Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

[quote name='adkaaaaa5']Rubin37 pisałaś, że w Dobrocinie przebywa tez 6 kotow. Czy wsrod nich jest może taki kot? Zaginał mi w listopadzie, byc moze jakims sposobem trafił do Dobrocina...

[IMG]http://farm5.static.flickr.com/4045/4454471999_c50503fef7.jpg[/IMG]

[IMG]http://farm3.static.flickr.com/2697/4454472307_1d7685ee67.jpg[/IMG][/QUOTE]
kociaka o takim umaszczeniu nie ma ,byl jeden kocur szary ale w pregi to pojechal do TOZ-u do Wroclawia.Jest ruda kotka,szylkretka,bialoszare 2 kotki,czarna kotka,i bialy kocur-wszystkie wysterylizowane,niewychodzace,w wieku od 1roku do 7lat..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masakra z tym Dobrocinem, bo tyle się już zrobiło a nic dalej nie rusza..
podobno nowe miejsce pana S jest sprawdzane przez Straż dla Zwierząt. więc nie ma co się na razie im wtrącać, to oni rozmawiali z gminami, TOZ nie został wzięty pod uwagę, kompletnie, gminy się wypierają psów bo nie było dobrej ewidencji i nic się im nie udowodni, poprzez brak ewidencji psy są dalej w Dobrocinie, mogła pani S z panem S myśleć wcześniej o dobrej ewidencji psów!!!! teraz to te psy zostały tam bo gminy się wypierają..

[B]jesteście dziewczyny bliżej, skoro została tam Rubin, to niech któraś podjedzie i porobi naprawdę ładne zdjęcia psom a nie tak będziemy bawić się z tą sprawą latami, psy będą się mnożyć, bez zdjęć nie wyadoptujemy tych psów i zrobi się 300 a nie 100 jak teraz[/B]

Link to comment
Share on other sites

Podjedzie ogonek i adkaaa5
one robi swietne fotki
ale jak tylko znajdzie czas.....
nie rozumiem
Pan S...wział kase za karmienie i opieke to gdzie do cholery jest teraz
dlaczego tego nie robi?
co mnie obchodzi jakies zabezpieczenie
papierek?
Czy to pani S....opiekujac sie tymi zwierzetami nie powinna dostac kasy.....i to od pana S własnie nie od gmin.....
bo teraz to wyglada tak
ze ona jest jego pracownikiem....

Link to comment
Share on other sites

przecie toz wysłał pytania do gmin o to z kim miały umowy z czego okazało się ze większość działała na umowy -zlecenia
skoro psy znajdują się na terenie gminy Dzierżoniów -to są ich psy bezpańskie , nobo nie mają właściciela , może w taki sposób ?

Link to comment
Share on other sites

ja uważam że trzeba zawiadomić media o tym , że psy w dniu .... o godz....zostaną wypuszczone z Dobrocina ponieważ są to psy bezpańskie
zawiadomić o tym gminy
poprostu zorganizować to , zaprosić na ten dzień media i pojechać w jak najwięcej osób
wysłąć pisma do rady gmin które mają tam psy , że jest to ostateczne działnie , ponieważ od ...czasu nie ma na zwierzęta środków
uważam , że rubin powinna to zrobic , inaczej nie maszans na rozwiązanie tej patowej dla niej sytuacjii
możemy w tym jej pomóc , ale skoro to co robimy nic nie daje , zorganizujmy to co proponuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']przecie toz wysłał pytania do gmin o to z kim miały umowy z czego okazało się ze większość działała na umowy -zlecenia
skoro psy znajdują się na terenie gminy Dzierżoniów -to są ich psy bezpańskie , nobo nie mają właściciela , może w taki sposób ?[/QUOTE]
nie ma ani poł psa z gminy dzieroniow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']ja uważam że trzeba zawiadomić media o tym , że psy w dniu .... o godz....zostaną wypuszczone z Dobrocina ponieważ są to psy bezpańskie
zawiadomić o tym gminy
poprostu zorganizować to , zaprosić na ten dzień media i pojechać w jak najwięcej osób
wysłąć pisma do rady gmin które mają tam psy , że jest to ostateczne działnie , ponieważ od ...czasu nie ma na zwierzęta środków
uważam , że rubin powinna to zrobic , inaczej nie maszans na rozwiązanie tej patowej dla niej sytuacjii
możemy w tym jej pomóc , ale skoro to co robimy nic nie daje , zorganizujmy to co proponuję[/QUOTE]
powiem tak....to dobry pomysł
ale
nie wypuscimy psy w Dobrocinie
tylko napiszemy ze na terenie Swidnicy,Swiebodzic,Pilawy
WSADZIMY W AUTA I DO TYCH MIAST.....a Panowie odpowiedzialni za ten bałagan niech je wylapuja i na nowo do schronu oddaja......
Pan S powienien tam byc codziennie [to nic ze nie mieszka ,ale jest za te psy odpowiedzialny] nakarmic ,napoic ,posprzatac
To nie Pani S miała podpisana umowe,to i Ona nie powinna sie o nie martwic...
ja mam juz tego powyzej nosa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Dziękuje Adka,jak bedziesz jechac to do mnie wpdanij po jakies drobiazgi.....[/QUOTE]

wpadne, postaramy sie porobic jak najlepsze zdjecia, napisze 2 dni wczesniej kiedy dokladnie i o ktorej bedziemy, zeby ktos pomogl nam wyprowadzic psy i porobic porzadne zdjecia, bo jak jest 1 wolontariusz to z czasem na pewno kiepsko, bo kupe roboty ma przy psach.

Link to comment
Share on other sites

ale gminy nie przyznają się że to ich psy... więc nie wiemy gdzie jakie psy wypuścić...

na pewno dobrym pomysłem jest telewizja

Świdnica zaczipowała psy, tak? i dała kasę panu S na ich utrzymanie, tak? on wyjechał, tak? to można tam dzwonić i im to powiedzieć i złożyć pismo na policję że pan S i gmina znęcają się nad psami bo psy nie mają jeść ani pić

oczywiście napisałam do SDZ i Mrunio ale nie mam odpowiedzi, jutro będę dzwonić jak mi nie odpowiedzą bo nie może tak być że nic nie wiadomo co z tą sprawą..!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...