Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

yhm... kariery muzycznej nie zrobiłam :eviltong::eviltong::eviltong:

śpiewam i czasami gram na wiolonczeli w małym zespole o nazwie Kwartet Osobny :)
grywamy na różnych imprezach w naszym mieście i okolicznych miejscowościach :)
dziś gramy dla osób lubiących polską muzykę lat 60 tych :)

aczkolwiek ja wolę rock'a :)

Link to comment
Share on other sites

mega spuchnięte skrzypce i trzymasz ją między nogami opartą o ziemię :)

fajnie jest mieć słuch muzyczny, umieć grać i śpiewać, ale to ma też swoje wady, np. od razu wyłapuje jak ktoś fałszuje, śpiewa nierytmicznie itd...
a na zabawie jak trafi mi się partner, który nie potrafi w rytm tańczyć - to klapa zupełna - bo ja nie potrafię ruszać po to by się ruszać, będąc poza rytmem piosenki.
nie wiem, czy dobrze napisałam to co chciałam wyrazić ;););)

Link to comment
Share on other sites

Wizyta zrobiona .Właśnie wróciłyśmy .
Zajeżdzamy pod dom a tam taki piękny obrazek .... Pani robiąca w ogródku a obok jej nóg leży ....Nasz kochany Heniutka .Widok był piękny i rozwalający na maksa .
Henio trzyma się Pani jak szczenię matki .Bałam się tego spotkania jak nie wiem co ...Poznał mnie skakał ,całował ale jednocześnie robił to samo do swojej nowej opiekunki .Widać ,ze łączy go silna więż Poznał Lunę i ogromnie się ucieszył ( Luna niestety byłą w szoku ) wskoczył mi do auta .

MA do dyspozycji ałe podwórko ,buda jest ocieplona .Korzysta również z takiego jakby ganku w ,którym stoi kanapa .Lubi tam leżec .Aczkolwiek jest to pomioeszczenie za zimne na zimę.
Porusza się swobodnie po obejsciu .Zostawił nas na chwilę i pobiegł napić się wody na drugo koniec podwórka za sekundę był przy nas z powrotem .
Martwiłąm się co bedzie jak wsiadę do auta .Pani odeszła a Henio za nią nawet na mnie się nie obejrzał .Oczywiscie łzy same leciały ,ale z drugiej strony to znak ze ją pokochał .
Chodzą razem po dzieci do szkoły .Czasem Musi by zamknięty na chwilę gdyż wszedzie chce biec za Beatką .
Wybrał sobie ja .Męża się boi .
Teściowie z rozmowy wyczułam,, typowe podejscie ,,i to mnie troszkę niepokoi .Ale Beatka zapewnia ,ze wszystko jest ok .Henio nie szczeka jak lubią ludzie na wsi .Chociaż ostatnio podobno troszkę zaczął...
Jestem w stu procentach pewna .ze jest szczęśliwy .Aczkolwiek bedę trzymać rękę na pulsie i dowiadywać się smsem co jakiś czas .Trzeba też podjechac w zimie .Moze coś uzupełni Handzia bo ja już lece do swoich psów .
Zdjecia wieczorem .

Link to comment
Share on other sites

no i proszę!!!! :multi::multi::multi::multi:
a czy jest możliwość aby po wykasowaniu "krakających" postów Państwo dołączyli na dogo? Byłoby super.

Ale i tak jest wspaniale :p to dobry znak, że odszedł z tą Panią, a nie z Tobą, znaczy, że naprawdę jest kochany i jest mu dobrze. Bardzo się cieszę. :multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Funiu, wszystko opisałaś dokładnie, nie ma już co prawie dopisywać ;) Też mam bardzo pozytywne wrażenia jeśli chodzi o Panią. Jest zakochana w Heniu z wzajemnością. Naprawdę było po nim widać, że jest tam szczęśliwy :) Po psie to po prostu widać...Dało się też zauważyć u Pani troskę o Henia, kiedy przejeżdżał samochód bardzo pilnowała, żeby nic się Heniowi nie stało :) Nie ma tam w pobliżu ruchliwej ulicy ale jeden samochód przejeżdżał. ;) I ten pierwszy widok, jak przyjechałyśmy, o którym pisała Funia, po prostu bezcenny. Heniuś pilnuje swojej Pani na okrągło, a Pani tym faktem wyraźnie uszczęśliwiona:) Ogólnie podobało mi się, ale jak powiedziała Funia, podjedziemy tam jeszcze za jakiś czas,( chociaż to kawał drogi z Zamościa) choćby po to, żeby Heniutka odwiedzić. :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie chciałam napisać o finansach, 70 zł za benzynę i jeszcze od razu odliczę dwa dni hotelowania Henia u Funi, bo pojechał 2-go października. Więc odliczam 90 zł.
Na Heniusiowym koncie zostało[COLOR=darkred][SIZE=4][B]336,50 zł[/B][/SIZE]

[COLOR=black]Funia wieczorem wstawi zdjęcia :)[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To chyba juz mozemy pomyslec co zrobimy ze spadkiem po Heniu. Ja mam juz kandydatke, co wyladowala ostatnio u messtudio, ktora ma juz 16 psow a trafil jej sie 17 ty.
Ta sunia to podhalanka, w bardzo zlym stanie, starsza i bardzo wyglodzona:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216257-Wyg%C5%82odzona-stara-suka-owczarek-podhala%C5%84ski-porzucona-na-polach.-Pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]!!!

Nasza fundacja peka w szwaf i nie mamy juz dt. wiec chcialabym, zeby chociaz messtudio pomoc z kosztami utrzymania suni, o ile sie na to zgodzi, zeby sunie przetrzymac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...