Jump to content
Dogomania

Banska Bystrica


warg2003warg

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]DZIŚ DOSTAŁAM POTWIERDZENIE. NIESTETY NIE MA ANI SŁOWA O TYM ILE MAM ZAPŁACIC ZA WYSTAWE. CZY KTOS WIE ILE MY,ZAGRANICZNI WYSTAWCY,MUSIMY ZAPŁACIC. I CZY W EURO?[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]ZGÓRY DZIEKUJE ZA WSZELKIE INFO[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że płacimy w euro:p , w zależności od terminu zgłoszenia 30,- lub 35 euro.

Pamiętajcie, że sędziowanie zaczyna się o 9.00 ! A w zeszłym roku przed tym tzw. sekretariatem gdzie się płaciło był Sajgon, stałam prawie godzinę bo ciągle ktoś się wpychał bez kolejki i NIE ZDĄŻYŁAM na ocenę !!! Dlatego zalecam być DUŻO wcześniej jak ktoś ma do płacenia.

Link to comment
Share on other sites

A ja potwierdzenia nie dostałam!
Jako ciekawostka: pinczery nie sa oceniane razem ze sznaucerami i pinczerami miniaturowymi ale z: lenbergerami,hovawartami, tosa, owczarkami śr. azjatyckimi, cane corso i i jeszcze kilkoma rasami podobnej wielkości!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie mam potwierdzenia :(

Czy moze mi ktos powiedziec jaki jest adres wystawy?

I czy ktos wie jak wyglada procedura skladania wniosku na Ch SK?

Czy robie to na miejscu, czy wysylam pozniej, kiedy i jak sie placi itp?

Chcialabym byc przygotowana na wypadek gdyby moja suka dostala w Banskiej 4ego CACa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Oczywiście, że płacimy w euro:p , w zależności od terminu zgłoszenia 30,- lub 35 euro.

Pamiętajcie, że sędziowanie zaczyna się o 9.00 ! A w zeszłym roku przed tym tzw. sekretariatem gdzie się płaciło był Sajgon, stałam prawie godzinę bo ciągle ktoś się wpychał bez kolejki i NIE ZDĄŻYŁAM na ocenę !!! Dlatego zalecam być DUŻO wcześniej jak ktoś ma do płacenia.[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
my z Maga mamy nie zapłacone :-o :-o :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Ja tez nie mam potwierdzenia :(

Czy moze mi ktos powiedziec jaki jest adres wystawy?

I czy ktos wie jak wyglada procedura skladania wniosku na Ch SK?

Czy robie to na miejscu, czy wysylam pozniej, kiedy i jak sie placi itp?

Chcialabym byc przygotowana na wypadek gdyby moja suka dostala w Banskiej 4ego CACa ;)[/quote]

w banskiej zlozyc nie mozna, przynajmniej tak bylo w zeszlym roku bo wystawy nie organizuje skj tylko jakis inny klub
wiec po prostu po wystawie wyslij do bratyslawy karty ocen, kartoniki cac, kopie rodowodu i bodajze 10 eur :)

Link to comment
Share on other sites

moje pytanie brzmi :)

czy ta wystawa jest w samej Banskiej Bystircy? bo na potwierdzeniu pisze: Plazove kupalisko stiavnicky, a te stiavnicky sa obok malego miasteczka Banska Stiavnica. i teraz mam dylemat gdzie jest ta wystawa :) bardzo bym byl wdzieczny za odpowiedz.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

jovi, dzieki wielkie.
Ja mam zamiar po dojechaniu do banskiej bede pytac ludzi jak dojechac na to "kupalisko".
Martwi mnie słaba organizacja wystawy. Nic niw wiadomo wiecej ani o opłatach, ani miejscu imprezy, a o planie sędziowania mozna tylko pomarzyć!!! i tak bedziemy w banskiej juz na 8.00 bo ocena zaczyna sie 0 9.00, niestety nie wiem jaka jest kolejnosc i (akity amerykanskie) i moze byc ze wejde na ring o 14.00 :(( teraz wlasnie sie zastanawiam o której musze wyjechac... 4.00 chyba wystarczy, co?(katowice)

Link to comment
Share on other sites

ok wsyzstko wiem :D to jest w samej Banskiej Bystricy troszke powyzej i na lewo od stadionu SNP i na lewo od miejskiego parku:)

prosze oto mapka: [url]http://mapy2.atlas.sk/mapviewer/mapviewer.aspx?cy=5401782.0729986&cx=4363172.95571601&icon=default&scale=100000&action=zoomto[/url]

Link to comment
Share on other sites

Własnie nie wiem czy opłata 35 euro czy 40 euro :roll:

Jechałam tą trasa koło Banskiej 3 tyg temu do Budapesztu i jest niefajna, same wiochy i górki :roll: ... w sumie nie pamietam juz jak jechać :roll:

Tez mysle aby o 4 wyjechać, smigać na Cieszyn a potem już się zobaczy, zaś mapy słowackiej nie mam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokisia']ech, ja to przez Sucha beskidzka, chce jechać i przez Chyzne. ale jak sobie policzylam to z 5 godz bede jechac, chyba mi sie powoli odechciewa...[/quote]
Taaa.. Ja tamtedy kiedys jechalam i tam po slowackiej stronie chyba byla taka zarabista gora (serpentyny, w dore, w dol) przez ktora przejezdzalam z godzine (jakies 20km).

Teraz jade przez Cieszyn :)

Aha, sedziowanie zaczyna sie o 9.15.

Link to comment
Share on other sites

a to ciekawe... tzn masz na mysli to ze prze czechy jedziesz?
Moja sunia nie zabardzo lubi jazde samochodem i jak sobie pomysle, ze jutro mamy w perspektywie 10 godz jazdy... no i jaknie dostanie zw.slowacji albo przynajmniej caca to dopiero mi przykro bedzie, tyle kasy w bloto...
no to ja tez jakby co o 4.00 wyjade. a zaraz sobie spojrze na mapke jak wyglada ta trasa, kóra Ty proponujesz
pozdrawiamy
lila&moka&axa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']z tego co pamietam to ok 20km przez Czechy się jedzie :cool3:[/quote]
I z tego co pamietam te 20km to droga przez meke, jak jechalam tamtedy ostatnio (w polowie marca) to byly dziury w jezdni do kolana ;)

No ale moze zdarzyli je juz zalatac :mad:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]Jak to nie ma Zw. słowcji????????!!!!!! Przeciez pisze na stronie zwiazku [URL="http://www.skj.sk"]www.skj.sk[/URL], że to wystwa CAC+Vitez Slovensko. ja sgłosiłam Moke na te wystawę tylko i wyłacznie ze wzgledu na mozliwość przyznania takiego tytułu. Skad wiesz , ze nie ma w Banskiej zw. słowacji? i czy to jest potwierdzone???[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...