Jump to content
Dogomania

Sir Johns & Mera Dog


Vercio

Recommended Posts

[quote name='aneta21']a masz moze namiary na dystrybutora karmy?

albo cos o składzie?
pozdro[/QUOTE]


wlasnie nie mam nic
kiedys dostalismy te karme (Sir Johns) za BOG
i moj Vero ją o dziwo jadł bez zadnych dodatków
bo on to taki wybredny jest i nie chce jesc samej karmy tylko z jakimis dodatkami, a jak mam mu gotowac do karmy to karma bylaby mi zbedna, dlatego szukam ;)

Link to comment
Share on other sites

mój pies tez jest bardzo wybredny!!!
najlepiej jakby jadł gotowana watróbke z marchewka a karme i tak je jako dodatek(przeciez to chemia):mad:
ostatnio dostałam próbki z satisfaction([URL="http://www.tessab.pl"]www.tessab.pl[/URL])
bardzo jej smakuja nawet bez dodatków:) wic spróbój
ciezko jest ja doostac ale dysrtybutor z krakowa pokrywa koszty przesyłki:)
pozdrawiam
aneta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA'][B]Bardzo stary temat[/B] ,bo od ponad 1.5 roku tej karmy nie ma w Polsce .Firma WICKO importuje teraz inną karmę z USA -klasy super premium .[/quote]
:crazyeye: No nie wiem, Sawa czy dwa dni to juz taka odległość, że temat nalezy do starych :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sir John's: Ja o tej karmie nie mam najlepszego zdania kiedyś znajomy hodowca owczarków przywoził ją dla swoich psów z Czech zachwalał dał i nam trochę (odsypał ponad kg ze swojej karmy :lol:) sunia była zachwycona smakiem i nawet o niej myślałam, ale...

okazało się że suki znajomego po tej karmie miały dużo słabsze mioty i gorzej się prezentowały na rynkach... więc wystawcom/ hodowcom tej karmy nie polecam...

Link to comment
Share on other sites

Ta karma nigdy w Czechach nie była .Pomyliłaś z inną .Myślę ,że pomyliłaś z SHUR-GAIN ,bo właśnie o niej słyszałam ,że były problemy z zajściem w ciąże .
Sir John's był sprowadzany tylko do Polski i nigdy nie słyszałam ani nie wiem o tym ,aby suki miały jakieś problemy .Jestem przekonana ,że to pomyłka .Zresztą nie ma o czym gadać ,bo i tak tej karmy już dawno nie ma ,a opinie były o niej doskonałe .Tak na marginesie ,to właśnie na tej karmie było sporo zwycięzców wystaw i to nie tylko w Owczarkach Niemieckich .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko z Polskiego ,ale z Europejskiego .Już Ci to wyjaśniam :
firma (wielki koncern) produkująca Sir..... nie chciała i nie była zainteresowana spełnieniem norm dla importu karmy do UE.Były też problemy w USA ze znalezioną krową z BSE co miało wpływ na export karm z wołowiną do UE.
To właściwie zdecydowało o tym, iż karma nie mogła być importowana do UE ,a przez to do Polski .Bardzo długo karmiłam w swojej hodowli właśnie tą karmą i moje suki nigdy nie miały problemów ,ani z cieczkami ,ani ze szczeniakami .Sukcesy wystawowe i w szkoleniu miałam ,więc takie pisanie ,że ta karma szkodziła w jakiejś hodowli na płodność ,czy sukcesy wystawowe jest mocno krzywdząca .Teraz mogę napisać wszystko ,bo nikt nie będzie sądził ,że robię jakąś reklamę ,więc nie prawdą jest to ,że karma Sir...była zła ,czy psy po niej miały problemy ,czy żle wyglądały .Pretekst zawsze się znajdzie jak psy nie zdobywają czołowych miejsc ,albo suka nie urodzi szczeniąt .Ja wiem i jestem pewna co do tego ,że ta karma była dobra .To wszystko co mogę o Sir ... napisać ,bo więcej nie ma sensu ,jest to stary i nie aktualny temat.
Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...