Jump to content
Dogomania

Mat jest duży, silny i stary. Acha44 dała mu miłość i dom!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to może moja deklarację należałoby przenieść z Kapslika na Adgana, a na Satyra zgłaszam nową deklarację tej samej wysokości ( 10,00 miesięcznie), bo rozumiem, że sprawa Satyra jest bardzo pilna i nie może czekać..Pozostałe ciotki zachęcam żeby zrobiłu tak samo..

Link to comment
Share on other sites

cioteczki mam prośbę przenieśmy się z pewnymi rozmowami do odpowiednich wątków, bo przez ostatnie posty zrobił tu się straszny bałagan - przypominam, że to wątek staruszka Mata, który w schronisku czeka od 5 lat :-( który również ma problemy zdrowotne i tez potrzebuje naszej pomocy :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']cioteczki mam prośbę przenieśmy się z pewnymi rozmowami do odpowiednich wątków, bo przez ostatnie posty zrobił tu się straszny bałagan - przypominam, że to wątek staruszka Mata, który w schronisku czeka od 5 lat :-( który również ma problemy zdrowotne i tez potrzebuje naszej pomocy :-([/QUOTE]

Przepraszam za zapoczatkowanie zamiesznia. Jesli Agdan jest gryziony notorycznie w Schronie przez inne psy moze trzeba mu zlozyc watek i probowac wyciagniac ze Schronu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Tylko jednak wciąż zbyt wiele odchodzi ich samotnie w schroniskach :-([/QUOTE]

To jest bardzo ,bardzo smutne ale robimy co mozemy i kazde uratowane zycie sie liczy.
W Kanadzie niewiele jest Schronisk gdzie pieski i kotki siedza latami, wiekszosc usypia zwierzaki po jakims czasie jak nie znajduja domkow :( O tym sie nie mowi glosno i wiekszosc ludzi nawet o tym nie wie. Tutaj jednak nie ma az tyle bezdomnych zwierzat jak w Polsce. W Schronisku ktore nie usypia jest okolo 100 pieskow. Jest inne podejscie do zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

no tak... ale czy usypiaja czy nie... to i tak wszystkie schroniska pękaja w szwach.... Najgorsze jest to, że nie zapowiada się, żeby było lepiej :-(
Mata jest mi strasznie szkoda, bo on już jest taki dziadziuś, uwielbia towarzystwo ludzi... a już tak długo siedzi w schronisku :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Widziałam, że Mat byl dzisiaj na spacerku z dziewczynami.. Zal mi go bardzo:([/QUOTE]

tak bardzo chciałoby się im wszystkim pomóc.... ale jak to zrobić :-( Jest jeszcze kilka psiaków, które trzeba by było wyciągnąć ze schroniska na już, ale jak to wszystko ogarnąć... Skąd brać ludzi, pieniądze? Ręce opadają :-(:-(:-(:-(

Mat na prawde zasłużył na dom... a teraz własciciwe jest bez perspektyw na to, że bedzie lepiej....

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki, czy wiecie cos o takiej gazecie pt. "Echo Miasta" . Wiem od cioteczek z Warszawy ze jest to darmowa gazeta z rozymi ogloszeniami. Dajcie znac czy jest popularna na Slasku. Tam ogloszenie ze zdjeciem kosztuje 40zl- moglabym zrobic. Tekst ,tylko 2 linijki i zdjecie.

Napiszcie co o tym sadzicie .

Strasznie mi zal Mata :(

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja kiedyś dawałam tam za darmo ogłoszenia ze zdjęciami, ale potem już nie było na to miejsca w gazecie.... Spróbuję zapytać Panią Wiolę czy jest szansa na dalszą współpracę, nawet jeśli by miało to coś kosztować to zawsze jest jakas szansa dla psiaków.... Już pisze maila z zapytaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...