Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Necia']Gratulacje dla wszczystkich!!!!!!!!:multi: :loveu:
Każdy swietnie prezentowł.
Duzo buziakow dla dziewczynki z pudelkiem czarnym.:eviltong::loveu:[/quote]

Cześć Patrycja:)
Dzieki za buziaki i nawzajem,wygłaszcz Necię ode mnie :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']W sobote Patrycja została prezenterem dnia a kto w niedziele został?
Pozdrowienia dla dziewczynki z grupy mlodszej z pudelkiem :loveu: była bardzo miła:loveu: i podziekowanie za husteczki);)
Ma może ktoś fotki Patrycji z shelti?[/quote]

Dzieki za pozdrowienia i nawzajem :) Tylko mam jeden problem...Nie pamietam kim jestes?:oops:
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']mojego pola Opola to wogole szczyt możliwosci gdziekolwiek dojechac..no oprocz Wrocka:)

Co do swiatowki wystawiam tylkko w czwartek, potem jestem wolna...bynajmniej tak planuje sobie poogladac i pozwiedzac.[/quote]

Flashka, a na jakiej wystawie będziesz teraz wolna jako handlerka? (tzn chodzi mi o jesień i o początek 2007)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Co do swiatowki wystawiam tylkko w czwartek, potem jestem wolna...bynajmniej tak planuje sobie poogladac i pozwiedzac.[/QUOTE]
Robie podobnie, zreszta taka okazja zeby sobie pozwiedzac i poogladac prawie "pod nosem" sie tak szybko nie trafi.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Kto bedzie w Toruniu??[/quote]

Ja będę, a jeżeli chcesz wiedziec kto w młodszje jeszcze będzie, to Cavalierka, paulinka13, może Michał Kalinowski (Siwy jak wrócisz ze wczasów to się dowiedz czy będzie :eviltong: ), Ela Jendlińska i to chyba wszystko, reszta pewnie "zieloni" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Ja będę, a jeżeli chcesz wiedziec kto w młodszje jeszcze będzie, to Cavalierka, paulinka13, może Michał Kalinowski (Siwy jak wrócisz ze wczasów to się dowiedz czy będzie :eviltong: ), Ela Jendlińska i to chyba wszystko, reszta pewnie "zieloni" ;)[/quote]

A wiec wiele osób nie będzie.Ale za to pewnie wiekszośc "pro":p Ja nie wiem jakiego psa wziąźć na MP zalezy od wysokości trawy:lol: Bo moja yorka ma AŻ 24 CM i wazy 2,400 :lol: Także gigant z niej jest,boje sie ze zaatakuje psy na wystawie...:lol: No nic chyba kaganiec kupie mojej "Chochcilli ":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Ja będę, a jeżeli chcesz wiedziec kto w młodszje jeszcze będzie, to Cavalierka, paulinka13, może Michał Kalinowski (Siwy jak wrócisz ze wczasów to się dowiedz czy będzie :eviltong: ), Ela Jendlińska i to chyba wszystko, reszta pewnie "zieloni" ;)[/quote]


a ty??:evil_lol: a i jeszcze taki jeden pan, ale to w starszej:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...