Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

[quote name='handzia']Wysłałam pw do wszystkich ciotek, które nie mają mojego konta. Tylko do Pani Beaty nie wiem jak wysłać? Może funiu daj mi jej nr tel, wyślę wtedy smsem.[/QUOTE]
OK .Jutro Ci podam .Ona z grubsza wie ,ze ma płacić .Ale jeśli mozesz to napisz jej jeszcze ,ze to zobowiązanie honorowe i trzeba płacić regularnie do znalezienia domu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Spróbujcie zapytać o cenę Jamora - dobry hotel. Jamor nie ma wątku na Dogo, ale ponoć jest na fejsie.
Mogę zadzwonić i zapytać ...:roll:

a przy okazji zapraszam na bazarek ( link w podpisie )[/QUOTE]

Ten? [url]https://www.facebook.com/pages/HOTEL-DLA-PS%C3%93W-JAMOR/280516008743745?fref=ts[/url]

Coś słyszałam , nie lubię fb bo tam nic nie widzę;)

Link to comment
Share on other sites

Tak ja również na fb nie potrafię się poruszać. Miałam osobiście trzy psy u Jamora, byłam tam dwa razy osobiście. Jest tam zawsze po kilkanaście psów, siedzą w boksach, może teraz jakieś miejscówki inne są, trzeba zapytać. Hotel jest pewny, kilka lat temu za średniego psa płaciłam 350 zł, za dużego dwa lata temu 450 zł. Ingrid kiedyś miała tam podopiecznego Tuptusia bez oka z Dogo, Jamor zostawił go w końcu u siebie, bo był chyba mało adopcyjny. Kto wie, może to, że jest na fejsie zwiększa możliwość wyadoptowania? Ja gdybym miała jeszcze kiedyś umieścić jakiegoś psa w hoteliku, to tylko tam mam zaufanie. Wiem, że najlepiej taki domowy, dla Henia to zapewne szok pomieszkiwać w boksie - ale cóż, psy tam się socjalizują, Jamor to były szkoleniowiec psów policyjnych i ma facet podejście. Psy biegają na zmianę i wybieg jest tak zrobiony, że reszta psów widzi co się tam dzieje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Tak ja również na fb nie potrafię się poruszać. Miałam osobiście trzy psy u Jamora, byłam tam dwa razy osobiście. Jest tam zawsze po kilkanaście psów, siedzą w boksach, może teraz jakieś miejscówki inne są, trzeba zapytać. Hotel jest pewny, kilka lat temu za średniego psa płaciłam 350 zł, za dużego dwa lata temu 450 zł. Ingrid kiedyś miała tam podopiecznego Tuptusia bez oka z Dogo, Jamor zostawił go w końcu u siebie, bo był chyba mało adopcyjny. Kto wie, może to, że jest na fejsie zwiększa możliwość wyadoptowania? Ja gdybym miała jeszcze kiedyś umieścić jakiegoś psa w hoteliku, to tylko tam mam zaufanie. Wiem, że najlepiej taki domowy, dla Henia to zapewne szok pomieszkiwać w boksie - ale cóż, psy tam się socjalizują, Jamor to były szkoleniowiec psów policyjnych i ma facet podejście. Psy biegają na zmianę i wybieg jest tak zrobiony, że reszta psów widzi co się tam dzieje ...[/QUOTE]

Poczytałam więcej, rzeczywiście profesjonalista i dlatego doba od 20 do 50 zł. [url]https://www.facebook.com/pages/HOTEL-DLA-PS%C3%93W-JAMOR/280516008743745?id=280516008743745&sk=info[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']U Henia Citeczki tak wywiązują się ze stałych deklaracji


STAŁE DEKLARACJE

Szarotka - 20 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX
Grzenka - 20 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII.IX,X,
Basia1968 - 10 zl. -- III,IV,-----------
Andegawenka - 50 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX
Aldrumka - 10 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,
Akrum - 40 zl -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,
Iza!! - 5 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,
MakS - 10 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX
Agada - 10 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,
Rodzice Maciusia - 10 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,
Ingrid - 20 zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,
sybisia - 5zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X
martini 77 - 10zl. -- III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,
Mon Ami Pet - 20 zł -- - , -, -, -VII,VIII,

Do tego dochodzą wpłaty jednorazowe szczodrych Cioteczek


na dzień dzisiejszy Heniu w [IMG]http://gifyanimowane.w.interia.pl/gify/bogactwo/swinka skarbonka.gif[/IMG] ma 156 zł 20 gr[/QUOTE]

Zacznę od naszej Kochanej Skarbniczki śp. Zuzki[']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...