Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

[SIZE=6][COLOR=Red][B]Brawo Rafał!!! Nominacja na Cruft'a to niemały sukces!!! Brawo Martyna i Wiktoria. [/B][/COLOR][/SIZE]

Chyba już zacznę rozglądać się w cenach biletów na Cruft'a. Kilka zaprzyjaźnionych psów ma nominacje...

Dodatkowo wiem, że Przemek W. był III lub IV.
Agasia była, ale tego dnia nie miała dośC szczęścia... No nic.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I][COLOR=darkorchid]Brawo !! [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc]Szczególne gratulacje dla Rafała i Martyny !!! [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc]Czekamy na sukcesy na Cruft'cie :] [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc]jeszcze raz serdecznie wszystkim gratuluje...:) [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#9932cc]szkoda tylko, ze nie mogłam pokibicować osobiście...:([/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaa.Jak można było nie upilnować tego wcześniej?
Pzdr.[/quote]Asiaczku całe Mistrzowstwa moim zdaniem troche niedopilnowane.Nie bylo to takie uroczyste:shake:
Gratulacji dla Perl :loveu::loveu::loveu:za punktacje otzrymała tytuł 2 Wiceprezenter roku.Szkoda ze tylko tyle:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Dziekuję za gratulacje :) I gratuluje pozostałym :)
Najwieksza ilość pkt. zdobyła Ola Szydłowska,miała ponad 1000 pkt :)[/quote]
[SIZE=5][COLOR=Red][B]Dzisiaj na II miejscu na JH znalazła się nasza koleżanka Agata Bujnowicz!!! BRAWO AGA!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=5][COLOR=red][B]Dzisiaj na II miejscu na JH znalazła się nasza koleżanka Agata Bujnowicz!!! BRAWO AGA!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.[/quote]


Mam nadzieje że nic dzisiaj nie pomyliłam bo tak słyszałam więc tak napisałam :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Malutkie sprostowanie - Agasia twierdzi (rozmawiałam z Nią przed chwilą), że była wybrana pierwsza trójka, bez lokat. Albo ja coś źle zrozumiałam...:razz:
Ale najważniejsze, że Aga jest w tej pierwszej trójce, prawa?:lilangel::thumbs::terazpol:
pzdr.[/quote]


Możliwe że tak było, ja się na tym nie znam więc piesze co słyszałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Jo-jo[/B] - ale Agasia była zaskoczona, że tak szybko się info rozchodzą...! [/quote]


Tak mysłałam, że warto będzie o tym napisać ;-)
Niestety nie miałam mozliwości pogratulowąc ob chodziłam z Jojkiem a żeby dopchac się tam to trzeba mieć szczęście, jeszcze z kuniem :evil_lol:


[quote name='Agasia']Hihihi... Mamy najlepszy wywiad na świecie! Niech się schowają MI6, CIA i KGB razem wzięte!:lol:
Pzdr.[/quote]

Taa jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...