Jump to content
Dogomania

BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)


mosii

Recommended Posts

mam pytanko czy jeszcze potrzebna jest kasa na Pelego :cool1:


wczoraj gadalam z kolezanka ktora uczy w szkole podstawowej powiedziala ze dzieci z jej klasy moga zrobic zbiorke na pieska.

Jeżeli ktos moze zrobić fajny plakacik "pod dzieciaki z podstawowki" to bardzo poprosze (ja zanim zrobie to minie rok ;))

info o piesku zdjecia i jakas drobna zachete ;)

ja jej to przesle na maila plakat a ona i dziecieki zrobia szum w szkole (na kaske terzeba bedzie poczekac bo najpierw bedzie akcja informacyjn-reklamowa potem zbiorka trwajaca kilka dni a na sam koniec profity i datek na koncie Pani Kamili-kase na konto ja przesle do Pani Kamili ale podpisze ze to kaska szkolna)
trzeba bedzie zrobic rowniez plakacik z podziekowaniem ale to juz pozniej


i co o tym myslicie :oops:

jesli jestescie za to ja czekam na plakacik jesli ktos moglby zrobic moj mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dbsst - super pomysł. :klacz: :klacz: :klacz:
Pieniążki zawsze sie przydadzą :lol: Jesli dla Pelusia byłoby w sumie zbyt duzo to podzieli sie z innymi boksio - sierotkami. Tyle ich w tej chwili w schroniskach w całej Polsce :shake: :shake:

W której klasie uczy Twoja kolezanka, bo jesli w nauczaniu poczatkowym (1-3) to ja mam fajny wzór dyplomu dla dzieciaka za pomoc bezdomnym psiakom mogłabym wydrukowac dla kazdego dziecka i przesłac Ci na adres - ucieszyliby się z pewnościa (koleżanka tylko wpisałaby dla kogo dyplom)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']dbsst - super pomysł. :klacz: :klacz: :klacz:
Pieniążki zawsze sie przydadzą :lol: Jesli dla Pelusia byłoby w sumie zbyt duzo to podzieli sie z innymi boksio - sierotkami. Tyle ich w tej chwili w schroniskach w całej Polsce :shake: :shake:

W której klasie uczy Twoja kolezanka, bo jesli w nauczaniu poczatkowym (1-3) to ja mam fajny wzór dyplomu dla dzieciaka za pomoc bezdomnym psiakom mogłabym wydrukowac dla kazdego dziecka i przesłac Ci na adres - ucieszyliby się z pewnościa (koleżanka tylko wpisałaby dla kogo dyplom)[/quote]

SUPER pomyslo dzieciaki sa wlasnie w pierwszych klasach (nie wiem ktorej ona jest wychowawczynia ale do 3 )

zamotalam to ze szczescie

lece sprawdzac maila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Faro to też super pomysł, nawet jeśli dzieciaki są starsze to napewno by sie ucieszyły z takiego podziękowania.
Melduję, że odgoniłam chłopa od kompa i plakacik gotowy :) zaraz wysyłam[/quote]

o RANY aż łezka się zakrecila

CUUUUUUUUUUUUUUDOWNY


leszego nie mozna zrobic

dziekuje i zaraz wysylam do kolezanki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']"hmmmmmm Wyjatek, chyba Cie polubie........."
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/5035/pele66eq.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pele mam nadzieję, że polubisz, bo ja się coraz bardziej "nakręcam". :-) teraz wszystko zależy tylko od tego co powie szkoleniowiec, a jesli powie, że domek tymczasowy wchodzi w grę- to od tego co powie Paweł. Oby do soboty nie zmienił zdania (dziś się mnie pytał czy zabieramy Cię w sobotę do niego) :-)

Dziewczyny świetny pomysł z tym plakatem i dyplomami!!:happy1::klacz: Oby się udało, choć mam nadzieję, że to już "nie będzie potrzebne".. :-)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem od czego zacząć taka jestem zła...:angryy:
Jednak los nas nie oszczędza, a przynajmniej nie wtedy kiedy trzeba!
Pojawiły się 2 problemy dziś, ale staram się jakoś temu zaradzić. Pierwszy, chyba mniejszy, to to, że raczej nie zbiore tyle kasy na benzynę, żeby dojechać do Częstochowy.. A dokładniej żeby potem z niej wrócić.. Ale to mniejszy problem, bo ew moge cos pożyczyc od koleżanki, czy tez wsiąść w inny, tańczy środek transportu. Bo w końcu chcieć to móc;)
Ale... Sprawa miała wyglądac tak, że przyjadę, poznam Pele, porozmawiam ze szkoleniowcem i jeśli będzie taka możliwośc to zabieramy Pelusia do Pawła na ok 20 dni (moje egzaminy maturalne i co ważniejsze fakt, że po nich mieli sie wyprowadzić moi rodzice wraz z psem). No właśnie- mieli... Dzis tata mi zakomunikował, że robotnicy nie skończą do końca maja, że wyprowadzą się NAJWCZEŚNIEJ w połowie czerwca:mad: I niestety podtrzymuje, że do czasu niego wyprowadzki nie zgadza sie na Pele- dopiero jak zostanę sama.. No i teraz nie wiem co mam robić.. Jestem w martwym punkcie. Nie zabierzemy Pele do Pawła, bo jego pobyt u niego w związgu z zaistniała sytuacja przedłużyłby się do conajmniej 1,5 miesiąca. A może i dłużej co już raczej nie wchodzi w gre bo po pierwsze dla psiaka nie jest wskazane bo się za bardzo przyzyczai, a po drugie to nie mogę tak obciążac Pawła i jego rodziców (zgodzili sie ale z konkretnym terminem) Nie chcę Pelusia narażać na niepotrzebny stres...

Eh.. pomóżcie jakoś bo zupełnie sie w tym pogubiłam,a tata zdania nie zmieni.. A jak ja przyjade w sobotę toi już na pewno zakocham się w Pele a jak z nim przyjadę to wtedy we dwójke będziemy szukać domu...

Koszmarna sytuacja.. Gdyby nie obecny pies rodziców to bym pewnie naciskała na ojca i w końcu by sie udało a tak jestem bez szans.. Juz zupełnie nie wiem co robić:niewiem: Na razie to mam największą ochotę pojechać i :mad::mad::mad::mad: tych robotników...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...