Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='=VioaoiV=']A co do wyników starszej ja też jestem w szoku- bo sytuacja była taka jak w Słupsku- Przemek Walczak radził sobie ze swoim psem świetnie, ale z obcym ni w ząb. Z tym że w Słupsku pan Siejkowski przymknął na to oko i dał mu I lokatę, tutaj najwyraźniej nie ;)[/quote]

Nie mówie tego ze złością, albo jakaś zazdrością, ale jak na mój gust Przemek często wygrywał, z racji tego "że jest dobry" a nie dlatego, że zrobił wszystko najlepiej... Już kilka razy jak go ogladałam na ringu, to nie wszytsko mi się podobało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Zapomniałas dodać, że on parę ładnych lat pracował na taką opinie w oczach wiekszości sędziów. ;) Tak jak niektóre z anszych dogomaniaczek, co by mogły bis-y zgarniać :lol:[/quote]

Uważasz, żę to, że leci się na opini jest ok? Bo mam niemiłe wrażenie, że w jego przypadku takie coś widać baardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Nie, ale tylko taka sugestia... Pozatym przecież nie zawsze wygrywa, bo np. popełni jakis błąd (każdemu się zdarza). Wiesz różnie to bywa, ale już tu taj nie obgadujmy ludzi Gazusiu.[/quote]

Asta, jak dla mnie troche mylisz pojęcie "obgadywannie" z "wyrażanie czyjeś obiektywnej opini na dany temat" :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']No cóż. Może i masz rację, ale skoro masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia to prosze bardzo...[/quote]

Asta, troche nie rozumiem Twojego sarkazmu - chyba mam prawo powiedzieć, czy kogoś wystawianie podoba mi się, czy nie podoba, prawda? Ale spoko, koniec tematu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, ja nie mam nic przeciwko twojemu zdaniu, chyba źle się zrozumiałyśmy ;) Naprawdę, dlaczego miałabym za przeproszeniem "gnoić" twoje zdanie? Każdy inaczej myśli... Podnoszę: KONIEC TEMATU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Asta mam nadzieje , ze w Warszawie jeszce wszystko powtórzymy na JH :evil_lol: :):):) :D:D:D[/quote]

Florcia, co, już się szykujesz do starcia z Asta na porównaniu młodszej i starszej? :lol: A tak w ogóle to musismy jakoś się spotkac, żebyś przed Olsztynem mi jeszcze te figury przypomniala dokladnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Florcia, co, już się szykujesz do starcia z Asta na porównaniu młodszej i starszej? :lol: A tak w ogóle to musismy jakoś się spotkac, żebyś przed Olsztynem mi jeszcze te figury przypomniala dokladnie :lol:[/QUOTE]
Ja do olsztyna się nie wybieram. Robię sobię urlop, nalezy się :lol: A w Wa-wie będzie znowu dogomaniacka imprezka :)
ps a skad wiesz ze ja I w mlodszej bede? :>

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie nigdy nie jest tak latwo wygrac... ;)

[QUOTE]
Zapomniałas dodać, że on parę ładnych lat pracował na taką opinie w oczach wiekszości sędziów. ;-) Tak jak niektóre z anszych dogomaniaczek, co by mogły bis-y zgarniać :lol:
[/QUOTE]

A co tu mialas dokladniej na mysli ? :)

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nic złego :) Jakby to wyrazić i żeby na mnie od razu nie było... Jeżeli chodzi o druga cześć zdania, to mamy tu wiele osóbek w młodym wieku, które tak perfekcyjnie psy wystawiają, że by mogły bis-y zgarniac, cos w tym stylu :) A wymieniac chyba nie muszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Ja to zrozumiałam tak:
Dobry handler potrafi poprowadzić i wysoko doprowadzic każdego psa ;)
Choć można to zwiazac ze zdaniem wyzej czyli chodzi o opinie sędziego.[/quote]

I niestety - często zauważam, na co schodzi polska kynologia - na ocenianie "tego niewłasciwego końca ringówki" - ie mówie tutaj o JH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']I niestety - często zauważam, na co schodzi polska kynologia - na ocenianie "tego niewłasciwego końca ringówki" - ie mówie tutaj o JH[/quote]

Bo dobry handling to 50% sukcesu, jednak wiadomo ze z brzydkiego psa nawet handler gwiazdy nie zrobi, a zle prezentowany nawet bardzo wybitny przedstawiciel rasy daleko nie zajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Bo dobry handling to 50% sukcesu, jednak wiadomo ze z brzydkiego psa nawet handler gwiazdy nie zrobi, a zle prezentowany nawet bardzo wybitny przedstawiciel rasy daleko nie zajdzie.[/quote]

Agasia, ja oczywiście, wiem, że samo zaprezentowanie psa jest bardzo ważne - ale nie o tym pisałam :lol: Chodziło mi raczej o "status" właściciela... Złykłe znajomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Ha Gazuś, tylko nie wiesz jednego, że Florcia może wexmie amstaffkę, ale to dopiero się okaże dziś wieczorkiem...[/quote]

No to ja wtedy biorę Diankę :lol: Zresztą zobaczę, z która mi sie będzie lepiej szło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...