Jump to content
Dogomania

Wyrzucony z samochodu Piracik MA JUZ NOWY DOM!! :))


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejny mail

"Jakiej wielkosci jest ten piesek? "

Ja dziś wyjeżdzam ...nie będzie mnie do niedzieli....wrzucam Piance adres mail-a do tej osoby...co zadała takie pytanie...

pozdrawiam

wystawiłam też Piracika na allegro (znowu...bo jutro się kończy aukcja a mnie nie będzie to niech juz ma...)
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=117515007"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=117515007[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila

[QUOTE]Caly czas zastanawiam sie nad adopcia; emocje i serce jest za, a rozsadek
kaze myslec!! Jak bedzie zachowywal sie piesek gdy pozostanie w mieszkaniu
sam ( z moja suczka - suczka zostanie we wrzesniu wysterylizowana) czy
bedzie szczekal, czy moze jezdzic w samochodzie dluzsze odcinki i nie ma
choroby lokamocyjnej.... pytan jest wiele. W polowie sierpnia jestem w
Krakowie - powinnam przyjechac i zobaczyc go. Pozdrowienia Florek[/QUOTE]

Póżniej odpisze na ten mail bo teraz czasu nie mam

Link to comment
Share on other sites

Hej, przeczytałam cały wątek Piracika. Uczucia od rozpaczy i euforii... Coś potwornego, jestem w szoku - jak można narobić nadzieję tylu zaangażowanym osobom a potem tak po prostu stchórzyć?? Ta dziewucha ta chyba jakiś sfrustrowany kłamliwy troll :angryy: Dobrze, że małe śliczne biedactwo o tym nie wie, bo chyba by całkiem stracił wiarę w ludzi i popełnił samobójstwo... A tak może nadal marzyć...
Takie śliczne, kochane psiątko... Jemu należy się od ludzi wszystko, ponieważ odebrali mu wszystko! NIE WOLNO go tak zostawić... Też spróbuję pokombinować, napewno ktoś zechce takiego fajnego kawalera :cool3:

Aga-Mazury: dobry pomysł z tym odnośnikiem w podpisie :klacz: Pisać wszędzie na całej dgm żeby wszyscy widzieli i wchodzili do tych bidulków...

A Piracika fan-klub się powiększył o jedną zakochaną :loveu: Wymyślimy coś maluszku, bądź cierpliwy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki że osoba z allegro nie zapomni o Piraciku:)
Ale powiem szczerze że jestem ciekawa co się stało że Nike się wycofała mogła chociaz jakiś powód podać lub szczerze powiedziec że już go nie chcęe a nie gdziś przepaść:shake:

Link to comment
Share on other sites

Maszynka ruszyła :razz: Również moja Super-Babcia zwariowana na punkcie zwierzaków właśnie rozpuszcza wici... Za jakiś tydzień powinny być pierwsze odpowiedzi :mad:
Czy maluszkowi czegoś potrzeba?
Czy On jest wykastrowany? (ach ta moja skleroza)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...