Jump to content
Dogomania

Na co zwrócić uwage przy zakupie?


shanon

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na co zwrócić uwagę, to też, zależy w jakim wieku będzie szczeniak, teraz masz wysyp szczeniaków w różnych hodowlach, więc masz możliwość wyboru.
Zwróć uwagę na to czy ma prawidłowy zgryz, dobry pigment, jaki ma włos, ale to właśnie wszystko zależy od wieku. Zobacz czy maluch nie jest za bardzo strachliwy i nieśmiały.
Jak przyjrzeć się dobrze, to maltańczyki są różne i inne typy też podobają się. Warto przyjrzeć się rodzicom, żeby sobie jakieś zdanie wyrobić.
Co do hodowli, nie wiem co masz na myśli pisząc "dobra"?

[quote name='shanon']Pytanie jak w temacie: na co zwrócić uwagę przy zakupie maltańczyka? Zaznaczam, że maluch ma być w przyszłości wystawiany. Może też ktoś jest w stanie polecić dobrą hodowlę? Będę wdzięczna za wszelkie porady :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

a co to znaczy dobry pigment? jak to srawdzić?
Psa prawdopodobnie będę oglądać w wieku 8-10 tygodni. A może powinnam poczekać dłużej?
Dobra hodowla to dla mnie taka, z której szczenię będzie miało dobre pochodzenie i w której zostanie otoczone troskliwą opieką. Zależy mi więc na dobrych przodkach, ale też na zdrowiu i psychice psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dzięki tylko, ze ja nie potrzebuję ciut ogólniejszych informacji, bo już jako takie doświadczenie z psami mam. Tylko potrzebuję właśnie szczegółów, informacji o drobiazgach na któe zwróci uwagę hodowca, a ktoś początkujący w rasie nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...