Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[quote name='Kaya']Kathleen Juliette Staszel ;) My właśnie czeamy na rerejstracje przydomka i będziemy kryć Kaje :cool3: ...Będziesz w Bydgoszczy?

Ja na JH bylam raz i miałam 5 pkt. ;P[/quote]

W Bydgoszczy tak jak pisałam raczej Docka pokazuję, startujemy w klasie championów :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gazuś -świetnie , ze jedziesz do Anglii :) Z całego Serduszka życzę wspaniale spedzonego i udanego wyjazdu :)
Ja w 2009 wybieram sie na Westminstera , juz sa zalatwiane niektóre sprawy co do tego :) Agaś może dała byś rade ze mna ??:p
Szczerze , nie czytam waszych (chodzi mi o niektóre osoby) postów , smiać mi sie chce jak się wykłócacie na temat Poznania , Oli i wogle.Zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony , a wy dajcie sobie spokój z tą Biedną Olą wkońcu , nie wiem czy było by wam miło jak by cały czas tak o was pisano !
Wygrała to wygrała , zapracowała, zasłużyła i tyle.A wy zamiest jej bronic Wielcy przyjaciele czy też Oskarażac Wielcy wrogowie o Cos zwróccie uwage na swoje postepowanie-Tak MP sie nie powinnien zachowywać ! Przedewszystakim to zabawa ale jak to bywa juz z dzieci i młodziezy chca zrobic roboty , a ze wspaniałego konkursu który ma uczyc pieknej sztuki wystawiania i rywalizacji na ringu -Wyścig Szczurów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']A wy zamiest jej bronic Wielcy przyjaciele czy też Oskarażac Wielcy wrogowie o Cos zwróccie uwage na swoje postepowanie-Tak MP sie nie powinnien zachowywać ! Przedewszystakim to zabawa ale jak to bywa juz z dzieci i młodziezy chca zrobic roboty , a ze wspaniałego konkursu który ma uczyc pieknej sztuki wystawiania i rywalizacji na ringu -Wyścig Szczurów.[/quote]

Troche nie rozumiem,wiec twierdzisz,że popelniłam bład broniac Olke?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Gazuś -świetnie , ze jedziesz do Anglii :) Z całego Serduszka życzę wspaniale spedzonego i udanego wyjazdu :)
[/quote]

Dziękuję :-)
Po lipcowej GRC w Anglii się w ich wystawach (i goldeniach :-)) zakochałam i chcę tam wracać, wracać i wracać...

Link to comment
Share on other sites

Nie , ależ skąd ! Martyna ja nie wątpie w twoją sympatię do Oli , baa wierze ze jest was wiecej i razem tworzycie fajny team :)
Widocznie źle ukazałam to o co mi chodzi :) Poprostu dajcie spokój z tym.Jak Ola będzie chciała sama jestem pewna, że sie wypowie .Nie ma ciekawszych tematów do rozmów ??:)
Poprostu noo to nie ładnie ze strony wygląda , dziewczyna wygrała , ok :)
Gartulacje gratulacjami , ale rozdrabniacie ten fakt na milion sposobów , zamiast ja teraz wspierać , połaczyc sie w jedną zgraną Polską ekipę i chociaż wspomóc ja psychicznie przed MS w Anglii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Nie , ależ skąd ! Martyna ja nie wątpie w twoją sympatię do Oli , baa wierze ze jest was wiecej i razem tworzycie fajny team :)
Widocznie źle ukazałam to o co mi chodzi :) Poprostu dajcie spokój z tym.Jak Ola będzie chciała sama jestem pewna, że sie wypowie .Nie ma ciekawszych tematów do rozmów ??:)
Poprostu noo to nie ładnie ze strony wygląda , dziewczyna wygrała , ok :)
Gartulacje gratulacjami , ale rozdrabniacie ten fakt na milion sposobów , zamiast ja teraz wspierać , połaczyc sie w jedną zgraną Polską ekipę i chociaż wspomóc ja psychicznie przed MS w Anglii.[/quote]

Aha,to dobrze.Po prostu wkurza mnie to,że większość naskakuje na Ole.Dziewczyna ma talent i pięknie zaprezentowała Wiktora.Na moje też powinniśmy ją wspierać przed mistrzostwami,ale jak widać niektórzy nie mają zamiaru tego zrobić.Ja w każdym badź razie trzymam kciuki za Ole:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Aha,to dobrze.Po prostu wkurza mnie to,że większość naskakuje na Ole.Dziewczyna ma talent i pięknie zaprezentowała Wiktora.Na moje też powinniśmy ją wspierać przed mistrzostwami,ale jak widać niektórzy nie mają zamiaru tego zrobić.Ja w każdym badź razie trzymam kciuki za Ole:multi:[/quote]

Po primo to jest forum.. i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje skromne zdanie,
po drugie mysle ze do prezentacji Wiktora akurat tu nikt sie nie doczepia.

