Jump to content
Dogomania

Prawa Zwierząt w Konstytucji Unii Europejskiej


Blondella

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='oktawia6']Czy mógłby ktoś mi pomóc bo ja też chcę zagłosować ale jakoś sobie nie radzę:oops: pobrałam ich banerek i przekopiowałam adres strony by ludzie wiedzieli ale tę petycję kabyście mi mogli pomóc co i jak:roll:[/quote]

Czy ktoś mi może w tym pomóc?:Help_2: Lulka napisała "podpisane" ale nie jestem pewna czy za mnie i za siebie czy tylko za siebie:oops:

Link to comment
Share on other sites

To spróbujmy tak:
1) Wchodzisz na link, który masz w podpisie i wybierasz język angielski (albo niemiecki, ale ja wolę angielski ;) ) naciskając brytyjską flagę - to ta na dole
2) zeżdżasz na sam dół, gdzie przy żółtej strzałce pisze "Click here to sign the petition" czyli naciśnij tutaj aby podpisać petycję
3) Wyświetlają się okienka do wypełnienia:
-Gender (stan cywilny: Mrs. - zamężna, Mr. - facet, Ms. -kobieta niechętna ujawnić swojego stanu cywilnego, Miss - panna)
- Title - tytuł, ale to opcjonalnie czyli nie trzeba
- First Name - imię
- Last Name- nazwisko
- Street - ulica
- Post code - kod pocztowy
- Town - miasto
- Country - państwo - wybieramy Poland
- e-Mail - wiadomo...
W pustą rubrykę można wpisać jakąś wiadomość poniżej 500 znaków, ale też niekoniecznie.

Na dole są do wyboru dwie opcje, z których jedną zaznaczamy kliknięciem.
W tej z góry zgadzamy się na ujawnienie naszych danych (wtedy pojawia się wśród sygnatariuszy), w tej dolnej zastrzegamy sobie anonimowość i wówczas nie zobaczymy naszego nazwiska na liście, ale nasz głos i tak zstanie doliczony.
4. Znowu zjeżdżamy na sam dół do żółtej strzałki i klikamy
5. Pojawia się formularz petycji z naszymi danymi i jednocześnie okienko z prośbą o sprawdzenie wszystkich danych.
6. Zjeżdżamy znowu na dół a tam mamy dwie żółte strzałki. W lewo, jeśli chcemy coś poprawić w naszych danych i w prawo, jeśli uważamy, że wszystko jest OK i chcemy podpisać.
7. Pojawia się komunikat:
"Thank you very much. We have sent you an eMail with your personal confirmation. Please click on the link provided, and your letter will be counted and created" tj. Przesłaliśmy Ci e-mail z osobistym potwierdzeniem. Prosimy o kliknięcie na załączony link, a Twój list zostanie doliczony i utworzony.
To chyba tyle...;)
Jeśli chcemy zobaczyć się na liście sygnatariuszy, wracamy do strony informacyjnej, czyli drugiej z kolei (tej po naciśnięciu flagi) i naciskamy link w opcjach z prawej strony pt. "view signatories" i sprawdzamy czy jesteśmy...

Link to comment
Share on other sites

[B]Blondella[/B]-[B][SIZE=3]dzięki[/SIZE][/B] :buzi: wchodzę na listę gości-visitors a nie widzę siebie:cool1: -nie ukryłam się bo wybrałam opcję jawną a nie widzę się na tej liście - zaczyna się od Heidi :niewiem: wzięłam sobie też ten banerek niech więcej osób też podpisuje, jakby ktoś się zamotał jak ja:oops: to mam już instrukcję od Ciebie i wstawię je w razie co;) [U]POPISANE[/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

coraz więcej osób z Polski przybywa na liście=Dogomaniaków jest chyba ponad 1000-nie jestem pewna a tam na liście z 6 nazwisk-co z Wami? głosujcie:multi: mój banarek po to zapożyczyłam by każdy miał łatwy dostęp i od razu myk-podpisanie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...