Jump to content
Dogomania

Ania Zwolińska nie żyje...


NNikka

Recommended Posts

W niedzielę 21.02 .2010 roku zmarła najwieksza polska hodowczyni yorków - Anna Zwolińska.
Większość z nas, ma psy i suki które mają w rodowodzie hodowlę Bakarat.
Jej wkład w polską kynologię był ogromny...
Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.30 koło Warszawy - miejscowość Antoninów koło Lesznowoli.

Link to comment
Share on other sites

Dla rasy to ogromna strata, jeszcze wiele pokoleń pięknych yorkow mogłąby być podziwianych na wystawach i windować polskie yorki na top listach światowych, ale Ania prywatnie była osobą wielkiej klasy,życzliwa i serdeczna, z poczuciem humoru i elegancją dystansowała się od nieprzychylnych opinii,jakie niestety sa udziałem każdej nieprzeciętnej postaci,a dla przyjaciół zawsze otwarta ,koleżeńska .Miałam wielkie szczęście zaliczać się do Jej znajomych,szkoda,ze tak krótko...

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym wyrazić ogromne współczucie z powodu śmierci p.Ani Zwolińskiej,pani Ania była moją nauczycielką w stawianiu pierwszych kroków w nauce opieki nad moim pieskiem zakupionym w hodowli od pani Ani-Pusiem (Western Bakarat),to dzięki niej Pusio podbił moje serce-Pani Ania nazywała to milość od pierwszego wejrzenia......Pani Ania kochała całym sercem swoje pieski,po prostu ciężko mi to przyjąć że niema jej już wśród nas!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że tak mało hodowców żegnało Anię... W końcu wielu jej zawdzięcza sukcesy... Pochowaliśmy ją w pięknym i spokojnym miejscu... nawet deszcz przestał padać na chwilę, a wiatr wstrzymał oodech.
Pamiętajmy o niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...