A tak wogole to powiem wam ze patrzac na obecne MP robi mi sie po prostu nie dobrze:diabloti: Zawiść i nic wiecej. I powiem jak stara baba.. ze za moich czasów to wszyscy trzymalismy sie w jednej kupie- a przyjazn trwa do dzisiaj spedzamy razem weekendy, jezdzimy do siebie w odwiedziny. Bardzo chetnie teraz odwiedzamy sie na ringach roznych ras i dopingujemy. I nie wiem czemu ale wtedy bylo nam w sumie wsioryba kto bedzie na jakiej lokacie a nawet potrafiłysmy sie tym dzielić:) Razem wspomagałysmy siebie tak aby konkurs byl organizowany na wystawach i aby nigdy z niego nie zrezygnowano. Nie mówiac o tym ze wlasnie staralysmy sobie wytykac błędy i zalety zeby te negatywne niwelowac a te drugie pogłebiac jak sie najbardziej da. Pożyczałysmy sobie swoje psy czy szukałysmy innych po to zeby razem sie bawić- bo przeciez tylko o to tu chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Po primo to jest forum.. i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje skromne zdanie,
po drugie mysle ze do prezentacji Wiktora akurat tu nikt sie nie doczepia.

A tak wogole to powiem wam ze patrzac na obecne MP robi mi sie po prostu nie dobrze:diabloti: Zawiść i nic wiecej. I powiem jak stara baba.. ze za moich czasów to wszyscy trzymalismy sie w jednej kupie- a przyjazn trwa do dzisiaj spedzamy razem weekendy, jezdzimy do siebie w odwiedziny. Bardzo chetnie teraz odwiedzamy sie na ringach roznych ras i dopingujemy. I nie wiem czemu ale wtedy bylo nam w sumie wsioryba kto bedzie na jakiej lokacie a nawet potrafiłysmy sie tym dzielić:) Razem wspomagałysmy siebie tak aby konkurs byl organizowany na wystawach i aby nigdy z niego nie zrezygnowano. Nie mówiac o tym ze wlasnie staralysmy sobie wytykac błędy i zalety zeby te negatywne niwelowac a te drugie pogłebiac jak sie najbardziej da. Pożyczałysmy sobie swoje psy czy szukałysmy innych po to zeby razem sie bawić- bo przeciez tylko o to tu chodzi.[/quote]

Flashka masz racje:razz: Oczywiście,każdy ma prawo się wypowiedziec.
To miałaś wielkie szczęście,że wtedy wszyscy trzymaliście się w grupie - zazdroszczę Ci tego :) Niestety teraz większość czeka aż komuś się noga podwinie,ringówka zerwie i zostanie "wywalony" z ringu...
Chciałabym żeby wszyscy prezenterzy trzymali się razem,ale jak widać narazie tak nie będzie.Fajnie że chociaż jest pare prezenterów na których zawsze można liczyć;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Flashka masz racje:razz: Oczywiście,każdy ma prawo się wypowiedziec.
To miałaś wielkie szczęście,że wtedy wszyscy trzymaliście się w grupie - zazdroszczę Ci tego :) Niestety teraz większość czeka aż komuś się noga podwinie,ringówka zerwie i zostanie "wywalony" z ringu...
Chciałabym żeby wszyscy prezenterzy trzymali się razem,ale jak widać narazie tak nie będzie.Fajnie że chociaż jest pare prezenterów na których zawsze można liczyć;)
Pozdrawiam[/quote]

Wydaje mi sie ze najwieksze oddziaływanie tutaj maja rodzice prezenterów któzy czasami az za bardzo naciskaja na dziecko ( i wcale nie musze o tym wiedziec, bo czasami nie ejst to działanie czysto werbalne) i tworzy sie presja. Dzieciaki nie maja tego naprawde jak wyładowac wiec wyładowują to na znajomych w konkursu- bo oni najblizej. Takie moje zdanie. Z reszta szybkie wchodzenie na prawdziwy ring i odwalenie "palmy" do głowy takze ma tu swoje znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Po primo to jest forum.. i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje skromne zdanie,
po drugie mysle ze do prezentacji Wiktora akurat tu nikt sie nie doczepia.

A tak wogole to powiem wam ze patrzac na obecne MP robi mi sie po prostu nie dobrze:diabloti: Zawiść i nic wiecej. I powiem jak stara baba.. ze za moich czasów to wszyscy trzymalismy sie w jednej kupie- a przyjazn trwa do dzisiaj spedzamy razem weekendy, jezdzimy do siebie w odwiedziny. Bardzo chetnie teraz odwiedzamy sie na ringach roznych ras i dopingujemy. I nie wiem czemu ale wtedy bylo nam w sumie wsioryba kto bedzie na jakiej lokacie a nawet potrafiłysmy sie tym dzielić:) Razem wspomagałysmy siebie tak aby konkurs byl organizowany na wystawach i aby nigdy z niego nie zrezygnowano. Nie mówiac o tym ze wlasnie staralysmy sobie wytykac błędy i zalety zeby te negatywne niwelowac a te drugie pogłebiac jak sie najbardziej da. Pożyczałysmy sobie swoje psy czy szukałysmy innych po to zeby razem sie bawić- bo przeciez tylko o to tu chodzi.[/quote]

W 100% się z tym zgadzam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...