Jump to content
Dogomania

POMÓŻCIE!!! musze znaleśc mojemu psu nowy dom!!


Recommended Posts

[INDENT]Witajcie, jestem właścicielką zapatrzoną w 3 letniego, wykastrowanego średniej wielkości psiaka o imieniu Bimber:) niestety jest problem, mam już tylkoniecałe 2 tygodnie[B] (do 25 lutego)[/B] na znalezienie mu nowego domu. Szukałam już wszędzie, pytając znajomych, dając ogłoszenie w schronisku w Lublinie, anonsach, allegro. Niestety jutro będę zmuszona pojechać na targ na turystyczna i poszukać tam... gdzie szczerze mówiąc wolałabym go nie znaleźć....
[/INDENT][INDENT]Dzisiaj dorwałam się do waszego forum i widzę ,że naprawdę pomagacie! pragnę mu znaleść jak najlepszy dom i zapewnić jak najlepsze warunki, [B]MUSZE!![/B]
[/INDENT][INDENT]Wyjeżdżam za granicę, na pół roku, nie mogę go wziąść ze sobą, nie mam warunków, a w domu niestety rodzina nie chce go zatrzymać. Od początku to był mój pies i zawsze mnie się najbardziej słuchał i mi był oddany. Zdarzył się niestety okres gdzie zaatakował moją babcie i tatę... wykazując agresję dominacyjną, domową; po tych incydentach, które miały miejsce 2 miesiące temu i tak się ciesze że pozwolili mi go zostawić.... ale pojawił się problem.

Teraz zostaje sam!!!! ;( nie wiem gdzie mam już szukać... płakać mi się chce jak na niego patrze.... nie chce go zostawiać.........;(

[B]Byłby wymarzonym psem stróżującym, na posesji ogrodzonej, na wieś,[/B] lubi towarzystwo innych zwierząt, psów i koni[B].[/B]


proszę o kontakt najlepiej telefoniczny:[B] 669-047-246[/B]
i e-mailowy oczywiście: [B][email protected][/B]
[/INDENT][U][B]TU SĄ JEGO ZDJĘCIA[/B][/U]
[URL]http://www.allegro.pl/item918564579_oddam_psa_w_dobre_rece_lublin.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zamiast oddawać znajdż mu może jakiś hotelik płatny jak ten wyjazd jest tylko na pół roku.Nie szkoda ci psa,wiesz co on będzie przechodził,nie mogę tego zrozumieć mając rodzinę nikt nie może się zająć psem dla mnie to jest niepojęte no ale nie mnie osądzać.

Link to comment
Share on other sites

Albo znaleźć osobę która zaopiekuje się nim na te pół roku, tylko ludzie nie chcą wierzyć za bardzo jak ktoś powie "Proszę zaopiekować się moim psem wróce po niego za pół roku". Znam przypadek kiedy właściciel zostawił psiaka na tydzień u znajomych bo jechał za granicę bo ktoś tam z rodziny zmarł, 4 lata minęły jak nie więcej, a właściciel nie wraca.

Może popytaj znajomych ? Powinni znać psa, jego charakter. Szkoda oddać psiaka komuś na dobre, jeśli wracasz za pół roku.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

A może popytaj Dogomaniaków, bądź kogoś innego o DOM TYMCZASOWY? Zaopatrzyłabyś psiura w karmę i ewentualne potrzeby wet i higieniczne... Może dałoby się ugadać na tymczas za jakąs niewielką opłatą? Na pewno niższą jak za hotel dla psów?

Dlaczego się poddajesz skoro tak bardzo jesteś w niego zapatrzona i nazywasz go swoim PRZYJACIELEM??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...