Jump to content
Dogomania

Grubiutki ,Groszek już w nowym domku


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzka']Groszek po zabawie z Milką i Małym odpoczywa z wywalonym łozarkiem. [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9740/dsc02540d.jpg[/IMG][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3958/dsc02541r.jpg[/IMG][/QUOTE]
Gorszek widzę że też się cieszysz, że wiosna przyszła :)
ale ma szczęśliwy ten pycholek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Mnie usuneli banerki ktore mialam od wiekow, ale czesc wstawilam z powrotem. No bo jak to chodzic po Dogo bez banerkow ?[/QUOTE]

a ja nie dość, że nie mogę starych przywrócić, to jeszcze nie mogę też nowych wstawić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Mnie usuneli banerki ktore mialam od wiekow, ale czesc wstawilam z powrotem. No bo jak to chodzic po Dogo bez banerkow ?[/QUOTE]

No ale Groszka banerek nie był stary, Milka ma starszy i jej nie zdjeli na Grosia zabrali
:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ja sobie zrobilam taki word document i tam mam (mam nadzieje) wszystko spisane.[/QUOTE]

[B]Szarotko[/B], zazdroszcze Ci skrupulatnosci.

Wedlug mnie, ciotki powinny przeleciec post po poscie i wstawic liste deklarujacych do pierwszego postu gdyz to zawsze zobowiazuje do zrealizowania obietnic. Wiem, ze to bardzo czasochlonne, ale chyba warto.
Ja przekazalam swoje 20 zl , dokladnie 20 marca, metoda PayPal, ktora moze wydluzyc sie nawet do trzech tygodni.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']
Wedlug mnie, ciotki powinny przeleciec post po poscie i wstawic liste deklarujacych do pierwszego postu gdyz to zawsze zobowiazuje do zrealizowania obietnic. Wiem, ze to bardzo czasochlonne, ale chyba warto.
[/QUOTE]

U Groszka taki wykaz jest zrobiony na początku wątka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']U Groszka taki wykaz jest zrobiony na początku wątka .[/QUOTE]

Czy Ciapus bedzie pisal do Ciotek ??

[quote name='zuzka']No właśnie zjadło i nie wiem dlaczego :mad::mad::mad:,ja banerków nie staty nie umie robić :oops::oops::oops:[/QUOTE]

Mozesz wziac moj, ale poczekaj mysle, ze jutro go poprawie, bo mi jakos sie skurczyl :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...