Jump to content
Dogomania

Dzielny Grot i przyjaciele


keleris

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem czemu ale wiekszosc ludzi mysli ze to suczka bo ma taki pyszczek... przeciez widac ze jest facet z krwi i kosci :evil_lol:

no nawet zaczol mnie brobnic w lany poniedzialek ruszyl do mnie koles z woda a Grot co zrobol ??
... uzar go w dupsko :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keleris']nie wiem czemu ale wiekszosc ludzi mysli ze to suczka bo ma taki pyszczek... przeciez widac ze jest facet z krwi i kosci :evil_lol:


no nawet zaczol mnie brobnic w lany poniedzialek ruszyl do mnie koles z woda a Grot co zrobol ??
... uzar go w dupsko :mad:[/quote]
Mądry piesio:evil_lol: :evil_lol:
Ja tam od razu zauważyłam, że to prawdziwy facet :D:D

Link to comment
Share on other sites

ooo kolejny zoltek ma swoja galerie :D

Superasny szczenior.

[QUOTE]nie wiem czemu ale wiekszosc ludzi mysli ze to suczka [/QUOTE]

Pociesze Cie, ze do mojego psa przez jakis czas tez byly takie komentarze :shake: . Wkurzalo mnie to okropnie. hehehe

Pozdrawiamy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']ooo kolejny zoltek ma swoja galerie :D

Superasny szczenior.



Pociesze Cie, ze do mojego psa przez jakis czas tez byly takie komentarze :shake: . Wkurzalo mnie to okropnie. hehehe

Pozdrawiamy:evil_lol:[/quote]
hahaha a Tigra ostatnio jest pieskiem dla wszytskich :lol: a chwilke pozniej oo to jednak suczka o jaka slicznaaa:loveu: hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keleris']:p no Grot zwany przez niektorych Groteska bedzie sporym psiakiem wazy juz 20 kg teraz w piatek jedziemy na weekend majowy wiec porobi mu sie fotki i sie wlepi bo jakos tak nawet nie ma czasu zeby fotki szczelac a on rosnie w oczach :loveu:[/quote]
hehe jezu moja tez juz chyb abedzie miala tyle:lol: cos jej dzwigac juz nie moge:lol: musze ja zwazyc:evil_lol:
no to czekamy n afoteczki :D nasze tez beda w weekend majowy :) wiec serdecznie zapraszamy :) pozdrowionka :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

no tak yorczek władował sie na kolanka taki mini mini piecholek ;)

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7356/p10000211ai.jpg[/IMG]

a ja myślałam że to tylko mój pies myśli ze jest leciutkim yorczeńkiem :shake: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...