Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia to jednak nie wszystko, poziom zdecydowanie nizszy niz u nas, ale jednak pare osob mi sie w oczy rzucilo, jak i na tych konkurenjach jak i na normalnym ringu ;)
Dziewczyna z sheltie zdjecie ma z poza ringu, na ring wchodzila ubrana inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Agasia']


[IMG]http://republika.pl/bbeagle/ee/2.jpg[/IMG]


[IMG]http://republika.pl/bbeagle/ee/4.jpg[/IMG]

[/quote]
Musze przyznać ze... strasznie podoba mi się jej kostium :loveu:

Jeszcze raz gorące gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Agasia']Kostiumy ta dziewczyna miala naprawde fajne, miala jeszcze zolty (ale nie taki kanarkowy :) ) i czerwony :D[/quote]

Jak spodkasz następnym razem zapytaj gdzie kupiła :loveu: albo kto jej szył

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']jakoś nie widać zadnefgo zawodostwa po reszcie:cool3:[/quote] Własnie nie widac wogole. Niemniej gratuluje Agasia - dobrze i godnie reprezentowac nasz kraj :) Ja mam nadzieje ze na draculi uda mi sie pojsc na konkurs....bardzo bardzo bym chciala mam nadzieje ze psy mi nie beda kolidować.

Link to comment
Share on other sites

A w czym wy widzicie ten profesionalizm dziewczyny ? :) Mysle ze po zdjeciach nie mozna okreslic niczego w 100%...

Ale jednak nie zaprzeczamy - to Bulgaria... ;) W Rumunii pewnie jeszcze gorzej :D

Pearl - powodzenia na Rumunskich drogach, zycze duzo wytrwalosci... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mowie nic "pewnie" jesli mnie nie bylo nigdy w rumunii, z tego co wiem zapowiada sie bardzo duza wystawa. A jaki bedzie poziom JH? Zobaczymy, jak bedzie słaby napewno sie o tym rozpisze;) A postaram sie i zdjecia wstawic. Jade z 4 psami i jak sie wszystko ladnie ulozy to z checia wezme udzial.

Co mi sie nie podoba w tych zdjeciach?Sa ujecia w ruchu, a ten ruch taki mało zsynchronizowany mi sie wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']No własnie dlatego wiem. Pozatym znam organizatorów:evil_lol:[/quote] No co ty, Bułgaria ma o wielebardziej rzeczowa strone internetowa, jest bardziej promowana i ma o wiele lepsze miejsce na show. Co z tego ze znasz organizatorow(dobrze ze nie jedziesz bo zapewne bys wygrala po znajomosci:lol: :shake: ):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='flashka-g'] Pozatym znam organizatorów:evil_lol:[/quote]
Masz na myśli samego pana Dracule czy jakieś pomniejsze wampirki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie Dracula zapowiada się na dość dużą wystawę, ale to nie zmienia faktu, że odbywa się w Rumunii ;)

Ja się cholernie cieszę, że zrezygnowałam z wakacji w Rumunii, nigdy więcej nie chce tam być.

Ale co do JH zaskoczył mnie fakt, że tam jest to dziwnie podzielone. Dzieci do lat 13 występują w konkursie "Dziecko i Pies" i tam latają dzieci czteroletnie, ale również trzynastoletnie, a wygrywają te najmłodsze. A Junior Handling zrobiony jest od lat 14 do 18, potem Senior Handling gdzie wygrywają osoby siedemnastoletnie - dziwne to wszystko.. Ale podobało mi się to, że tam nie wszyscy skupiają się na tych "cudownych fraczkach" tylko naprawdę mają cudowny kontakt z psem i razem pięknie współpracują. I nie wymagajmy w Bułgarii poziomu wystawy Europejskiej, bo Bułgaria zawsze będzie Bułgarią i psy będą oceniane przy światłach samochodów :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...