyszem Twojej rodziny zadzwoń pod numer Azylu pod Psim Aniołem (0 22) 612 62 97 i zapytaj o Kamienia. Proszę, przywróć mi wiarę, że znajdę kogoś kto pokocha mnie całym sercem...


tekst z nowych plakatów zrobionych przez wolontariuszkę
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...