Jump to content
Dogomania

Bokser mix Pedro- bez palca, bez brody, bez domku... Czeka znów na dom w Milanówku...


Iza i Avanti

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']nie ma tam ani słowa o tym gdzie przebywa-tylko, że w hoteliku...
a co z nowymi zdjęciami? nie da się rozruszać wątku samym hopaniem.[/QUOTE]

[B][COLOR=blue]Znalazłem !!! Strona 27 post nr 264 - Pedruś przebywa obecnie w schronisku w Milanówku !!! Ogłoszeń w necie z tego co widzę ma sporo ... Ja proponowałem ułożyć jakiś tekst na plakacik, prosiłem aby ktoś to zrobił i poprzesyłał ludziom do porozwieszania, ale do dziś echo w tej sprawie ... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]A w sprawie Pedra najlepiej pytać, tak sądzę, osobę o nicku "Iza i Avanti" ... (D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B][COLOR=blue]Znalazłem !!! Strona 27 post nr 264 - Pedruś przebywa obecnie w schronisku w Milanówku !!! Ogłoszeń w necie z tego co widzę ma sporo ... Ja proponowałem ułożyć jakiś tekst na plakacik, prosiłem aby ktoś to zrobił i poprzesyłał ludziom do porozwieszania, ale do dziś echo w tej sprawie ... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]A w sprawie Pedra najlepiej pytać, tak sądzę, osobę o nicku "Iza i Avanti" ... (D.)[/COLOR][/B][/QUOTE]
a no właśnie...czyli jednak w schronisku :(
szkoda, że nie ma na bieżąco aktualnych zdjęć, informacji...dobrze, że ma chociaż ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a no właśnie...czyli jednak w schronisku :(
szkoda, że nie ma na bieżąco aktualnych zdjęć, informacji...dobrze, że ma chociaż ogłoszenia.[/QUOTE]

[B][COLOR=blue]Apelujmy więc agaga21 do osób, które Go odwiedzają o częstsze zamieszczanie aktualnych fotek :):):)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a no właśnie...czyli jednak w schronisku :(
szkoda, że nie ma na bieżąco aktualnych zdjęć, informacji...dobrze, że ma chociaż ogłoszenia.[/QUOTE]

Tak, Pedro jest w schronisku w Milanówku. Ja w Katowicach i mam kontakty tylko z 1 osobą, która jest wolontariuszem w tym schronie. Zdjęcia dostaję od czasu do czasu, wiadomości też. Gdyby psiak był bliżej, to pewno częściej byłyby i zdjęcia i informacje :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B][COLOR=blue]Znalazłem !!! Strona 27 post nr 264 - Pedruś przebywa obecnie w schronisku w Milanówku !!! Ogłoszeń w necie z tego co widzę ma sporo ... Ja proponowałem ułożyć jakiś tekst na plakacik, prosiłem aby ktoś to zrobił i poprzesyłał ludziom do porozwieszania, ale do dziś echo w tej sprawie ... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]A w sprawie Pedra najlepiej pytać, tak sądzę, osobę o nicku "Iza i Avanti" ... (D.)[/COLOR][/B][/QUOTE]

Z tekstem nie ma problemu- może być taki sam jak choćby w allego...
Ale komu je rozsyłać? I czy to coś da? Swojego casu powywieszałam dziesiątki ogłoszeń, z których większość została dla zabawy zerwana i zniszczona :-( Nie mam do tego przekonania... Choć Twoje powywieszałam, ale większość z nich już jest przykrywa innymi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Z tekstem nie ma problemu- może być taki sam jak choćby w allego...
Ale komu je rozsyłać? I czy to coś da? Swojego casu powywieszałam dziesiątki ogłoszeń, z których większość została dla zabawy zerwana i zniszczona :-( Nie mam do tego przekonania... Choć Twoje powywieszałam, ale większość z nich już jest przykrywa innymi...[/QUOTE]

[B]Niemniej dzięki wielkie !!! A próbować nigdy nie zaszkodzi ... Moja koleżanka ma starego boksia. ponoć Jego dni są już policzone niemalże ... potem będzie chciała znów pieska tej rasy, więc kto wie :) (D.)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Przyznam, że nie miałam kiedy poczytać całego wątku od dechy do dechy... ale domyślam się, że broda jest już wygojona i nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów? Ludzie rezygnują tylko ze względu na wygląd tej brudki?? :([/QUOTE]

Owszem, broda jest wygojona, ale nie ma na niej wierzchniej warstwy skóry z sierścią. Zobacz na tym zdjęciu:

[URL="http://img155.imageshack.us/i/pedro4.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2218/pedro4.jpg[/IMG][/URL]

Nie ma fafli, dolnej wargi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Nie wiem, mi się wydaje, że to jakoś tragicznie nie wygląda...[/QUOTE]
Też patrząc na zdjęcia nie wydaje mi się, by aż tak źle to wyglądało. Zresztą nawet jeśli w realu wygląda gorzej to przecież to nie powód, by zrezygnować z adopcji psiaka... ech... ludzie...
A może warto zainwestować w jakieś papierowe ogłoszenie, jak zaproponowała Paulinken?

Link to comment
Share on other sites

On jest w schronisku? Można zrobić zrzutę na ogłoszenie w Moim Psie (ok. 150zł). Witusiowi z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/188024-Witu%C5%9B-%C5%9ALEPU%C5%9A...-Stary-porzycony-zagubiony-nieatrakcyjny-piesek.-CUDOWNY!!!/page7[/url] się pozbierało kasy po ludziach i dziewczyny wysłały ogłoszenie (ma być w następnym numerze).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...