Jump to content
Dogomania

SADYZM czy BEZMYŚLNOŚĆ???Malutki ENTEREK - Już w nowym domku są zdjęcia


bunia

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

domek się szykuje u mnie- piesek będzie odebrany we wtorek jak tylko jego dotychczasowa pani się zgodzi. jesteśmy bardzo przejęci maleństwem- byłam go odwiedzić. w domku u nowej panci szykuje się już miejsce na Enterka- imię będzie miał takie samo, będzie mógł spać na łóżku i będzie rozpieszczany, bo po tym co przeżył- należy mu się dużo miłości!obiecuję,że będzie miał dobry domek, spał w domu i miał ogródek do biegania. mam nadzieję,że się do nas przyzwyczaji. jeśli chcecie mogę zobowiązać się do wklejania tutaj jego zdjęć i pisania jak się ma maleństwo w nowym domu. oby do wtorku!piesek jedzie do Gałkówka( koło Łodzi).pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Inez-Aga ja to się prawie popłakałam jak zobaczyłam Twój post tutaj;););)
Tak sie cieszę,że będziemy oglądać wspólnie naszego Enterka w nowym domu:loveu::loveu::loveu:
Póki co Enterek rozrabia za dwóch i z łózka tak łatwo nie zrezygnuje:cool3:
Pozdrawiamy Enter i spółka:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

już się nie możemy doczekać na Enterka!

jadę po niego jutro około 16. wszyscy bardzo jesteśmy przejęci. wczoraj cudem mi się udało znaleźć to forum. prześledziłam z moim narzeczonym cały ten wątek- łzy nam same leciały,że tak dobrze się kończy ta historia i możemy pomóc!
piesek trafi do nas już jutro( a konkretnie do mojego narzeczonego- Radka i jego mamy, która straciła niedawno swojego psiaka- starowinkę- Kapselka). wiem,że piesek będzie miał tam dobrze,mam do nich pełne zaufanie- w końcu to mój przyszły mąż:-))ale już widzę,że to będzie bardziej Radka pies niż mamy, bo Radek się po prostu w nim zakochał od pierwszego wejrzenia:-)a jak go jutro zobaczy " na żywo"- to już mama będzie mogła tylko rozpieszczać, a do łóżka to będzie musiała chyba kota nauczyć- bo Radek zakochany w piesku bardziej niż we mnie;-))))

dzisiaj wielkie święto w domu- sprzątanie,żeby mały "odkurzacz" jak już jutro będzie -nic nie wciągnął:-)już wszystko jest gotowe, tylko pieska brakuje:-). tak bardzo się cieszymy,że to do nas trafi słodziutki
Entuś.
mamy nadzieję,że będzie mu się tu podobało. relacje będą z mojego komputera, bo Radek nie ma internetu.
Radek-strasznie jest przejęty maluszkiem- dzisiaj co chwilę do mnie wysyłał sms'y,że już doczekać się nie może!chyba dzisiaj nie będziemy mogli usnąć z przejęcia.

pozdrawiamy wszystkich, którzy trzymali kciuki za Enterka!
Enterku- do zobaczenia jutro! przyjadę po Ciebie jak tylko wyjdę z uczelni! zabawki już gotowe, a przyjadę autem ,żebyś się mniej stresował i nie bał pociągów.

Link to comment
Share on other sites

Enterek pozdrawia nowych rodziców i chyba trochę sie boji ale Wasza już w tym głowa aby szybko wszystkich pokochał ja udzielę wszelkich informacji jak go przekupić i gdzie smyrać aby był szczęśliwy:loveu::loveu::loveu:
Co tu dużo pisać ja sama strasznie się denerwuję ,ale wiem ,że Enterek zawojuje również Wasze serduszka i nareszcie bedzie szczęśliwy:loveu:
Gorace buziaki od Enterka :lol:
Ostatnia noc z maluchem na poduszce:placz:
Wiem,że w nowym domku będzie mu lepiej ,no cóż jedynak to jedynak i nie sto ale tysiąc buziaków dziennie dostanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Magda dobranoc jutro wstajesz o 4:00 i ratujesz Rzygusia:eviltong:
A domki znajdują sie wtedy,kiedy tak bardzo o nich marzymy:loveu:
Dziękujemy tym wymarzonym i wyśnionym przez nas domkom za odrobinę wiary i nadzieję w to co robimy:loveu::loveu::loveu:
Buziaki na dobranoc od pałaszującego kolację Enterka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Enterek już w nowym domku!
podróż zniósł wyjątkowo dobrze( bez niespodzianek:multi: ). w nowym domku jeszcze trochę zagubiony, ale jak zobaczył wersalkę:cool3: - to wszystkie smutki poszły precz- faktycznie uwielbia wersalkę.

trochę widać był podróżą zestresowany,ale już jest dobrze i coraz lepiej. mam już jakieś pierwsze zdjątka i jak tylko rozgryzę jak tu wkleić foty- to zaraz wkleję. Bunia- głowa do góry! damy radę i będziemy w kontakcie- nie martw się-nie zapomnimy o Tobie:multi: . dziękujemy za tego cudownego słodziaczka. jutro napiszę jak pierwsza noc. a teraz spróbuję z fotkami...ale nie wiem czy się uda...

Link to comment
Share on other sites

No to teraz przyszło mi buziaki Enterkowi przez internet wysyłać;)
Ale cieszę się ,że wersalka mu się spodobała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
W razie problemów przyślij na mojego maila
Enterku my nigdy o Tobie nie zapomnimy i mam nadzieję,że Ty o nas również:lol:
No cóz dzisiaj to jakiegoś pluszaka do łóżka wezmę i powoli tzreba będzie się odzwyczaić:roll:

Link to comment
Share on other sites

pierwsze koty za płoty- czyli Enterek na swojej nowej wersalce:-))):


[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3393/p32807426bg.jpg[/IMG]


[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/2057/p32807433pf.jpg[/IMG]

[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/6664/p32807496im.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję,że zdjęcia nie są za wielkie, ale kombinowałam bardzo:-))musicie mi wybaczyć, ale pierwszy raz wklejam zdjęcia na dogomani i nie mam jeszcze wprawy...

Enterek też przesyła buziaki swojej Buni- zaczyna tęsknić, ale na wsi dobry klimat jest, więc będzie tu miał jak w sanatorium:-)))

no i już pcha się do klawiaturki, żeby skrobnąć maila do panci Buni:-)

więcej zdjęc dziś nie będzie, bo nie chcieliśmy malca dodatkowo stresować i tak miał dziś dużo wrażeń. więcej może jutro.pozdrawiam i idę wreszcie coś zjeść, bo od rana nie miałam głowy, a teraz jak już wszystko gra- wreszcie można:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...