Jump to content
Dogomania

MASTER i TORO- czyli mistrz i jego byk


madziasto4

Recommended Posts

ta wróciła ale zara odejdzie bo czas łozka zrobic i dziecie wysłać spać
fidelkowa nie umie trafic go twojej galeryji:roll: sie postaram potem

sluchajcie opowiem wam coś co mi sie przydarzyło wieczorem po spacerze z psami poszłam wynieśc smieci znaczy worek no i wychodze i widze u sasiadki też worek przed drzwiami z smieciami więc se mysle wezne ide i tak na smietnik z swoim to wyniose od sąsiadki no i wzięłam spowrotem, wracam i mysle dać znać że go wzięłam czy nie:evil_lol: wchodze na klatke widze na 1 pietrze moją sąsiadke, która szukała owych smieci:roflt::roflt::roflt:
myślała,że ktoś wziął i wyniósł i gdzieś na klatce wyrzucił:evil_lol:
ale sie posmiałam zresztą co se to wspomne to mnie :roflt:bierze
na 3 piętrze mieszkamy a ona juz na 1 była....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • madziasto4

    6165

  • Kasia

    1742

  • Anusia & Alutka

    1401

  • Pegaza

    965

[quote name='Pegaza']no fakt niepotrzebnie po schodach ganiała i nerwów przy tym najadła:evil_lol:

taa się nauczą i tak jak mleko kiedyś, będą wystawiać smieci przed drzwi:evil_lol:[/QUOTE]

To rozkrec biznes.
Raz na 3 dni o godz 17.15 zbierasz smieciory.
Miesieczny abonament dyszke od drzwi.
Mialabys na drobne wydatki, czlowieki bylyby zadowolone, a posladki Twe twarde jak u Jagny /?/ :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']
To rozkrec biznes.
Raz na 3 dni o godz 17.15 zbierasz smieciory.
Miesieczny abonament dyszke od drzwi.
Mialabys na drobne wydatki, czlowieki bylyby zadowolone, a posladki Twe twarde jak u Jagny /?/ :loveu:
[/quote]

Skąd Ty czerpiesz te pomysły? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Skąd Ty czerpiesz te pomysły? :evil_lol:[/QUOTE]

Z mojej madrej glowy kochana :loveu:

[quote name='Kasia']Anuś raz na 3 dni to by sie nie wyrobiła :shake:
Ja na ten przykład to mam czasami i 2 worasy na dzień...gdyby tak co drugie mieszkanie miało to cienko Ją widzę na tych kilku piętrach :evil_lol:[/QUOTE]

No to jeszcze lepij.
Raz dziennie wieczorna pora przebieżka po bloku, ale abonament wiekszy.

Link to comment
Share on other sites

Halo, wróciłam ze spaceru.

Idziemy, znaczy ja i Toro idę, a Masterka ciągnąć trza:-(. No to idziemy, patrzę człapie babka z bernardynem z naprzeciwka. Toro już warczy, to ja do kieszeni po smaczka i mu wywijam przed nosem, w międzyczasie Torek się rozszczekał, cmokam, wołam Torcio, Torcio, patrzy na mnie, dostał smaczka, znowu szczeka, ja znowu smaczkiem macham i cmokam, patrzy na mnie dłużej, szczekał już rzadziej. Później tak samo robiłam z siebie wariatkę przy mijanym sznaucerze, a na dobka po drugiej stronie uliczki już nie zdążył powarczeć, zrezygnował, bo byłam szybsza i go jakoś zainteresowałam sobą.

No, i taki cyrk mam codziennie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

taa ale przynajmniej probujesz ich zainteresować smakołykiem bo ja często mijam takie które się drzą a właściciciele nie reagują ale jak moja kobyłka zawarczy oo to wtedy słysze chodz chodz bo zaraz cie zje ehhh tak jakby tylko małe mogły szczekać i warczeć a duże powinny miałczec albo cicho siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']taa ale przynajmniej probujesz ich zainteresować smakołykiem bo ja często mijam takie które się drzą a właściciciele nie reagują ale jak moja kobyłka zawarczy oo to wtedy słysze chodz chodz bo zaraz cie zje ehhh tak jakby tylko małe mogły szczekać i warczeć a duże powinny miałczec albo cicho siedzieć.[/QUOTE]
Na Torka kilkakrotnie znienacka "napadły" (piszę w cudzysłowie, bo bez pogryzień się obeszło) duże psy i to dlatego teraz tak reaguje.
Ale nie wszytskie obszczekuje i nie każdego w ten sam sposób.
Szczeka albo przyjacielsko, albo ze strachu, ale chce odstraszyć.

Dzisiaj z chodnika po drugiej stronie biegł do nas jamnik. Babka woła: Pikuś chodź tu, nie wolno, a Pikuś miał ją głęboko w nosie i leci do nas. Toro zaczął szczekać, a jamnik zwolnił i minął nas łukiem, zrezygnował z podejścia bliżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Anusia- wzorowe :evil_lol:[/QUOTE]

Ha!

[quote name='Pegaza']dobra ostatnie zdanie bom przyszla spod "brauzy"

jakie wzorowe jak skomentować w odpowiednim czasie nie umiałaś:eviltong:

zobaczymy czy się poprawisz...:eviltong:[/QUOTE]

Bo ja Dario-Ewo referata pisze i z doskoku jestem :loveu:

A co to to "brauza"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Halo, wróciłam ze spaceru.

Idziemy, znaczy ja i Toro idę, a Masterka ciągnąć trza:-(. No to idziemy, patrzę człapie babka z bernardynem z naprzeciwka. Toro już warczy, to ja do kieszeni po smaczka i mu wywijam przed nosem, w międzyczasie Torek się rozszczekał, cmokam, wołam Torcio, Torcio, patrzy na mnie, dostał smaczka, znowu szczeka, ja znowu smaczkiem macham i cmokam, patrzy na mnie dłużej, szczekał już rzadziej. Później tak samo robiłam z siebie wariatkę przy mijanym sznaucerze, a na dobka po drugiej stronie uliczki już nie zdążył powarczeć, zrezygnował, bo byłam szybsza i go jakoś zainteresowałam sobą.

No, i taki cyrk mam codziennie:evil_lol:[/quote]
Hi hi...co za maluchy :evil_lol:.Mój Sotek,może nie szczeka ale obojętnie obok psa nie przejdzie.Puszy się,klatę wypina,udaje wielkoluda :roll:.Jak w lesie latają bez smyczy i spotykamy znajomych z dużymi psami,to zawsze podejdzie obwącha i zaczyna taniec godowy :evil_lol:.A Misiuchna,kochana dziewczynka obojętna całkowicie do obcych psów.Nie zwraca na nie uwagi,nie zaczepia ale tez nie życzy sobie być zaczepiana ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...