Jump to content
Dogomania

Grubiutki ,Groszek już w nowym domku


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cioteczki, może któraś by chciała nowe kozaczki na przyszłą zimę? w sam raz na spacery z ogonami :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/182695-PiAE-kne-nowe-kozaczki-na-pogryzionAE-sunie-bazarek-trwa-do-7-kwietnia-2010-r?p=14378074#post14378074[/URL]
Zapraszam - cel - pogryziona Mandarynka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Oj z nieba nam spadlas. Uklony w imieniu Groszka! To sie ciotki uciesza![/QUOTE]

Z nieba nie, ale z Gdańska. 05.04.2009 zaadoptowałam Czarusia (na dogo był jako Benek ). Od tego czasu jestem na forum i staram się pomagać psim bidulkom. Jaki duży jest Groszek, ile waży?
Przelew będzie zawsze w pierwszy dzień m-ca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elkate']Z nieba nie, ale z Gdańska. 05.04.2009 zaadoptowałam Czarusia (na dogo był jako Benek ). Od tego czasu jestem na forum i staram się pomagać psim bidulkom. Jaki duży jest Groszek, ile waży?
Przelew będzie zawsze w pierwszy dzień m-ca.[/QUOTE]

Groszek to mały kurdupelek sięga tak przed kolano a waga no nie wiem ale na pewno waży sporo bo z niego porządna kluska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elkate']Proszę o konto na wpłaty dla groszka - deklaracja stała od kwietnia - 20,00[/QUOTE]
super :) Groszek, kolejna kochana cioteczka do ciebie przyszła i pieniążki przyniosła ze sobą :) No to teraz już trzeba tytuł zmienić, bo deklaracje już są w pełni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...