Jump to content
Dogomania

1 w DS. 1 za TM. Ale są jeszcze 4 ! Słupsk.


kinia098

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

żyją sobie na ulicy, są codziennie dokarmiane przeze mnie i karmicielkę.. wyglądają zdrowo, dostają tabletki antykoncepcyjne.. czyli jak na razie nic się nie zmieniło.
Pani karmicielka ma podejść do TOZu i porozmawiać o sterylkach, nie wiem, czy już była, bo nie mogę jej złapać..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ten dochodzący przychodzi codziennie, to kotka.
umówiłam się wstępnie na środę z p. Beatą i Patrycją - mają przywieźć klatkę. Podejdę jeszcze do karmicielek (wiem gdzie mieszkają) i ustalimy dokładną godzinę łapanek.
Karmicielka powiedziała mi, że Balbinkę i Biszkopcika da się złapać, ale z tą dochodzącą kotką może być problem.

Tzn. tak mi się wydaje, że to ten dochodzący kot był, ale na 100% pewna nie jestem :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

:oops:
[B][COLOR=Purple][I][COLOR=Red]Pilnie poszukuję kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Słupsku ![/COLOR]
[COLOR=SeaGreen]2 małe syjamki ode mnie z Darłowa mają szansę na DS ![/COLOR]
[COLOR=RoyalBlue]Im szybciej, tym lepiej; pada deszcz, wieje wiatr a one na dworze bez schronienia :( [/COLOR]
[COLOR=DarkOrange]takie malutkie 2 miesięczne kuleczki. Proszę kontaktować się ze mną na PW.[/COLOR][/I][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ( i mężczyźni ), błagam ! Chociaż zajrzyjcie !
Sprawa mega pilna !
Ktoś sunię wyrzucił i przez nią został spowodowany wypadek !
Sunia jest w strasznym szoku! Musi iść jutro do schronu ?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196383-Wyrzucona-smutna..SPOWODOWA%C5%81A-WYPADEK-%21-Jest-w-szoku-%21-Jutro-schron.-Zd%C4%85%C5%BCymy"]http://www.dogomania.pl/threads/1963...C4%85%C5%BCymy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...