Jump to content
Dogomania

Siła 5 owczarków niemieckich w 10 kg psa czyli Jazz - zachodni górski biały terier <3


Claudia_Jazz

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bianka19, no to wpadać! Wpadać!
Na jutro mam bardzo ambitny plan. Iść z Jazzem na trening w plenerze. Co z tego wyjdzie? Dowiemy się w następnym odcinku! :D:D A serio to zamierzam zrobić filmik i na YT wrzucić, bo na razie mam jeden lipny xD
Brak mi motywacji! Jak zobaczycie fajny filmik ze sztuczkami, frisbee, agility od razu wyślijcie mi link. TO jest moja motywacja i to daje mi sił!
No to życzcie szczęści. Może coś z tego wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź z salonu spa dla kota i psa! Oto ona :
[quote name='SPA dla kota i psa']Tofik jest strzyzony na życzenie klientki , jest to piesek o miekkim włosie co zdarza sie u westów nierodowodowych coraz częsciej.
zdjecie bylo robione latem i piesek mial w tedy 6miesiecy takze prosba byla żeby jakl najkrócej prosze także zwrocić uwagę na zdjęcie Tofika przed strzyżeniem .
Psy szorstkowlose nie moga być strzyżone maszynką pionieważ cebulki starych nie wyjętych poprzez trymowanie wlosów blokują wzrost nowego włosa co prowadzi do zapalenia skóry. Trymowanie i poprawianie maszynka jest możliwe jesli pies nie ukoncyl 8mego miesiąca życia czyli nie zrzucił puchu szczenięcego ktorego wyrywanie moze sprawiać bol. ale u Westów to akurat skrajne przypadki. Dobrze wytrymowanay pies nie wymaga poprawiania maszynką. Maszynka jest uzywana do podcięcia okolic szyi (przod) , okolice odbytu oraz u samca dosyc mocno brzuszek ze wszględów higienicnych u suczek podobnie ale mniej. Zawsze golimy 1/3 uszka.

Uczestniczymy nie jednokrotnie w wystawach psów rasowych w tej chwili przygotowujemy dwa westy do takich pokazów zajmują one zwykle jedne z pierwszcyh lokat na ringach. Sunia uzyskala juz dwa CWC zostala także mamą :)
Niebawem zostanie aktualizowana galeria zdjęć na naszej stronie internetowej.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Tiaaa... ja jestem bardzo ciekawa dlaczego zamiast chwalić się tymi ''wygrywającymi wystawy westami z cwc'' to wrzucają zdjęcia tragicznie ogolonego miękasa... Który btw również powinien być trymowany, tym bardziej , ze jest miękki to częściej... A nie zasłaniają się tym, że 'miękki to można golić'... Wrrr...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedna fotka z dzisiaj. Znowu photoshop mi bardzo pomógł <3 Moja kompaktówka nie nadąża :D
[URL=http://iv.pl/viewer.php?file=59734924876320829070.jpg][IMG]http://iv.pl/images/59734924876320829070_thumb.jpg[/IMG][/URL]
Na filmik trochę poczekacie, bo koleżanka chora :/ Nie chciało się iść do szkoły, niee?

Link to comment
Share on other sites

No na razie czekamy aż sierść urośnie, ale jeszcze troszkę i idziemy!

Jazzul ma dzisiaj pierwsze urodzinki! Z tej okazji filmik na yt : [url]http://www.youtube.com/watch?v=73yrBj6pUdE[/url]
I jeszcze z komendy "trzymaj" : [url]http://www.youtube.com/watch?v=ZXb33wevkXg&feature=channel[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj poszłam z Jazzem na podwórko poćwiczyć agility, a ponieważ podwórko nieogrodzone (ale nie przy ulicy!!!) to zwiał dureń! Cwaniaczy, a jak sobie poszłam to ze strachu się prawie nie zsikał! Ale tak to nie mogę podejść, niee! nie ma takiej opcji! Uwaga gryzę! A szary jest tak, że wybielać go muszę w photoshopie :D

Link to comment
Share on other sites

Nie no, tylko się bał, że do domku już idziemy! Uciekał i warczał. Musi się troszkę wyszaleć, a tak to agility na smyczy robimy, bo nie ogarnął, że to nie polega na ucieczkach. Dzisiaj na podwórku kota gonił i zżerał coś pod płotem :D No cóż... Dalej pracujemy nad przywoływaniem, ale coś nam nie idzie! Niee! To coś co wącha jest ważniejsze ode mnie! I co z tego, że dam mu jego ulubiony smakołyk! No cóż... Niektóre rzeczy w jego wypadku są niewyuczalne...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...