Jump to content
Dogomania

Potrzebna Klatka Kannel (tymczasowo)- Lublin


CrazyMulan

Recommended Posts

[LEFT]:roll:Witam :) Zostawiam już drugi post w tej sprawie. Mam problem z adoptowaną młodą sunia w typie AST (jedna z 9 szczeniąt wyrzuconych w kartonie) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172264-Jeszcze-suka-od-szczeniaczkA-w-zostawionych-na-zamarzniecie-w-kartonie-szuka-domu[/URL] Gdy tylko zostaje w domu, dewastuje nam mieszkanie. Zjadła już kawałek drzwi i kilka par butów. Na początku szkody nie były aż tak duże ale wczoraj zjadła prawie wszystko co znajdowało się w jej zasięgu.....ehhhhhh Najgorsze jest to , że mój mąż zajmuje się naprawą notebooków i laptopów i niestety czepiła się jednego.Musimy teraz pokryc koszty powyżej tysiąca :( Klatka będzie dla nas zbawieniem dopóki szczylek nie nauczy się , że nie wszystko jest do zjedzenia podczas naszej nieobecności . Nie stać mnie na kupno klatki i chodzi mi o wypożyczenie. Prosimy o jak najszybszą pomoc :)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cetkowana']Moze jest głodna :P hehe przykro mi, nie mam kennelku.
pozdrawiam[/QUOTE]

Ja prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę kupowała klatkę dla mojego szczyla. Moja co prawda nie demoluje mieszkania (choć kilka, no może kilkanaście, rzeczy ma na sumieniu :razz:), ale planuję kilka wyjazdów na wiosnę/lato i fajnie by było gdyby młoda nauczyła się spać w klatce. Też jestem z Lublina (i też mam w domu małego bullowatego) więc mogłabym Ci pożyczyć klatkę na trochę, dopóki nie znajdziesz jakiejś zastępczej.

P.S. najskuteczniejszą metodą uniknięcia zniszczeń jest po prostu pochowanie potencjalnych ofiar przed napastnikiem ;). U mnie już prawie wszystko zostało przeniesione na górne półki. No i pamiętaj, że przyzwyczajenie psa do klatki może trochę potrwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='corrida']Ja prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę kupowała klatkę dla mojego szczyla. Moja co prawda nie demoluje mieszkania (choć kilka, no może kilkanaście, rzeczy ma na sumieniu :razz:), ale planuję kilka wyjazdów na wiosnę/lato i fajnie by było gdyby młoda nauczyła się spać w klatce. Też jestem z Lublina (i też mam w domu małego bullowatego) więc mogłabym Ci pożyczyć klatkę na trochę, dopóki nie znajdziesz jakiejś zastępczej.

P.S. najskuteczniejszą metodą uniknięcia zniszczeń jest po prostu pochowanie potencjalnych ofiar przed napastnikiem ;). U mnie już prawie wszystko zostało przeniesione na górne półki. No i pamiętaj, że przyzwyczajenie psa do klatki może trochę potrwać.[/QUOTE]


O to fajnie by było :) Podaję swoje namiary to zdzwonimy sie jakos jak juz bedziesz w posiadaniu klatki i porozmawiamy na temat jej uzyczenia :) Pozdrawiamy Ola 511523331

Link to comment
Share on other sites

witam!
powiedz Marzence że jak przyjedzie mnie odwiedzić to dostanie klatke:-P
ja właściwie nie mam kennelu (z metalowych prętów) tylko duży transporter lotniczy taki plastikowy, korzystało z niego już wiele psow w tym moja labradorka w okresie pod tytułem "zjem wszystko co znajde zaczynając od najbardziej wartościowych rzeczy na ścianach kończąc"
obiecałam go koleżance, której astka demoluje już drugi dom hihi ona planuje kupić sobie swój ale dopiero w kwietniu jak będzie miec przypływ gotówki...więc sama nie wiem...może teraz pozycz od kogoś innego a ja Ci dam w kwietniu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...