Jump to content
Dogomania

Pinczerek Roger po 2 miesiącach wrócił do właściciela!!! :):)


OlaLola

Recommended Posts

Nie rozumiem, jeśli to jest pies z rodowodem, reproduktor po wystawach, to chyba normalne, że jest używany do krycia. Przecież w ten sposób utrzymuje się istnienie ras...
Czemu od razu pseudo? Chyba, że pies nie ma wystaw, to faktycznie można było go oddać po kastracji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Nie rozumiem, jeśli to jest pies z rodowodem, reproduktor po wystawach, to chyba normalne, że jest używany do krycia. Przecież w ten sposób utrzymuje się istnienie ras...
Czemu od razu pseudo? Chyba, że pies nie ma wystaw, to faktycznie można było go oddać po kastracji ;)[/QUOTE]
Nawet jeśli nie ma, to zawsze mogą mieć w planach zrobić.
Psy nie uciekają tylko za sukami i wówczas kastracja nic nie pomoże.
Jeśli pies się ucieszył, to dobra wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z właścicielami Rogera. Pani mówiła że sie ucieszył na ich widok. tzn jej i córek. Natomiast
była w szoku gdy na nią zawarczał gdy chciała iść z nim na spacer, mówi że nigdy wcześniej się to nie zdarzyło... mają go od małego, a Roger ma 1,5 roku. trochę się boi bo jej najmłodsze dziecko ma 5 miesięcy. Powiedziała że pójdą z nim do weterynarza. Przypuszczają że był bity... Ja też tak myślałam bo jak sie go chciało pogłaskać to czasem się kulił....
Mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej. :)

Link to comment
Share on other sites

To może te doświadczenia są po 2-miesięcznej tułaczce :roll:(źle się wyraziłam nie doczytałam o rodowodzie:oops:)Ale swoją drogą z rodowodem też muszą trafić do odpowiedzialnych domków :roll:
bo z tego co widzę na dogo rasowe też nie mają lekko:roll: Po za tym pinczerki to chyba charakterne
pieski :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...