Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MyszkaMiki']Mona poszła do Ciebie wiadomość :)

Dziś wpłaciłam na Fokusa na hotelik 50 zł od siebie i od mojej siostry Marzeny 50 zł Do piątku powinnaś mieć na koncie....100 zł Oczywiście podpisałam na hotelik Fokusa w tej wpłacie

Link to comment
Share on other sites

Super !!!
Mona dziękujemy bardzo.

Jak tylko wplata dojdzie to od razu zostanie wpisana na pierwszą stronę.
Ostatnio co zajrzę na konto i jakaś wpłata się pojawia to od razu ją wpisuje nauczona tym, że mam sklerozę i potem muszę sobie drukować za cały miesiąc wyciąg i każdą wpłatę sprawdzać czy wpisałam czy nie he he
A tak jak wpiszę od razu to mam czyste sumienie, że nic nie przegapię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Kolejny tydzień z głowy ... dzięki Monie uda się go opłacić

Postaram się jeszcze coś wpłacić z siostrą dla Fokusa....
zaproszę na wątek ela40 i Monika z Katowic napewno cioteczki coś tez pomogą....


Mam pyt gdzie w hoteliku jest Fokus i u kogo?

Link to comment
Share on other sites

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE od wielkopsiaków PRZEKAZUJEMY- OBY SPOKÓJ,DOSTATEK I MIŁOŚĆ GOŚCIŁY WOKÓŁ NAS!!!...A ZWIERZAKI ŻYŁY W CIEPLE,Z PEŁNYMI BRZUSZKAMI ZE SWOIMI KOCHAJACYMI I UKOCHANYMI LUDŹMI!!!

[URL="http://img442.imageshack.us/i/prezentacja1r.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/945/prezentacja1r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Myszko Miki, zauważyłam, że nie jestem już wymieniona jako wirtualny opiekun Foksia na stronie schroniska - wydawało mi się, że co miesiąc wpłacałam z dopiskiem "Wirtualnu opiekun". Czy może pominęłam za jakiś miesiąc (mogło mi się pomieszać)? Fakt faktem, że za grudzień wpłaciłam dopiero dzisiaj... W weekend dorzucę coś na hotel. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgiW']Myszko Miki, zauważyłam, że nie jestem już wymieniona jako wirtualny opiekun Foksia na stronie schroniska - wydawało mi się, że co miesiąc wpłacałam z dopiskiem "Wirtualnu opiekun". Czy może pominęłam za jakiś miesiąc (mogło mi się pomieszać)? Fakt faktem, że za grudzień wpłaciłam dopiero dzisiaj... W weekend dorzucę coś na hotel. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Wiesz co coś szwankuje mi chyba ta strona :(
Znikają mi psy a teraz już nawet wirtualni opiekunowie ehhh muszę się temu dokładniej przyjrzeć.
Zaraz ponownie Cię dopiszę, mam nadzieję, że tym razem już nie znikniesz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...