Jump to content
Dogomania

Freya


madalenka

Recommended Posts

Tak sobie czytam o tej postawie wystawowej :cool3:
Najwyzsza pora zaczac cos robic, w tym kierunku :mad:
Jezu, tylko ze ten maly wiercipieta kilku sekund nie moze ustac w miejscu :shake:

[B]Cucci[/B], zakladaj ten temat :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonika']Betty, oj tam :razz: Przeciez to czysty golden, niedawno słyszalam ze wprowadzaja masz czarna, moga byc rowniez mniej masywne, o innej głowie i sylwetce, ale to wciaz ten sam golden :evil_lol: :lol: :cool3:[/QUOTE]


no i wprowadza masc zolta dla flatow i bedzie wsio :eviltong:

a to zolty flat jakby ktos nie wierzyl :cool1:
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/2324/glowaf8uy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/9765/zoltyflat5lm.jpg[/IMG]

[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3926/preis004a7us.jpg[/IMG]

[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5806/preis004b9wa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A mnie to nie przeszkadza. Rozmawiajcie sobie. A ja co jakis czas bede sie o nas uzupelniac.

Odrobaczylam Freye. Zaszczepilam. No i odpchlilam (tym razem probujemy expota). :cool3:
A w przyszlym tygodniu jedziemy na wakacje. I wracamy na wystawe w Warszawie. Jak ja sie boje... Bo suka nadal nie chce tych lapek przednich poprawnie trzymac :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka'] I wracamy na wystawe w Warszawie. Jak ja sie boje... Bo suka nadal nie chce tych lapek przednich poprawnie trzymac :shake:[/QUOTE]

o super, to sie spotkamy - tez wystawiam Tosce :p

jesli chodzi o wystawy, to moze przeczytaj ten opis i cos dla siebie znajdziesz? skoro uczysz klikerem ;) [url]http://www.dogs.gd.pl/kliker/praktyka/wystawa.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czytalam Betty... Ale dzieki.
Fajnie ze sie spotkamy. Kiedy bedziesz? Ja w sobote i w niedziele... Tylko nie wiem w co sie ubrac... Bo wbrew pozorom to jest pewien problem... Bo mam byc kontrast do psa. A ja mam tylko biale rybaczki. A w dlugich spodniach sie prawdopodobnie ugotuje. Eh... Jakie macie pomysly???

Chodzi o to, ze ona leci do tylu. Pomaga tylko jak mietoli parowke, czy cos takiego. Ale wtedy kreci lebkiem. Wiec nie wiem co gorsze. :roll:

I jeszcze jedno. Jak juz pisalam pokropilam psa expotem. Kiedy moze Freya wejsc do wody? Od razu, czy musze kilka dni odczekac?? (jest teraz tak goraco ze chcialabym jej ulzyc)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka']Czytalam Betty... Ale dzieki.
Fajnie ze sie spotkamy. Kiedy bedziesz? Ja w sobote i w niedziele... Tylko nie wiem w co sie ubrac... Bo wbrew pozorom to jest pewien problem... Bo mam byc kontrast do psa. A ja mam tylko biale rybaczki. A w dlugich spodniach sie prawdopodobnie ugotuje. Eh... Jakie macie pomysly???[/quote]

ja na pewno bede w niedziele, a czy w sobote to zobacze czy dam rade :) tylko jakos bedziemy musialy sie poznac.

co do ubioru-racja to ma byc kontrast do psa.. choc nie koniecznie to jest wymagane w 100% ;) wiec mysle ze jesli zalozysz biale rybaczki-nic sie nie stanie ;)

[quote name='madalenka']Chodzi o to, ze ona leci do tylu. Pomaga tylko jak mietoli parowke, czy cos takiego. Ale wtedy kreci lebkiem. Wiec nie wiem co gorsze. :roll:[/quote]

nie masz kogos kto by Ci na zywo pokazal jak trzeba psa nauczyc? napewno sie da nauczyc, tylko trzeba sposobu. Ringowke masz juz?


[quote name='madalenka']I jeszcze jedno. Jak juz pisalam pokropilam psa expotem. Kiedy moze Freya wejsc do wody? Od razu, czy musze kilka dni odczekac?? (jest teraz tak goraco ze chcialabym jej ulzyc)[/QUOTE]

po uzyciu srodka przeciwkleszczowego nalezy odczekac z moczeniem psa przez 48 godz. poniewaz srodek musi sie wchlonac do skory. POzniej pies moze sie kapac-jedynie mydlo/szampon zmyja srodek.
mysle ze zajrzyj moze(jesli tego nie robilas jescze) na temat o kleszczach w weterynarii i tam Ci fachowo ktos odpowie co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Zagladalam do ,,kleszczy". Nie musze miec w pelni fachowo. :cool3:

Ok,to zaloze biale rybaczki. Bo z tych ciemniejszych to mam tylko spodnice...

Jakos sie poznamy na wystawie... Gazus Cie widziala kiedys???

Nie mam ringowki. Ale na wystawie na pewno bede miala. Niestety nikt w poblizu nie ma pojecia o wystawianiu goldena.... Eh...

Jak myslisz - wykapac psa przed wystawa???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka']Zagladalam do ,,kleszczy". Nie musze miec w pelni fachowo. :cool3:

Ok,to zaloze biale rybaczki. Bo z tych ciemniejszych to mam tylko spodnice...

Jakos sie poznamy na wystawie... Gazus Cie widziala kiedys???

Nie mam ringowki. Ale na wystawie na pewno bede miala. Niestety nikt w poblizu nie ma pojecia o wystawianiu goldena.... Eh...

Jak myslisz - wykapac psa przed wystawa???[/QUOTE]

a spodnice jaka masz? jesli do kolan i niezbyt obszerna to tez moze byc-tzn mozesz ja zalozyc na czas wystawiania ;) no ale moga byc te rybaczki.

Gazus mnie nie widziala.....

Hm... to ringowke dopiero kupisz na wystawie? moze wczesniej zeby pocwiczyc? Przydalo by sie, bo nie wiesz jak pies zachowa sie na ringowce.

Tak wykap, 2-3 dni przed wystawa, czyli w czwartek wieczorem lub piatek. Ja moja kapie w piatek, bo w czwartek mnie nie bedzie jeszcze w domu.

Startujecie w klasie mlodziezy, tak? :p

ps. skad jestescie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...