Jump to content
Dogomania

Grubiutki ,Groszek już w nowym domku


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ciapuś']Jak tylko Groszek pojedzie do DT będzie wiadomo jak zachowuje się do dzieci bo jest tam małe dziecko.W schronisku niestety nie można tego sprawdzić.[/QUOTE]

a kiedy pojedzie do tego DT bo mam chętną panią na pieska, ale ma 1,5- roczne i 6- letnie dziecko.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałam wcześniej jak będzie jakieś 220-250 deklaracji stałych ,bo na tą chwile nie mogę sobie pozwolić na kolejnego psa któremu nie mam za co zapłacić dt
Stefan zebrał 95zł w tym miesiącu z tego jest 77zł za styczeń bo byliśmy na minusie a w poniedziałek dostane fakturę na 420zł :placz: nie wiem jak ja to zapłacę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']A Stefan to ten z budowy ?? Wlasnie wplacilam na Groszka :):)[/QUOTE]
Nie
Stefan to psiak który ponad 5lat siedział w schronie a teraz od prawie pół roku siedzi w hoteliku w łodzi

[url]http://www.dogomania.pl/threads/106611-A-A-dA-Stefan-5-lat-w-schronie-JuA-w-hotelu-Nadal-potrzebne-wsparcie?p=14204388#post14204388[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']bardzo sympatyczny psiak... niestety na razie nie jestem w stanie pomóc, może za miesiąc będę mogła coś na niego wpłacić[/QUOTE]

[quote name='Freya73']Dziewczyny, wplace na Groszka jednorazowo (£5). W przyszlosci postaram sie tez cos wyscibic z domowego budzetu.

Groszek wyglada na bardzo pogodnego psiaka, miejemy nadzieje, ze niebawem znajdzie DOM![/QUOTE]

W obydwu wypadkach dziekujemy za dobre checi :):) bedziemy jeszcze bardziej dziekowac jak sie zmaterializuja:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Jestem sobie smutny Groszek,[/SIZE]
[SIZE=3]O pieniążki ślicznie proszę,[/SIZE]
[SIZE=3]Poratujesz mnie piątakiem,[/SIZE]
[SIZE=3]Wynagrodzę Ci buziakiem...[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Arial Black][SIZE=3]Groszkowi brakuje 130 zł. deklaracji. Możesz mu pomóc nawet dyszką, piątakiem miesięcznie...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97576484.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szarotko!
Choć ledwie "zipię' finansowo,ale Groszek z tą słodką mordeczką i klapnietym uszkiem mnie zauroczył;)
A Ty masz dar perswazji - wpisuję się na stałe wpłaty 10,-
Więcej nie dam rady,bo psy na które wpłacam ciągle nie mają domku,a hoteliki kosztują:-(
To proszę konto na PW;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...