Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']To dobrze wiedziec, ze masz pay pal. Narazie ciotka do ktorej wyslam sie znalazla, ale dogo chyba ja bardzo stresuje, wiec bede Cie trzymac w pamieci :):)[/QUOTE]

Polecam się...jako darowizna przechodzi całość


Adres konta Paypal jest podany w 1 poście wątku Mai i Kai z mojego podpisu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Wysle Ci zaproszenie do znajomych, zebym miala namiary. Ja wiem jak pay pal dziala. Jest tanszy niz W.U i moge wyslac z domu.
Jezeli beda problemy z akceptacja zaproszenia to podobno jak sie wysle zaproszenie w druga strone to dogo dodaje do listy znajomych automatycznie.[/QUOTE]

Uff, faktycznie ciężko szło dodawane....dzięki za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinkaa']Nie tylko Henio, maja, Kaja, marcel I Argo również...Argo i Marcel są tam od lutego:([/QUOTE]

Nie znam Argo ani Marcela. Mam natomiast na glowie Henia, Lenke, a czesciowo Kulka, ktory narazie jest w schronisku, ale juz ma zaklepany hotelik, zagladam do Tofika, ktory tez siedzi hotelu
i cos wolno idzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ostatnio szczeniakow bylo wszedzie pelno..........[/QUOTE]

Moj kuzyn znalazl wycienczona matke z [B]9 [/B]szczeniorkami w lesie. Co mial zrobic ,oczywiscie przygarnal i szuka im domkow bo maluchy juz troche podrosniete. A do mojej cioci ,ktora mieszka w domu na obrzezach malego miasteczka przyszla malenka 5 tygodniowa sunia az pod same dzrzwi i starsznie plakala. Co bylo robic. Sunia zostala pomimo ze ciocia ma juz jedna przygarnieta sunie.

Ludzie nie sterylizuja psiakow i takie sa efekty, szczegolnie na wioskach :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...